Prima maminka

23. července 2017 10:00

Anna Kopečková

Šťastný život: 8 věcí, které byste rozhodně měla zažít

Šťastný život: 8 věcí, které byste rozhodně měla zažít

Abychom měli v důchodu nač vzpomínat, je nutné si života užívat plnými doušky a neokrádat se o dobrodružství ani zážitky, které nám vyplní dny. Nečekejte na„někdy" nebo „později". Nikdy nevíte, co přinese zítřek. Pojďte se spolu s námi bavit životem hned, protože právě to má opravdu smysl.

Promilujte celou dlouhou noc

Vůbec nevadí, že vám už dávno není sladkých náct. Odjeďte jenom vy dva do útulného penzionu nebo utečte do dřevěného srubu v horách a houpejte se na vlně rozkoše celou noc. Po aktu se mazlete, povídejte si, plánujte a těšte se na to, co vás společně čeká. Když náhodou přece jen usnete, nevadí. Ráno přece můžete pokračovat v tom, co jste nestihli:)

Odjeďte za exotikou

Sníte o tom, že se jednou projdete mezi památkami starověkých Inků, svlažíte se na proslulé Copacabaně nebo si sáhnete na saharský písek? Nelitujte peněz, které vás tyto zážitky budou stát, protože vás opravdu nabijí energií a budete mít vzpomínky, které vám nikdo nevezme.

Pozorujte západ slunce a hvězdnou oblohu

Není nic krásnějšího, než se stát svědky západu slunce a o vlahé letní noci hledat známé souhvězdí na inkoustové obloze s mužem, s nímž sdílíte nejen to dobré, ale i občasné hořké chvilky, které nám život tu a tam prostě naservíruje. Držte se v náručí, prošpikujte nádhernou podívanou polibky, šeptejte si něžná slůvka a opájejte se mocí přírody a vaší intimitou.

Pomilujte se s cizincem

Co takhle odbočit ze stereotypu a vyzkoušet, jak moc vášniví jsou horkokrevní Španělé nebo zda Francouzi opravdu platí za fantastické milence? Možná si říkáte, že vy jste přece jen hodná holka, ale proč alespoň jednou za život pořádně nezhřešit!

Buďte offline

Odjeďte někam na venkov, kde lišky dávají dobrou noc, vypněte mobil, wi-fi, zapomeňte na sociální sítě a užijte si den s těmi nejbližšími, aniž byste se nechali rozptylovat vymoženostmi online světa. Uvidíte, že v ten den se zaměříte na nádherné detaily, budete vnímat přírodu, okolí a vaše blízké jinak, tak trochu intenzivněji.

Zamilujte se sama do sebe

Mít rád sám sebe není nic špatného. Naopak. Ten, kdo nemiluje sebe, nemůže poslat lásku dál. Prokažte proto službu druhým tím, že začnete s pěstováním lásky u sebe.

Řekněte druhým, jak moc vám na nich záleží

Pokud milujete lidi, co jsou vám nablízku, řekněte jim to dřív, než bude pozdě. Všichni to bereme tak trochu jako samozřejmost a říkáme si, že budeme mít ještě sto dalších možností. Čas se ale rychle krátí, a tak rozhodně neriskujte, že ti, které tak milujete, odejdou na druhý břeh, aniž byste jim poděkovali za to, že vám byli inspirací, vrbou, nejlepší babičkou, maminkou nebo nejúžasnějším partnerem pod sluncem.

Naslouchejte svým snům

Možná vás to v práci moc nebaví a přemýšlíte o tom, že začnete podnikat. Jestli je to jen trochu možné, na nic nečekejte, dejte výpověď a začněte budovat svůj byznys. Ze začátku to asi nebude nejlehčí, ale důležité je, že budete dělat to, co vás baví a zároveň i živí. V případě, že chcete kariérně růst, udělejte všechno pro to, aby vás ve firmě patřičně (do)cenili. Nezapomeňte, že pro spokojenost v soukromém životě je důležitá i spokojenost v práci.

len

Sdílejte článek
Štítky Copacabana

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.