Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Rodina

Štěně záchranář: Zachraňuje život malé holčičce!

Je to opravdu šikovný psí záchranář a své „člověčí sestřičce,“ jak říkají rodiče malé holčičky, pomáhá s nástrahami našeho lidského světa. Nobojí se za ni položit vlastní život.
Vydáno: 11.12.2015
Láska na první pohled
Láska na první pohled Autor: youtube.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Pejsek, který má jméno Eekichi, je rozkošný bílý pudlík a nedávno se mu domů nastěhoval nový člen rodiny, ze kterého se okamžitě stal nejlepší přítel. A kdo to je? Je to malé, sladké a voní to… tedy, většinu času. Navíc, jsou oba v současné době přibližně stejně velcí! Tím, že se v rodině objevil nový přírůstek, se z Eekichi okamžitě stal hlídací pes a svou „práci“ bere velmi vážně. Jak uvidíte níže v dojemném videu, je vždy připraven chránit svou křehkou kamarádku před tímto děsivým světem včetně úhlavního nepřítele, kterého z duše nesnáší… vysavače!

Po tom, co tatínek holčičky zapne tento hlučný přístroj, štěně ihned běží k dítěti a položí mu ochranářsky svou tlapku na prsa.

Taky si myslíte si, že si toto rozkošné miminko nemohlo přát lepšího „staršího bráchu“?

Pudl zachránil miminko
Pudl zachránil miminko
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama