Prima maminka

11. prosince 2015 04:20

Lucie Průchová

Štěně záchranář: Zachraňuje život malé holčičce!

Je to opravdu šikovný psí záchranář a své „člověčí sestřičce,“ jak říkají rodiče malé holčičky, pomáhá s nástrahami našeho lidského světa. Nobojí se za ni položit vlastní život.

Pejsek, který má jméno Eekichi, je rozkošný bílý pudlík a nedávno se mu domů nastěhoval nový člen rodiny, ze kterého se okamžitě stal nejlepší přítel. A kdo to je? Je to malé, sladké a voní to… tedy, většinu času. Navíc, jsou oba v současné době přibližně stejně velcí! Tím, že se v rodině objevil nový přírůstek, se z Eekichi okamžitě stal hlídací pes a svou „práci“ bere velmi vážně. Jak uvidíte níže v dojemném videu, je vždy připraven chránit svou křehkou kamarádku před tímto děsivým světem včetně úhlavního nepřítele, kterého z duše nesnáší… vysavače!

Po tom, co tatínek holčičky zapne tento hlučný přístroj, štěně ihned běží k dítěti a položí mu ochranářsky svou tlapku na prsa.

Taky si myslíte si, že si toto rozkošné miminko nemohlo přát lepšího „staršího bráchu“?

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 2. 2024

Dnes nechcete nic jiného než být sami. Aby se tak stalo, Berani, musíte vypnout telefon i počítač a na dveře pověsit ceduli Nerušit. I tak je pravděpodobné, že vaši přátelé projdou kolem cedule a zeptají se, co je k večeři. Je to jeden z těch dnů. Lidé se chtějí scházet a chtějí to dělat u vás doma. Objednejte si své oblíbené komfortní jídlo a užijte si ten chaos.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.