Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Reklama

Tábor, který žije! Slavíme 25 let!!!

Vydáno: 01.01.2015
I na táboře můžete potkat celebrity
Autor: Agentura H+H I na táboře můžete potkat celebrity
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Zdálo by se, že čím starší, tím usazenější. Ale to jste na omylu! Tábor, který žije! Každým rokem vychytával drobnosti, aby Vám dnes mohl poskytnout vše, o čem sníte!

Tak schválně – na táboře se nachází obrovské jeviště, na kterém se pořád něco děje! Právě tam můžete potkat celebrity, o kterých (zatím) jenom třeba čtete. Za čtvrtstoletí, co se tábor koná, se jeho účastníci mohli potkat třeba s Lucií Bílou, Ewou Farnou, Helenou Vondráčkovou, Lucií Borhyovou, Ilonou Csákovou, Jiřím Kornem, Miroslavem Donutilem, Petrem Bendem, Leošem Marešem a spoustou dalších.

tabor h+h 2014 majk spirit 004 Foto:

Na táboře kromě toho denně běží více než 7 programů současně. Můžete se věnovat tanci, sportu, plavání, spoustě soutěží, moderování ve vlastním táborovém rádiu, kreslení, zpívání… Zkrátka, nuda má sem zákaz vstupu!

FotorCreated1 Foto:

 

Máte neustále hlad a pořád byste něco zobali? Nemusíte se bát, nenechají Vás umřít hladem! Naopak, jídlo je zabezpečené 6 krát denně a nápoje nonstop! Kam se hrabou dovolené all inclusive.

Bojíte se, kde budete bydlet? Tábor je umístěn v úžasném prostředí rekreačního střediska Ondráček v Beskydech. Ubytování je v chatkách, v budově a na přání účastníků vzniklo také ministanové městečko. Drsoni tedy bydlí ve stanech s podsadou. Tábor je kromě toho ve dne v noci střežen hodně ostrou ostrahou!

FotorCreated Foto:

Cena tábora je od 3 740,- Kč a je úplně kompletní, to znamená, že už nemusíte nic doplácet, ani nosit z domova nějaké věci třeba k ubytování. A jako správný tábor je také tento řádně pojištěný proti úpadku! Cenu pobytu lze zaplatit i na splátky, přičemž si sami určíte, jak budou velké.

Je-li Vám tedy 8–17 let, neváhejte a klikněte na internetové stránky www.haha.cz, kde najdete přihlášku on-line, nebo volejte v pracovní dny od 13.00 do 16.00 na telefonní číslo 596 125 500.

A pozor! Termíny turnusů jsou: 1.–11. 7., 11.–21. 7., 21.–31. 7., 31. 7.–10. 8., 10. 8.–20. 8. a 20. 8.–30. 8. 2015. Na tábor se odjíždí současně ze čtyř měst: Prahy, Brna, Ostravy a Olomouce.

Článek je zařazen v: letní tábor
Reklama