Tábor, který žije! Slavíme 25 let!!!

Tábor, který žije! Slavíme 25 let!!!

Zdálo by se, že čím starší, tím usazenější. Ale to jste na omylu! Tábor, který žije! Každým rokem vychytával drobnosti, aby Vám dnes mohl poskytnout vše, o čem sníte!

Tak schválně – na táboře se nachází obrovské jeviště, na kterém se pořád něco děje! Právě tam můžete potkat celebrity, o kterých (zatím) jenom třeba čtete. Za čtvrtstoletí, co se tábor koná, se jeho účastníci mohli potkat třeba s Lucií Bílou, Ewou Farnou, Helenou Vondráčkovou, Lucií Borhyovou, Ilonou Csákovou, Jiřím Kornem, Miroslavem Donutilem, Petrem Bendem, Leošem Marešem a spoustou dalších.

Na táboře kromě toho denně běží více než 7 programů současně. Můžete se věnovat tanci, sportu, plavání, spoustě soutěží, moderování ve vlastním táborovém rádiu, kreslení, zpívání… Zkrátka, nuda má sem zákaz vstupu!

Máte neustále hlad a pořád byste něco zobali? Nemusíte se bát, nenechají Vás umřít hladem! Naopak, jídlo je zabezpečené 6 krát denně a nápoje nonstop! Kam se hrabou dovolené all inclusive.

Bojíte se, kde budete bydlet? Tábor je umístěn v úžasném prostředí rekreačního střediska Ondráček v Beskydech. Ubytování je v chatkách, v budově a na přání účastníků vzniklo také ministanové městečko. Drsoni tedy bydlí ve stanech s podsadou. Tábor je kromě toho ve dne v noci střežen hodně ostrou ostrahou!

Cena tábora je od 3 740,- Kč a je úplně kompletní, to znamená, že už nemusíte nic doplácet, ani nosit z domova nějaké věci třeba k ubytování. A jako správný tábor je také tento řádně pojištěný proti úpadku! Cenu pobytu lze zaplatit i na splátky, přičemž si sami určíte, jak budou velké.

Je-li Vám tedy 8–17 let, neváhejte a klikněte na internetové stránky www.haha.cz, kde najdete přihlášku on-line, nebo volejte v pracovní dny od 13.00 do 16.00 na telefonní číslo 596 125 500.

A pozor! Termíny turnusů jsou: 1.–11. 7., 11.–21. 7., 21.–31. 7., 31. 7.–10. 8., 10. 8.–20. 8. a 20. 8.–30. 8. 2015. Na tábor se odjíždí současně ze čtyř měst: Prahy, Brna, Ostravy a Olomouce.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 5. 2024

Nadměrné množství jídla a pití by mohlo způsobit, že se budete cítit spíše ospalí a lhostejní ke všemu. To může bránit vaší obvyklé laskavosti a náklonnosti, ale nemělo by. Odpočiňte si, vezměte si lék na žaludek a vraťte se ke svému starému já. V určitém okamžiku můžete být také v pokušení příliš utrácet. Nejprve si to rozmyslete.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.