Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Rodina

Těhotná žena visící z okna při teroristických útocích v Paříži. Co se s ní stalo?

Na záběrech zobrazujících útoky v pařížské koncertní síni Bataclan ji viděl celý svět. Ale nikdo netušil, že žena visící z okna a snažící zachránit si holý život, je těhotná.
Vydáno: 19.11.2015, Anna Kopečková
Viděl ji celý svět, ale nikdo netušil, že bojuje i o život svého dítěte
Viděl ji celý svět, ale nikdo netušil, že bojuje i o život svého dítěte Autor: dailymail.co.uk
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Během útoku v koncerní síni nastávající maminka (nepřála si zveřejnit své jméno) utekla k nejbližšímu oknu a snažila se jím vylézt ven. Zatímco teroristé uvnitř popravovali desítky lidí, žena vylezla z okna, pověsila se na okenní římsu ve snaze zachránit si holý život a jen volala „Prosím, jsem těhotná.“

Celé dvě minuty visela žena na římse více než šest metrů nad zemí, dokud se u okna neobjevil muž, který ji vytáhl zpátky. Celou hrůzu nahánějící scénu natočil reportér z protilehlého okna a miliony lidí na celém světě tak brzy sledovaly zoufalý boj ženy o život nejen svůj, ale i svého dítěte. A nejspíš si říkali, jestli to vůbec mohla přežít.

Těhotná žena v Paříži

 

Žena i muž, který ji zachránil, jsou naštěstí živí a zdraví. Těhotná žena svého zachránce později vyhledala pomocí výzvy na Twitteru, aby mu mohla poděkovat. Muž, který se označil jen jako Sebastian, později deníku La Provence řekl, že se snažil zachránit před teroristy útěkem přes divadelní pódium, když teroristé na chvíli přerušili palbu, aby si nabili zbraně. Zahlédl těhotnou ženu visící z okna a zoufale prosící lidi na ulici, aby ji chytili. Pověsil se na ventilační šachtu a pokusil se jí pomoci slézt dolů. Žena už byla ale tak vysílená, že nebyla schopná se déle udržet a prosila ho, aby ji vytáhl zpátky nahoru. A pak už nevěděl, co se s ní stalo. Sám se ven nedostal, protože ho teroristé chytili a drželi jako rukojmí. Měl štěstí, že do budovy včas vtrhla policie.

Těhotná žena, která si nepřála zveřejnit svou identitu, je v pořádku i se svým nenarozeným miminkem, a vzpamatovává se z hrůz, které zažila.

Isobela Bowdery byla z těch, kteří měli to štěstí a unikli smrti.

GALERIE pro silné nervy: Zdrcující svědectví dívky, která v Bataclanu předstírala mrtvou a přežila!

 

Na internetu se objevila první fotografie zevnitř budovy redakce Charlie Hebdo

Proč teroristé v Paříži zabíjeli především muže?

Článek je zařazen v: islám, Paříž, teroristé
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama