Televizní tipy na týden: Bude se (nejen) tančit!

Televizní tipy na týden: Bude se (nejen) tančit!

Pondělí

Cesty domů III (316) – 20.15 Prima

Novou femme fatale cest domů je Linda, kterou hraje Markéta Plánková. Její postava prý pořádně zahýbá seriálem. Co o ní říká sama Markéta, si můžete poslechnout ZDE.

Animální přitažlivost – 22.45 Prima

Co znamená animální přitažlivost, ukáže hlavní hrdince Ashley její kamarád v podání Hugha Jackmanna. Ten se jí snaží vysvětlit, že monogamie neexistuje, což názorně dokazuje svými nočními návštěvami mladých žen. Jak dopadne vztah ženy, které již jeden muž zlomil srdce, a jednoho z nejpromiskuitnějších mužů ve městě?

Úterý

Svatby v Benátkách (40) – 20.15 Prima

Oblíbený seriál se vrací na obrazovky s novou řadou i novými tvářemi. My vám je všechny představíme:

Myšlenky zločince IX (1) – 23.40 Prima

Specialisté na vyšetřování vražd jdou opět do akce a tentokrát mají za cíl vypátrat vraha dvou žen, který je nejen připravil o život, ale předtím je i sexuálně zneužil. Mnohem víc je však zarážející fakt, že jejich těla byla nalezena v poloze, jako by se obracely k bohu a prosily ho o poslední modlitbu.

Středa

Nejdrsnější vlaky světa – 15.50 Prima ZOOM

Cestujete rádi vlakem? Zay Harding vás zve na projížďku po nebezpečných kolejích světa. Čeká na vás mrazem sužovaná Sibiř nebo prudce klesající trať v Jižní Americe. Cesta vlakem tak může získat děsivou příchuť.

Rande měsíce – 22.50 Prima Cool

Flink Zack pracuje v místním supermarketu a o výhru v podobě zaměstnance měsíce, kterou vymyslel šéf pro podporu pracovní aktivity, nejeví pražádný zájem. To se ale změní ve chvíli, když do obchodu nastoupí atraktivní blondýnka (Jessica Simpson), o které se proslýchá, že randí jedině s tím nejlepším pracantem. Představa rande s touto kráskou je tak pro Zacka pořádnou motivací.

Čtvrtek

Svatby v Benátkách (41) – 20.15 Prima

Jestli jste si v předchozí řadě seriálu oblíbili Olgu Drozdovou, kterou hraje Petra Hřebíčková, a přáli byste si, aby už konečně měla štěstí v lásce, asi vás nepotěší, co Petra o dalších milostných peripetiích své postavy prozradila:

Kdo je kdo? – 21.35 Prima

Při sledování této show se pěkně zasmějete a hlavně přijdete na to, že všechno je možné. V nové sérii se můžete těšit na Alici Bendovou, Danu Morávkovou, Romana Ondráčka, Miloše Pokorného, Jakuba Koháka, Martina Dejdara a Petra Vondráčka v roli moderátora. My máme pro vás ty nejvtipnější nápovědy, které zazněly v předchozí řadě pořadu:

Pátek

Rande v Římě – 20.15 Prima

V práci ji pronásleduje úspěch na každém kroku, zato v lásce jí štěstí nepřeje. To však změní několik vyhřátých dní v Římě, kde potká pana Božského.

Pulp Fiction: Historky z podsvětí – 22.15 Prima

Kultovní trhák, kde si John Travolta střihl hlavní roli, je opět tady. Mrkněte se na provázaný příběh, který je tvořen třemi zážitky hrdinů, kde není nouze o všechno, co souvisí s podsvětím a mafiánskými praktikami. Pulp Fiction je považován za jeden z nejlepších filmů vůbec, nejen proto, že v něm hrají špičkoví herci Hollywoodu, ale i kvůli tomu, jak byl natočen. Tak si ho ani tentokrát nenechte ujít.

Tajemství nesmrtelných – 20.15 Prima love

Winnie má dost věčného komandování ze strany své matky a nejraději by od toho všeho utekla pryč. Úplně jiný svět, než zná ona sama, však objeví v pozoruhodné Tuckově rodině. Její členové skrývají víc než jen jedno tajemství.

Sobota

Dobří sousedé – 20.15 Prima love

Mladý pár toužící po dítěti se dozví, že se jim toto přání nikdy nesplní. Tu a tam proto Kate vypomáhá s dětmi sousedce, kterou jednoho dne naleznou bez známek života. Všichni si začínají ukazovat na pachatele – podezření padne právě na Kate.

My dva a křen – 20.00 Prima Cool

Vzali se, jsou šťastní a mají před sebou medové dny. Líbánky jim bohužel naruší nečekaná návštěva v podobě jejich kamaráda, který prosí o azyl a střechu nad hlavou, dokud si nenajde něco svého. Jenže nezvaný host se u nich začíná cítit jako doma. Podívejte se na to, že ne všechno je po svatbě jako pohádka. Owen Wilson v roli kamaráda bez střechy nad hlavou je tentokrát opravdu jedinečný.

Neděle

Všechny moje lásky – 20.15 Prima

Lásky ze střední po mnoha letech už nejsou to, co bývaly. To zjistila i Marie v předchozím dílu a teď je nešťastná, že se nemůže Davida zbavit. Ale nebojte, pomůže jí s tím soused Jirka, který si zahraje na jejího manžela.

Pokud sledujete nový seriál televize Prima, tak jistě víte, že hlavní představitelka Marie má dvě nejlepší kamarádky. A každá žena ví, jak je to fajn si občas s takovými dobrými kamarádkami poklábosit, když u toho nejsou muži. Podívejte se, co si stihly v jednom z předchozích dílů říct seriálové kamarádky během krátké chvilky:

Bod zlomu – 21.30 Prima

Agent FBI má za úkol objasnit loupeže, při kterých zloději přepadávají banky v maskách prezidentů. Proto se rozhodne vydat do Kalifornie mezi milovníky vln a surfingu, kde by měl najít pojítko k pachatelům. Aby nevypadal moc nápadně, musí se však naučit sjíždět vlny. Nutno dodat, že tady to Keanu Reevesovi i Patricku Swayzemu opravdu hodně seklo.

Absolventka – 20.15 Prima love

Alexis Bledel má nakročeno k báječné budoucnosti a ke štěstí jí schází získat vysněné místo ve vydavatelství. Cesta k naplnění snu a získání práce je však trochu kostrbatá, a když se jí to konečně podaří, uvědomuje si, že aby byla šťastná, bude potřebovat ještě něco navíc.

Sdílejte článek
Štítky láska Řím Owen Wilson Patrick Swayze Keanu Reeves Benátky John Travolta Markéta Častvaj Jessica Simpsonová Alexis Bledelová

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 9. 2023

Experimenty kombinující kreativitu a technologie mohou vést k možnostem zvýšení vašich příjmů. Jste vnímaví k novým nápadům a ochotní vynaložit úsilí, abyste je využili ve svůj prospěch. Pravděpodobně objevíte nové talenty, o kterých jste nevěděli, že je máte. Tento den je vhodný k tomu, abyste se přihlásili do kurzu, navštívili přednášku nebo vyhledali doučování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.