Televizní tipy na týden: Budete se bát i smát

Televizní tipy na týden: Budete se bát i smát

Pondělí

Cesty domů III (324) – 20.15 Prima

Nezapomeňte se ve čtvrt na devět večer dívat na další epizodu oblíbeného seriálu. V minulých dílech se situace v Hradišti hodně vyhrotila. Sedm pobodaných v podniku U Sedmy, dalším podnikem, který si podali neznámí pachatelé, byla Stodola. Navíc se Adam dozvěděl, že má Sváťa (Filip Čapka) vzácnou a smrtelnou nemoc, na kterou neexistují účinné léky. Jak to bude pokračovat dál?

Narušený život – 22.45 Prima

Debbie si prošla tím nejhorším, co může ženu potkat. Byla znásilněna a pachatel doposud běhá na svobodě. Po tomto hrůzostrašném zážitku se těžce vrací do normálního života, ve kterém ji brzdí strach a nepříjemné vzpomínky. Nadějí jsou však moderní postupy ve vyšetřování. Film je natočen podle skutečné události z roku 1989, jež dramaticky ovlivnila život paní Debbie Smith Williamsburg. Tehdy byla tato žena unesena neznámým mužem maskovaným lyžařskou helmou do lesa a se zavázanýma očima několikrát znásilněna. Neznala jeho tvář, a tak jediný možný způsob usvědčení pachatele vyvstal z porovnání biologických stop, v nichž bylo možné nalézt útočníkovu DNA.

Úterý

Svatby v Benátkách (48) – 20.15 Prima

V předchozím díle se v seriálu objevila nová postava – Dana Batulková v roli dámské krejčové. Jaký je její vztah k šití a jak se jí líbí kostýmy, které v seriálu nosí? Vše se dozvíte v článku z minulého týdne.

Podobné články

Šílení střelci – 22.10 Prima ZOOM

Řádění některých vrahů šokovalo svět. Poznejte pozadí vybraných případů. Proč střílel Anders Breivik, kdo vraždil na Kolumbijské střední škole nebo kdo je zodpovědný za smrt pěti prostitutek v Anglii? V britském dokumentárním seriálu bude na každého pachatele nahlíženo tak, abychom získali odpověď na jednu z nejčastějších otázek, kterou si po takovém činu všichni klademe. Proč vlastně k tomu došlo?

Středa

Krásy divokého Íránu – 20.00 Prima ZOOM

Poznejte tuto magickou zemi očima fotografa Bennyho Rebela, který vás provede Íránem tak, jak ho zná jen on sám. Na cestách natrefí na majestátní flóru a faunu, jež vám vyrazí dech. Zveme vás na toulky Íránem, který má opravdu co nabídnout.

Pátek

Tohle je válka! – 20.15 Prima

Co se stane, když se dva kamarádi na život a na smrt zakoukají do stejné ženy? Když jde o blondýnku v podání Reese Witherspoon, jde přátelství stranou a mladí muži jsou schopni udělat i nemožné, aby si její srdce vybojovali. Říká se, že v lásce je dovoleno vše. Tak se tedy můžete těšit na úsměvné zápletky a dvojnásobné námluvy.

Zbožňuju trable – 20.15 Prima love

Mladá novinářka (mladičká Julia Roberts) a reportér tvoří opravdu nesourodou dvojici, která má rozšifrovat zločinecké běsnění. Prvním krokem k úspěšnému pátrání ale je, aby si k sobě tito dva našli cestu. Počáteční antipatie jsou pryč a vypadá to, že se tento pár stal terčem Amorových šípů. Láska jim totiž přijde do cesty ve chvíli, kdy to budou oba nejméně čekat.

Sobota

Drahé tety a já – 12.25 Prima

Jak to může dopadnout, když se dvě tetinky zapletou do vyšetřování bankovního přepadení? Tak to uvidíte v sobotu po obědě na Primě. Skvělá čtveřice v podání Nataši Gollové, Evy Svobodové, Ivy Janžurové a Jiřího Hrzána vám ještě vylepší víkendovou náladu.

Gondíci s. r. o. – 16.25 Prima

Sourozenci Gondíkovi mají za sebou premiéru svého nového pořadu. Jak se jim spolu pracuje? A byli si tak blízcí už v dětství? Podívejte se na video z TOP STAR magazínu:

Jak se staví sen – 17.35 Prima

I nová řada oblíbeného seriálu o bytových proměnách má za sebou svůj premiérový díl. Jestli jste ho nestihli, můžete se podívat, jak se designérům podařilo předělat byt, jehož hlavní součástí byla tatínkova nimrodská sbírka:

Podobné články

Ochráním svém dítě – 20.15 Prima love

Nastávající maminka, která se nudí doma, si náhodou vyslechne telefonát, ve kterém dojde k zosnování vražedného plánu. A jak to tak vypadá, u slibů rozhodně nezůstane! Jenže šťourat se v cizích věcech není nikdy nijak zvlášť bezpečné.

Neděle

Všechny moje lásky – 20.15 Prima

Znáte šaty z šátků? Kdysi to byl velký hit. Některé maminky je dokonce šily z dětských plen (pro mladší ročníky, kdysi miminka nosila látkové, ne jednorázové pleny) a pak je batikovaly. Jó, to byla doba. Takové šaty z šátků šije i seriálová maminka Marie. Přečtěte si o tom v našem článku:

Podobné články

Zase ona! – 21.30 Prima

Jak to dopadne, když se svatba změní v melu? Nejdřív to vypadalo, že bratrova svatba bude skvělou událostí. Ale to Marni ještě nevěděla, že si její bráška vezme za ženu její spolužačku, se kterou si nikdy nerozuměla, a navíc to byly ty největší konkurentky. Zapomenutá minulost se znovu vrací a s ní i další (ne)libé zážitky. V hlavních rolích uvidíte naprosto skvělé herečky Kristen Bell, Sigourney Weaver, Jamie Lee Curtis a Odette Annable.

Dr. Dolittle – 20.00 Prima Cool

Eddie Murphy jako talentovaný veterinář, který rozumí řeči zvířat, se stane zachráncem všech němých tváří. Zato v rodinných vztazích se mu dvakrát nedaří. U téhle komedie se opravdu zasmějete.

Twilight sága: Zatmění – 20.15 Prima love

V dalším díle upírské ságy bude ve městě řádit vrah a obětí bude neustále přibývat. A aby toho nebylo málo, Bella neustále přemítá, zda tím pravým bude Edward nebo Jacob. Vyhraje láska, nebo dlouholeté přátelství?

len

Sdílejte článek
Štítky láska Írán Julia Robertsová Anders Behring Breivik Eddie Murphy Sigourney Weaverová Filip Čapka Jamie Lee Curtis Reese Witherspoonová Kristen Bell

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.