Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.

Televizní tipy na týden: Budete se bát i smát

Vydáno: 09.03.2015
Upíři se probudí opět v neděli večer
Upíři se probudí opět v neděli večer Autor: giphy.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Pondělí

Cesty domů III (324) – 20.15 Prima

Nezapomeňte se ve čtvrt na devět večer dívat na další epizodu oblíbeného seriálu. V minulých dílech se situace v Hradišti hodně vyhrotila. Sedm pobodaných v podniku U Sedmy, dalším podnikem, který si podali neznámí pachatelé, byla Stodola. Navíc se Adam dozvěděl, že má Sváťa (Filip Čapka) vzácnou a smrtelnou nemoc, na kterou neexistují účinné léky. Jak to bude pokračovat dál?

Narušený život – 22.45 Prima

Debbie si prošla tím nejhorším, co může ženu potkat. Byla znásilněna a pachatel doposud běhá na svobodě. Po tomto hrůzostrašném zážitku se těžce vrací do normálního života, ve kterém ji brzdí strach a nepříjemné vzpomínky. Nadějí jsou však moderní postupy ve vyšetřování. Film je natočen podle skutečné události z roku 1989, jež dramaticky ovlivnila život paní Debbie Smith Williamsburg. Tehdy byla tato žena unesena neznámým mužem maskovaným lyžařskou helmou do lesa a se zavázanýma očima několikrát znásilněna. Neznala jeho tvář, a tak jediný možný způsob usvědčení pachatele vyvstal z porovnání biologických stop, v nichž bylo možné nalézt útočníkovu DNA.

Narušený život Foto:

Úterý

Svatby v Benátkách (48) – 20.15 Prima 

V předchozím díle se v seriálu objevila nová postava – Dana Batulková v roli dámské krejčové. Jaký je její vztah k šití a jak se jí líbí kostýmy, které v seriálu nosí? Vše se dozvíte v článku z minulého týdne.

Dana Batulková jako Helená Jánská.

Danu Batulkovou uvidíte již ve čtvrtek ve Svatbách v Benátkách!

Šílení střelci – 22.10 Prima ZOOM

Řádění některých vrahů šokovalo svět. Poznejte pozadí vybraných případů. Proč střílel Anders Breivik, kdo vraždil na Kolumbijské střední škole nebo kdo je zodpovědný za smrt pěti prostitutek v Anglii? V britském dokumentárním seriálu bude na každého pachatele nahlíženo tak, abychom získali odpověď na jednu z nejčastějších otázek, kterou si po takovém činu všichni klademe. Proč vlastně k tomu došlo?

Šílení střelci Foto:

 

Středa

Krásy divokého Íránu – 20.00 Prima ZOOM

Poznejte tuto magickou zemi očima fotografa Bennyho Rebela, který vás provede Íránem tak, jak ho zná jen on sám. Na cestách natrefí na majestátní flóru a faunu, jež vám vyrazí dech. Zveme vás na toulky Íránem, který má opravdu co nabídnout.

Krásy divokého Íránu (1/2) Foto:

Pátek

Tohle je válka! – 20.15 Prima

Co se stane, když se dva kamarádi na život a na smrt zakoukají do stejné ženy? Když jde o blondýnku v podání Reese Witherspoon, jde přátelství stranou a mladí muži jsou schopni udělat i nemožné, aby si její srdce vybojovali. Říká se, že v lásce je dovoleno vše. Tak se tedy můžete těšit na úsměvné zápletky a dvojnásobné námluvy.

Tohle je válka! Foto:

Zbožňuju trable – 20.15 Prima love

Mladá novinářka (mladičká Julia Roberts) a reportér tvoří opravdu nesourodou dvojici, která má rozšifrovat zločinecké běsnění. Prvním krokem k úspěšnému pátrání ale je, aby si k sobě tito dva našli cestu. Počáteční antipatie jsou pryč a vypadá to, že se tento pár stal terčem Amorových šípů. Láska jim totiž přijde do cesty ve chvíli, kdy to budou oba nejméně čekat.

Zbozňuju trable Foto:

Sobota

Drahé tety a já – 12.25 Prima

Jak to může dopadnout, když se dvě tetinky zapletou do vyšetřování bankovního přepadení? Tak to uvidíte v sobotu po obědě na Primě. Skvělá čtveřice v podání Nataši Gollové, Evy Svobodové, Ivy Janžurové a Jiřího Hrzána vám ještě vylepší víkendovou náladu.

Drahé tety a já Foto:

Gondíci s. r. o. – 16.25 Prima

Sourozenci Gondíkovi mají za sebou premiéru svého nového pořadu. Jak se jim spolu pracuje? A byli si tak blízcí už v dětství? Podívejte se na video z TOP STAR magazínu:

TOP STAR - Gondíci s.r.o.

Jak se staví sen – 17.35 Prima

I nová řada oblíbeného seriálu o bytových proměnách má za sebou svůj premiérový díl. Jestli jste ho nestihli, můžete se podívat, jak se designérům podařilo předělat byt, jehož hlavní součástí byla tatínkova nimrodská sbírka:

Ale je vidět, že se rodina snaží povrch nezavalit věcmi

Proměna: Takhle si v pořadu Jak se staví sen poradili s bytem plným preparovaných hlav

Ochráním svém dítě – 20.15 Prima love

Nastávající maminka, která se nudí doma, si náhodou vyslechne telefonát, ve kterém dojde k zosnování vražedného plánu. A jak to tak vypadá, u slibů rozhodně nezůstane! Jenže šťourat se v cizích věcech není nikdy nijak zvlášť bezpečné.

Ochráním své dítě Foto:

Neděle

Všechny moje lásky – 20.15 Prima

Znáte šaty z šátků? Kdysi to byl velký hit. Některé maminky je dokonce šily z dětských plen (pro mladší ročníky, kdysi miminka nosila látkové, ne jednorázové pleny) a pak je batikovaly. Jó, to byla doba. Takové šaty z šátků šije i seriálová maminka Marie. Přečtěte si o tom v našem článku:

Všechny moje lásky, to je seriál o životě, u kterého se možná poznáte a určitě pobavíte.

ROZHOVOR Šaty z šátků a ruční práce v životě Libuše Švormové

Zase ona! – 21.30 Prima

Jak to dopadne, když se svatba změní v melu? Nejdřív to vypadalo, že bratrova svatba bude skvělou událostí. Ale to Marni ještě nevěděla, že si její bráška vezme za ženu její spolužačku, se kterou si nikdy nerozuměla, a navíc to byly ty největší konkurentky. Zapomenutá minulost se znovu vrací a s ní i další (ne)libé zážitky. V hlavních rolích uvidíte naprosto skvělé herečky Kristen Bell, Sigourney Weaver, Jamie Lee Curtis a Odette Annable. 

Sigourney Weaver jako teta Mona Foto:

Dr. Dolittle – 20.00 Prima Cool

Eddie Murphy jako talentovaný veterinář, který rozumí řeči zvířat, se stane zachráncem všech němých tváří. Zato v rodinných vztazích se mu dvakrát nedaří. U téhle komedie se opravdu zasmějete.

Dr. Dolittle Foto:

Twilight sága: Zatmění – 20.15 Prima love

V dalším díle upírské ságy bude ve městě řádit vrah a obětí bude neustále přibývat. A aby toho nebylo málo, Bella neustále přemítá, zda tím pravým bude Edward nebo Jacob. Vyhraje láska, nebo dlouholeté přátelství?

Twilight sága: Zatmění Foto:

 

len

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama