Televizní tipy na týden: Krasavci z Hollywoodu jsou zpět!

Televizní tipy na týden: Krasavci z Hollywoodu jsou zpět!

Pondělí

Cesty domů III (318) – 20.15 Prima

Jste zvědaví, co vás čeká v dalším díle oblíbeného seriálu? Na upoutávku se můžete podívat TADY.

Předtucha – 22.50 Prima Cool

Agent Jack unikl o vlásek smrti, když jeho automobil havaroval. Pomalu se probouzí z kómatu a vzpomíná si na děsivé sny, které, jak brzy zjistí, jsou předtuchou toho, co se brzy stane skutečností.

Úterý

Svatby v Benátkách (42) – 20.15 Prima

V minulém dílu si David s Lenkou řekli své ano. A vy se můžete podívat do zákulisí natáčení takové seriálové svatby:

Podobné články

Pěšky po Evropě – 18.55 Prima ZOOM

Bradley se vydává na cestu po svých, aby tak poznal Evropu v celé své kráse. Buďte svědky jeho pouti a zavítejte tak na ta nejkrásnější místa, která si vaši pozornost opravdu zaslouží. Trocha inspirace před blížící se sezonou cestování přijde vhod!

Středa

Rosamunde Pilcher: Šípy lásky – 14.25 Prima

Becky se po čase vrací do rodného Cornwallu za rodinou a netuší, že na tuto dovolenou jen tak nezapomene. Konečně se dozví pravdu o svém biologickém otci, ale to ještě není všechno. Osud má pro ni v záloze ještě něco navíc – lásku. Ideální film, pokud ležíte doma s chřipkou.

Zprávy TV Onion – 23.05 Prima Cool

Jestli vydržíte neusnout, tak vás v tuto pozdní hodinu čeká pořádná dávka humoru. Norm pracuje jako moderátor, který si dělá nejraději všechno po svém. Nebere si k srdci ani požadavky svých nadřízených a vypadá to, že vždy udělá pravý opak toho, co se po něm chce. Komedie plná peprných reportáží z televize Onion vám pořádně polechtá bránici.

Čtvrtek

Svatby v Benátkách (43) – 20.15 Prima

Vše se v tomto seriálu točí kolem svateb. Možná taky vy nebo někdo ve vašem okolí svatbu plánujete. Na stránkách Svateb v Benátkách najdete spoustu praktických rad a tipů, které se vám mohou při přípravách hodit.

Bermudy: Ďábelský trojúhelník – 23.05 Prima ZOOM

Bermudský trojúhelník je i dodnes zahalen tajemstvím, které nepřestává udivovat a šokovat. Všichni si už po staletí klademe otázku, co vlastně vězí za tím, že v oblasti mezi Floridou, Portorikem a Bermudami mizí lodě a letadla. Pokud vám Bermudský trojúhelník nedá spát, dívejte se ve čtvrtek na ruský dokument. Třeba konečně dostanete uspokojivé vysvětlení.

Pátek

Navždy spolu – 20.15 Prima

Byla to láska jako z románu. Zamilovali se, vzali se a pak přišel zlom. Při autonehodě přišla Page o paměť a zapomněla i na to, že před havárkou milovala svého muže. Leo to ale tak nenechá, jeho cílem je jediné – aby se jí vzpomínky vrátily a s nimi i láska, která skončila pod koly kamionu. V hlavní roli vás čeká neodolatelný Channing Tatum. Mimochodem, teď je ještě více sexy než kdykoli předtím. Podívejte se na trailer k novému filmu Magic Mike XXL, který je pokračováním úspěšného filmu Bez kalhot:

Jak Čelisti změnily svět – 20.00 Prima ZOOM

Nenajde se snad nikdo, kdo by neviděl dnes již kultovní trhák Čelisti, kde ve vlnách moře číhal na své oběti nebezpečný žralok. V pátečním dokumentu na Prima Zoom se dozvíte, do jaké míry tento počin filmařů změnil názor lidí na zubaté obyvatele vod.

Nikdy se nevzdávej – 20.15 Prima love

Pád z koně Jennu připoutal na invalidní vozík. Mladá žena si však nepřeje nic víc, než zase stát na nohou. Před tím však musí sebrat poslední kousky odvahy a pustit se do cvičení. Po nešťastné události se ale začne blýskat na lepší časy. Na obzoru je totiž láska!

Sobota

D-Tox – 22.00 Prima

Sylvester Stallone v roli agenta FBI řeší vraždy policistů, které má na svědomí jeden zločinec. Vrah se mu však za jeho vyšetřovatelské úspěchy pomstí tím, že připraví o život jeho snoubenku. Stallone ztrácí smysl života a útěchu nachází v alkoholu. V léčebně, kde se rozhodne skoncovat se závislostí, však umírají další. Vypadá to, že vrah jeho milé je tady s ním. „Sly“ je ve formě jako vždy, takže pokud patříte mezi jeho fanoušky, nezapomeňte se dívat.

Zbouchnutá – 22.05 Prima Cool

Vyspat se na večírku pod vlivem alkoholu s někým, koho vůbec neznáte, se dvakrát nedoporučuje. Katherine Heigl toto pravidlo poruší a následující ráno si přísahá, že takovou hloupost už neudělá. Ale to už je pozdě, pár dní nato totiž zjistí, že nezávazný sex na jednu noc bude mít přesně za devět měsíců následek.

Neděle

Všechny moje lásky – 20.15 Prima

Hlavní hrdinka seriálu Marie vás pravidelně ve svých vzpomínkách na mládí a své první lásky přenáší o třicet a více let nazpět. Pojďte si také trochu zavzpomínat na to, co se tenkrát nosilo. Těm starším možná ukápne slza, mladší se určitě dobře pobaví.

Podobné články

Londýnský gangster – 21.30 Prima

Bývalý trestanec Mitchell se rozhodne začít nový život. Jenže normální a nudná budoucnost se konat nebude! Vezme si za cíl ochránit herečku Charlotte, která ho navíc silně přitahuje. Aby ji i sebe ubránil před celým světem, musí zneškodnit Ganta – šéfa posvětí. V hlavních rolích se těšte na Colina Farrella a Keiru Knightley.

Intimní detaily – 20.15 Prima love

Jestli si rádi pobrečíte u klasických romantických příběhů, tak tohle je přesně pro vás. Tenhle film byl navíc natočen na motivy skutečné události a posléze i knižního bestselleru. Kráska Sally chce prorazit jako moderátorka. Práci v televizi nakonec dostane, ale tu, o kterou neměla zájem. Získá totiž místo pomocné síly. Kuráž jí ale nechybí a tak se pomalu a jistě dostává na vrchol. A na cestě ke slávě pozná i lásku svého života. V hlavních rolích Robert Redford a Michelle Pfeifer.

len

Sdílejte článek
Štítky láska film Evropa Hollywood svatba Benátky Bermudy Sylvester Stallone Prima Cool Rosamunde Pilcher

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 16. 7. 2024

Berani, dnes pravděpodobně více než obvykle toužíte po samotě. Ačkoli jste se možná zavázali k účasti na nějakém večírku nebo setkání, nyní se vám tato myšlenka může zdát otravná. Možná budete raději pracovat na nějakých úkolech či projektech, nebo si budete chtít jít zacvičit a uvolnit část napětí, které cítíte. Druhá možnost je dobrá. Pokud si zacvičíte dříve, možná budete mít později chuť někam vyrazit.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.