Televizní tipy na týden: Tentokrát si i zazpíváte

Televizní tipy na týden: Tentokrát si i zazpíváte

Pondělí

Cesty domů III (314) – 20.15 Prima

V seriálu Cesty domů vás pravidelně baví Sváťa Pech v podání Filipa Čapky. A protože jsou jeho výstupy opravdu vtipné, vznikla na webu Cest domů pravidelná rubrika Sváťoviny. Jestli se chcete zasmát, podívejte se na jednu z nich TADY.

Kdekoli, jen ne tady – 22.40 Prima

Susan Sarandon se rozhodne začít nový život v Beverly Hills, kam utíká vstříc nadějným zítřkům se svou dospívající dcerou (Natalie Portman), která by nejraději zůstala doma s rodinou. Ani pro jednu to však není jednoduché. Ve městě nikoho neznají a štěstí se jim zrovna nelepí na paty.

Úterý

Holka z města – 20.15 Prima

Renée Zellweger se jako úspěšná manažerka vydává do severského městečka, kde má na starost továrnu, ve které musí dohlédnout na určité změny. Ze začátku se jí moc nedaří, ale postupem času jí místní lidé i okolí přirostou k srdci – zvlášť sympaťák Ted.

Tajemství světových muzeí: Speciál – 20.00 Prima ZOOM

V dokumentárním seriálu se stanete svědky toho, co je ukryto v proslulém muzeu v Petrohradě, které patří k nejvýznamnějším na světě – ano, vítejte v Ermitáži. Uvidíte cenné sbírky, významné předměty a trofeje, a to pěkně zblízka.

Středa

Cesty domů III – 20.15 Prima

Vztahy se přiostřují a odposlouchávat někoho načerno se nevyplácí. Sledujte další díl oblíbeného rodinného seriálu.

Mládí v hajzlu – 22.50 Prima Cool

Pro lásku je puberťák Nick schopný všeho. Jeho první holkou je krásná Sheeni, jenže osud jejich vztahu nepřeje a mladík se rozhodne vzít štěstí do vlastních rukou. Sledujte ve středu večer v povedené americké komedii vzpouru jednoho mladého teenagera, který je ochoten kvůli lásce obětovat svoji důstojnost, svobodu i zdraví.

Čtvrtek

Mamma Mia! – 20.15 Prima

Představovat muzikál, který přilákal doslova davy diváků nejen v divadelní, ale i filmové verzi, je jako nosit sovy do Athén – je to zbytečné. Pojďte se ve čtvrtek večer s Primou ohřát do slunného Řecka a zazpívat si s hvězdami stříbrného plátna nestárnoucí hity skupiny ABBA. Společnost vám budou dělat vedle dalších Meryl Streep, Colin Firth, Amanda Seyfried a Pierce Brosnan.

Teror ve vlaku – 22.00 Prima Cool

Jacques nemá zrovna snadné poslání. Jeho úkolem je ochránit agentku, která získala kompromitující informace. Jenže nakonec je to úplně jinak. Vychází najevo, že ukradla nebezpečný virus, kterým se nešťastnou náhodou nakazí i spolucestující ve vlaku. Mezi nemocnými je i Jacquesova rodina. Boj na život i na smrt právě odstartoval.

Pátek

Nadějný rok – 20.15 Prima

Mohlo by se zdát, že právě ornitologie není jako námět pro komedii úplně ideální. Ale při téhle bláznivé komedii se určitě budete dobře bavit. Zárukou jsou tři hlavní představitelé v rolích zapálených ornitologů, kteří se přihlásí do ptačí soutěže, a jak to tak bývá, vyhrát může jen jeden. Pánové se však rozhodnou udělat pro vítězství i nemožné.

Rock ze střední – 20.15 Prima love

Mladík se přestěhuje do nového města, kde si musí zvyknout nejen na novou školu, ale i na přítomnost krásných spolužaček. Co vlastně může vzejít z toho, když nevýrazný kluk založí skupinu s hvězdou třídy?

Sobota

Já, mé druhé já a Irena – 22.10 Prima Cool

Dlouho potlačované emoce si prostě jednoho dne najdou cestu ven a na průšvih je zaděláno. Dobrák od kosti, policista Charlie, trpí poruchou rozdvojené osobnosti. Když přeruší léčbu, Hank, jeho agresivní druhé já, udeří. A budou spolu muset svést boj o srdce Ireny, do které se oba zakoukali.

Neděle

Všechny moje lásky – 20.15 Prima

Nový seriál televize Prima pokračuje už čtvrtým dílem. I když láska odjakživa patří k lidskému bytí a mohlo by se zdát, že už nic nového v tomto směru asi nejde vymyslet, v českých televizích je tento seriál o láskách něčím novým a neotřelým. Poslechněte si proč:

Černá labuť – 21.30 Prima

Natalie Portman touží dosáhnout až na vrchol, a získat tak uznání všech jako primabalerína. Nekompromisně a tvrdě si jde za svým. Je až zarážející, co všechno je mladá žena ochotna pro jednu roli udělat – třeba i pohřbít v sobě své dobré vlastnosti a nahradit je něčím děsivým.

Evelyn – 20.15 Prima love

Pierce Brosnan jako otec samoživitel vychová své tři děti. Jeho finanční situace není nijak růžová a úřady mu je odeberou. Rozhodne se proto udělat vše, aby je získal zpátky. Příběh, který vychází ze skutečné události, zachycuje sílu opravdové otcovské lásky.

Šestý smysl: Po stopách léčitelů II – 21.10 Prima ZOOM

Věříte na silnou moc šestého smyslu? Je vůbec reálné, aby měl člověk tento dar? Dokumentární seriál vám odpoví, zda na světě existují lidé, kteří umí určit diagnózu na první pohled či letmý dotek. Myslíte, že vnitřní síla může být účinnější než všechna léčiva světa?

Sdílejte článek
Štítky Beverly Hills láska Pierce Brosnan komedie Prima Cool Filip Čapka Renée Zellwegerová Meryl Streepová Natalie Portmanová Susan Sarandonová

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 13. 4. 2024

Knihy, které jste možná dostali darem, vás dnes mohou přimět k hlubokému zamyšlení nad duchovními nebo filozofickými otázkami, Berani. Vaše mysl je rychlejší než obvykle, takže pravděpodobně dokážete pochopit některé poměrně složité myšlenky. Vaše praktická stránka by mohla vyvolat pochybnosti o použitelnosti toho, co se učíte, ale nedělejte si s tím starosti. Nakonec by vám to mělo být jasné.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.