Televizní tipy na týden: Těšte se na čerty i upíry

Televizní tipy na týden: Těšte se na čerty i upíry

Pondělí

Cesty domů III (320) – 20.15 Prima

Jestli jste si oblíbili tento rodinný seriál nebo přímo některé herce v něm, můžete je nominovat až do konce března do ankety TýTý 2014. Všechny potřebné informace najdete TADY.

Výměna – 22.45 Prima

Když Christine zmizí dítě neznámo kam, je schopna udělat i nemožné, aby se její syn vrátil. Štěstěnu však není nakloněna na její stranu. Policie tento případ ignoruje, a navíc musí dosvědčit, že jí sice dítě vrátili, ale to, které není její. V hlavních rolích uvidíte Angelinu Jolie a Johna Malkowiche.

Úterý

Svatby v Benátkách (44) – 20.15 Prima

Nemůžete se už dočkat, co vás čeká v dalším díle seriálu? Podívejte se na upoutávku:

Ztracená království: Afrika – 20.00 Prima ZOOM

Brilantní historik odjíždí do Afriky, aby poodhalil roušku tajemství, které se vznáší nad zapomenutými africkými mocnostmi. Britský dokument vás vrátí zpátky v čase, do doby, kdy před mnoha lety suchému kontinentu vládli monarchové. Objevte dějiny pyramid a staré obchodní stezky s vůní koření.

Středa

Koloběh života: Ovocný sad – 21.05 Prima ZOOM

Pojďte navštívit rozkvetlé sady, které si vás podmaní nejen silnou vůní a zralými plody, ale i přítomností hned několika druhů fauny a flóry. Prostřednictvím německého dokumentu se ocitnete v ráji, kde bují život. Tahle příjemná podívaná vás zbaví veškerého stresu.

Maturita – 23.05 Prima Cool

Někdo se na maturitu připravuje šprtáním, jiný volí taktiku úplně jinou. Vždyť mnohem snadnější je dostat se k otázkám a celý „svaťák“ propařit až do poslední minuty. Vzpomínáte na ty časy? Jestli se vám líbil film Gympl, tak tohle je ještě lepší. A budete se bavit od začátku do konce.

Čtvrtek

Svatby v Benátkách (45) – 20.15 Prima

I hercům z tohoto seriálu nebo rovnou celému seriálu můžete až do konce března dát svůj hlas v anketě TýTý.

Podobné články

Pátek

Sněženky a machři – 20.15 Prima

Lyžařský výcvik na gymplu nemusí být nuda. Vypadá to, že celá třída na takový zážitek opravdu jen tak nezapomene. Tenkrát se natáčelo tři měsíce v kuse a všichni hlavní aktéři to přivítali jako příjemný důvod, proč nemusí chodit do školy. Osvěžte si zase po čase profláknuté hlášky.

Podvedená – 20.15 Prima love

Adrienne se rozhodne na vlastní pěst zjistit vše o záhadném úmrtí svého muže. Její pátrání je úspěšné a mladá žena zjišťuje, že nakonec vdovou ve skutečnosti není. Její právoplatný manžel totiž žije.

Sobota

S čerty nejsou žerty – 20.15 Prima

Je čas přinést do pekla Dorotu Máchalovou? Tato hláška hravě postačí k tomu, abyste si připomněli děj povedené pohádky, která nás nepřestává bavit už poněkolikáté za sebou. Udatný Petr Máchal se spřáhne se samotným peklem, aby nastolil spravedlnost. Možná si říkáte, že tuhle pohádku už znáte jako své boty. Tak zkuste najít na následujících dvou obrázcích 7 rozdílů.

Vražedná seznamka – 20.15 Prima love

Mladou ženu zanedbává manžel, a ona se proto odhodlá k tomu najít si milence přes internetovou seznamku. Určitě by ji ani ve snu nenapadlo, že mezi potencionálními adepty vyhlíží svoji oběť vrah.

Neděle

Všechny moje lásky – 20.15 Prima

Děj seriálu Všechny moje lásky vás často zavádí do minulosti, přesněji do mladých let hlavní hrdinky Marie. Některé momenty ze 70. až 80. let mnohým jistě evokují i vlastní zážitky. Podělte se o ně i s ostatními. Prolistujte si alba svých rodičů nebo svoje, najděte zajímavé fotky připomínající tu dobu a pošlete nám je. Vyhrát můžete moderní pekárnu Panasonic. Fotografie můžete nahrávat TADY.

Správci osudu – 21.30 Prima

Úspěšný politik (Matt Damon) touží po hvězdné politické kariéře. Ve chvíli, kdy se však začíná blýskat na lepší časy, pozná nádhernou mladou dívku (Emily Blunt), do které se bezhlavě zamiluje. Jenže nad Davidovým osudem bdí podivná organizace zvaná Správci osudu, která nesnese sebemenší odchylku od předem stanoveného plánu. A je připravena zlikvidovat každého, kdo se osudu postaví.

Stmívání – 20.15 Prima love

Tenhle kultovní film si získal mnoho fanoušků po celém světě. Zamilovat se do hříšně přitažlivého mladíka je pro Bellu naprosto vzrušující událost. Pomalu však zjišťuje, že Edward není úplně obyčejný smrtelník, ale nebezpečný upír. Nechte se vtáhnout do souboje krvežíznivých tvorů, kteří svedou krutý boj o jednu krásnou a nevinnou dívku.

len

Sdílejte článek
Štítky Afrika Matt Damon Emily Blunt Benátky Panasonic Angelina Jolieová TýTý

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.