Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Reklama

TEST: Inkoustové skvrny odhalí, jací jste

Psychologové vždy tvrdili, že existuje souvislost mezi tím, jak člověk reaguje na určitý obrázek z inkoustových skvrn, a jeho podvědomím.
Vydáno: 16.01.2016
Stačí si vybrat jeden ze dvou obrázků, které vám ukážeme
Autor: womansown.co.uk Stačí si vybrat jeden ze dvou obrázků, které vám ukážeme
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

 

Takzvaný Rorschachův test je jedna z mnoha psychologických metod, díky nimž se dá zkoumat osobnost člověka, a dodnes je jednou z nejpoužívanějších, například v soudním lékařství. Tento test vymyslel švýcarský psycholog Hermann Rorschach už v roce 1921 a je založen na projekci myšlenek jednotlivce. Zpočátku Rorschach vytvořil mnoho inkoustových skvrn, které nechal otestovat na mnoha lidech, a z nich vybral pouhých deset takových, které v lidech vyvolávaly nejvíce reakcí a nejvíce podněcovaly jejich fantazii.

 

Máme pro vás něco podobného. Ukážeme vám několik tradičních obrázků inkoustových skvrn a možná se o své osobnosti dozvíte něco, co jste dosud nevěděli.

Nejdříve si přečtěte slovo, které je nad obrázky, a zkuste o něm chvíli přemýšlet. Pak se podívejte na dva obrázky pod ním a vyberte si jeden z nich. Nepřemýšlejte, jednoduše se řiďte instinktem a jeden si zvolte. Pod obrázky si pak můžete přečíst vysvětlení.

                                               KRÁSA

beauty Foto:

 

LEVÝ OBRÁZEK: Jste svérázný člověk plný života, který ve všem vidí jen to nejlepší. Občas možná i trochu nepořádný, ale máte velké srdce a nezabýváte se prkotinami.

PRAVÝ OBRÁZEK: Jste precizní, pořádkumilovný člověk a soustředíte se na detaily. Snažíte se mít všechno pod kontrolou a pěkně zorganizované.

 

                                                SMUTEK

fear Foto:

 

LEVÝ OBRÁZEK: Máte takzvaně horkou hlavu a snadno se rozčílíte. Ale také jste vřelý, vášnivý člověk, který dokáže rychle odpustit.

PRAVÝ OBRÁZEK: Vy jste nejspíš trochu introvert, který nechce vzbuzovat něčí pozornost. Občas je ale dobré ukázat ostatním, jak se opravdu cítíte. Zkuste to a buďte trochu důvěřivější.

 

                                                STRACH

fear2 Foto:

 

LEVÝ OBRÁZEK: Jste společenský člověk, který rád tráví čas s ostatními. Vy se nejvíce bojíte osamělosti.

PRAVÝ OBRÁZEK: Máte živou představivost a sklon myslet si o všem spíše to horší. Snadno se zneklidníte a máte rádi vše pod kontrolou.

Je to opravdu to, co vás hned napadlo?

OTESTUJTE SE: Máte nestydaté myšlenky?

Tak kampak se schovala?

TEST postřehu: Najdete na obrázku nahou ženu?

Co vypovídá poloha ve spánku o vašem vztahu?

Ač se to zdá jako banální věc, poloha, ve které s partnerem v posteli usínáte, může být velmi důležitá pro váš vztah. Podle různých spánkových poloh totiž zjistíte, jaké jste s partnerem osobnosti, a jak to celkově může ovlivnit vaši partnerskou budoucnost.

Tváří v tvář s určitými kontaktními body

Co vypovídá poloha ve spánku o vašem vztahu? kontakt

Tato poloha je typická pro silný pár tvořený dvěma individualitami, které styčnými body dávají najevo, že k sobě patří. V této poloze zapomeňte na společnou peřinu, akorát byste se o ni přetahovali.

TEST: Tvar vaší rtěnky prozradí, jaká jste! Souhlasí?

Je tolik věcí, které prozradí vašemu okolí, jaká opravdu jste, a nemusíte ani otevřít své sladké rtíky. Už podle toho, jak se oblékáte, jaké nosíte boty a kabelky, řekne o vašem JÁ víc, než byste si možná někdy přála.

Ale jsou tu i rtěnky a jejich „tvaromluva“. Věděla jste, že podle toho, jaký má tvar vaše rtěnka, když ji nějakou dobu používáte, se dá určit, jakou máte povahu? Také nás to zaujalo a musíme říct, že to sedí. Máme tady pro vás 8 tvarů, které odpovídají 8 typům žen. Porovnejte obrázky se svou rtěnkou a přečtěte si, co o vás její tvar prozrazuje. Jste přátelská, hysterická, pracovitá nebo ta nejlepší kamarádka, co můžeme potkat? Možná se v popisu opravdu poznáte, vyzkoušejte to!

Pozor na rtěnky! Foto:

Diagonální špička

Diagonální špička

Jste charismatická a ambiciózní, takoví lidé byli vždy přirozenými vůdci. Strašně ráda organizujete a zařizujete, často jste středem pozornosti, bavíte celou společnost, až lidem tečou slzy z očí. Vaše dychtivost mít vše pod kontrolou a na svých bedrech může příležitostně lidi kolem vás obtěžovat. Ale nepopiratelně jste velice oblíbená u své rodiny, přátel a dokonce i spolupracovníků.

Otestujte se: Jak moc jste závislí na cukru?

Vy a cukr, jak jste na tom? Milujete ho, vyhýbáte se mu, nemůžete mu odolat nebo bez něj klidně můžete žít? Odpovězte na pár následujících otázek sestavených za pomoci zkušeného dietologa a hned se dozvíte, jaká je pravda.

Otázka č.1

Otázka 1

Jak často jíte sladká jídla nebo pijete sladké nápoje (včetně těch slazených umělými sladidly)?

 

A) Jednou nebo dvakrát do měsíce. Moc si na sladké nepotrpím.

 

B) Párkrát za týden si dám něco sladkého.

 

C) Dávám si sladké každý den, několikrát.

 

Článek je zařazen v: test, osobnost, inkoustové skvrny
Reklama