TEST: Vyberte si obrazec a odhalte, jací jste

TEST: Vyberte si obrazec a odhalte, jací jste

Podívejte se na obrázek a vyberte si jeden obrazec, který je vám nejbližší. Moc nad tím nepřemýšlejte, řiďte se momentálními pocity. Jakmile si vyberete, přečtěte si, co který obrazec vypovídá o osobnosti a povaze člověka. Sedí to na vás?

Žlutý obdélník

Ve všem se snažíte vidět jen to pozitivní, i když všichni ostatní vidí opak. Uvažujete logicky, a i když jste pod tlakem, dokážete zůstat v klidu. Vy jste skvělý parťák do nepohody.

Oranžový čtverec

I když jste přátelský člověk, rádi si užíváte chvíle o samotě, kdy můžete jen tak odpočívat. Dá se říci, že jste zcela soběstační.

Červené kolečko

Vy jste pěkně výbušná povaha. Snadno se rozčílíte, ale na druhou stranu máte zlaté srdce a pro lidi, kteří stojí na vaší straně, dokážete být oddaným a věrným přítelem.

Fialový trojúhelník

Rádi se necháváte hýčkat a hodně vám záleží na vašem vzhledu. Vaše představa ideálního víkendu je strávit ho někde v lázních s partou přátel.

Modré kolečko

Vy jste pohodář, který má rád jednoduchá řešení. Nejlépe se cítíte v přírodě a jste šťastní, když můžete trávit večery ve společnosti dobrých přátel.

Červený čtverec

Jste velmi inteligentní a asertivní člověk, který si dokáže poradit v mnoha složitých situacích. Vaše názory ostatní lidé respektují a často za vámi chodí, když potřebují poradit.

Zelené kolečko

Jste sebevědomý a temperamentní člověk a často vzbuzujete pozornost ostatních. Ale také máte milou a srdečnou povahu a nedělá vám problémy dobře vycházet s většinou lidí.

Modrý trojúhelník

Jste zábavný, pozitivní a šťastný člověk, kterého mají ostatní rádi kolem sebe. Dokážete rozumně uvažovat, takže si k vám často chodí lidé pro radu.

Hnědý trojúhelník

Máte tendenci myslet hlavně na sebe a na věci si děláte vlastní názor. A býváte i dost tvrdohlavý člověk..

Šedý obdélník

Jste velmi vnímavý člověk a dokážete dobře odhadnout lidi i různé situace. A taky se nebojíte otevřeně říct, co si myslíte.

Sdílejte článek
Štítky testy psychologie trojúhelník

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 6. 2024

Berani, dnes vám v hlavě může bzučet. Najednou se vám bude zdát, že se na vás upírá pozornost. Jste na jevišti a vaše mozkové schopnosti jsou testovány. Zvládnete tuto výzvu? Ať už jste připraveni, nebo ne, je to tady. Nezapomeňte na důležitost individuality. Nebuďte další replikou šitou na míru. Buďte sami sebou a myslete za sebe.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.