Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Reklama

Tipy na dárky, které nejen potěší, ale i pomáhají

Vydáno: 07.11.2015
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

 

 

 

Medvídek v síti parfumerií Marionnaud

Tipy na dárky, které nejen potěší, ale i pomáhají medvěd Foto:

V síti parfumerií Marionnaud si nyní můžete pořídit medvídka, který dělá dobro – jeho nákupem totiž podpoříte náš projekt „Říct to dětem“, konkrétně na vydání speciální knihy pro děti. A proč se sdružení Mammahelp rozhodlo vydat knihu? Protože zjistili, že knížka pro malé děti, která by mohla být velmi dobrým pomocníkem, v České republice k dispozici enní, zatímco rodiče v jiných zemích mají velký výběr takových knih. Citlivě napsaná knížka s pěknými obrázky opmůže malým dětem zbavit se strachu a přiměřeně věku pochopit, že maminka je sice nemocná, ale uzdraví se.

„Říct to dětem“ je projekt zaměřený na apcienty s rakovinou prsu, maminky, které se setkaly s problémem, jak vše kolem nemoci a změn, které s sebou přináší citlivě vysvětlit, neublížit, přitom ani nestrašit, prostě jak „to“ říct dětem. Medvídci jsou v prodeji až do 24.12.2017 za 299 Kč.

 

Tipy na dárky, které nejen potěší, ale i pomáhají svíčka Foto:

Svíčka La Flamme Marie Claire

La Flamme je svíčka, kterou společnost L'OCCITANE vytvořila ve spolupráci s Marie Claire, aby získala finanční prostředky na vzdělávání žen. 100% zisků* z prodeje každé svíčky bude věnováno třem vybraným charitativním organizacím: Nadace Terezy Maxové (Česká republica), Toutes à L'École (Kambodža) a sdružení Entreprenuers du Monde (Burkina Faso), které pomáhají změnit život tisíců žen a dívek po celém světě. Svíčka má nádhernou květinovou vůni, otevírající se tóny frézie a červených bobulí, které se dále rozvíjí v srdce plné konvalinek, růží a jasmínu, jemně se mísící s teplými tóny jantaru a růžového dřeva.

 

 

Polštářek slon "Chráněné dílny Kopeček"

Nákupem ručně vyrobeného slona v hodnotě 240 Kč přispějete občanskému sdružení Neratov 100% této částky. Sdružení se věnuje osobám s mentálním postižením. Vyrobeno: Sdružení Neratov, o.s. – chráněné dílny Kopeček, tkalcovská dílna. Tento výrobek je certifikován. U výrobku je garantován jeho původ v regionu Orlické hory a Podorlicko, kvalita a šetrnost k životnímu prostředí. Více informací získáte na www.neratov.cz

Tipy na dárky, které nejen potěší, ale i pomáhají slon Foto:

Článek je zařazen v: charita, Tereza Maxová, charitativní projekt, NTMD
Reklama