Životní styl

7. listopadu 2015 16:28

Martina Čerňanská

Tipy na dárky, které nejen potěší, ale i pomáhají

Tipy na dárky, které nejen potěší, ale i pomáhají

Medvídek v síti parfumerií Marionnaud

V síti parfumerií Marionnaud si nyní můžete pořídit medvídka, který dělá dobro – jeho nákupem totiž podpoříte náš projekt „Říct to dětem“, konkrétně na vydání speciální knihy pro děti. A proč se sdružení Mammahelp rozhodlo vydat knihu? Protože zjistili, že knížka pro malé děti, která by mohla být velmi dobrým pomocníkem, v České republice k dispozici enní, zatímco rodiče v jiných zemích mají velký výběr takových knih. Citlivě napsaná knížka s pěknými obrázky opmůže malým dětem zbavit se strachu a přiměřeně věku pochopit, že maminka je sice nemocná, ale uzdraví se.

„Říct to dětem“ je projekt zaměřený na apcienty s rakovinou prsu, maminky, které se setkaly s problémem, jak vše kolem nemoci a změn, které s sebou přináší citlivě vysvětlit, neublížit, přitom ani nestrašit, prostě jak „to“ říct dětem. Medvídci jsou v prodeji až do 24.12.2017 za 299 Kč.

Svíčka La Flamme Marie Claire

La Flamme je svíčka, kterou společnost L'OCCITANE vytvořila ve spolupráci s Marie Claire, aby získala finanční prostředky na vzdělávání žen. 100% zisků* z prodeje každé svíčky bude věnováno třem vybraným charitativním organizacím: Nadace Terezy Maxové (Česká republica), Toutes à L'École (Kambodža) a sdružení Entreprenuers du Monde (Burkina Faso), které pomáhají změnit život tisíců žen a dívek po celém světě. Svíčka má nádhernou květinovou vůni, otevírající se tóny frézie a červených bobulí, které se dále rozvíjí v srdce plné konvalinek, růží a jasmínu, jemně se mísící s teplými tóny jantaru a růžového dřeva.

Polštářek slon "Chráněné dílny Kopeček"

Nákupem ručně vyrobeného slona v hodnotě 240 Kč přispějete občanskému sdružení Neratov 100% této částky. Sdružení se věnuje osobám s mentálním postižením. Vyrobeno: Sdružení Neratov, o.s. – chráněné dílny Kopeček, tkalcovská dílna. Tento výrobek je certifikován. U výrobku je garantován jeho původ v regionu Orlické hory a Podorlicko, kvalita a šetrnost k životnímu prostředí. Více informací získáte na www.neratov.cz


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 2. 2024

Dnes nechcete nic jiného než být sami. Aby se tak stalo, Berani, musíte vypnout telefon i počítač a na dveře pověsit ceduli Nerušit. I tak je pravděpodobné, že vaši přátelé projdou kolem cedule a zeptají se, co je k večeři. Je to jeden z těch dnů. Lidé se chtějí scházet a chtějí to dělat u vás doma. Objednejte si své oblíbené komfortní jídlo a užijte si ten chaos.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.