Rodina

7. listopadu 2015 16:28

Martina Čerňanská

Tipy na dárky, které nejen potěší, ale i pomáhají

Tipy na dárky, které nejen potěší, ale i pomáhají

Medvídek v síti parfumerií Marionnaud

V síti parfumerií Marionnaud si nyní můžete pořídit medvídka, který dělá dobro – jeho nákupem totiž podpoříte náš projekt „Říct to dětem“, konkrétně na vydání speciální knihy pro děti. A proč se sdružení Mammahelp rozhodlo vydat knihu? Protože zjistili, že knížka pro malé děti, která by mohla být velmi dobrým pomocníkem, v České republice k dispozici enní, zatímco rodiče v jiných zemích mají velký výběr takových knih. Citlivě napsaná knížka s pěknými obrázky opmůže malým dětem zbavit se strachu a přiměřeně věku pochopit, že maminka je sice nemocná, ale uzdraví se.

„Říct to dětem“ je projekt zaměřený na apcienty s rakovinou prsu, maminky, které se setkaly s problémem, jak vše kolem nemoci a změn, které s sebou přináší citlivě vysvětlit, neublížit, přitom ani nestrašit, prostě jak „to“ říct dětem. Medvídci jsou v prodeji až do 24.12.2017 za 299 Kč.

Svíčka La Flamme Marie Claire

La Flamme je svíčka, kterou společnost L'OCCITANE vytvořila ve spolupráci s Marie Claire, aby získala finanční prostředky na vzdělávání žen. 100% zisků* z prodeje každé svíčky bude věnováno třem vybraným charitativním organizacím: Nadace Terezy Maxové (Česká republica), Toutes à L'École (Kambodža) a sdružení Entreprenuers du Monde (Burkina Faso), které pomáhají změnit život tisíců žen a dívek po celém světě. Svíčka má nádhernou květinovou vůni, otevírající se tóny frézie a červených bobulí, které se dále rozvíjí v srdce plné konvalinek, růží a jasmínu, jemně se mísící s teplými tóny jantaru a růžového dřeva.

Polštářek slon "Chráněné dílny Kopeček"

Nákupem ručně vyrobeného slona v hodnotě 240 Kč přispějete občanskému sdružení Neratov 100% této částky. Sdružení se věnuje osobám s mentálním postižením. Vyrobeno: Sdružení Neratov, o.s. – chráněné dílny Kopeček, tkalcovská dílna. Tento výrobek je certifikován. U výrobku je garantován jeho původ v regionu Orlické hory a Podorlicko, kvalita a šetrnost k životnímu prostředí. Více informací získáte na www.neratov.cz

Sdílejte článek