zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Tváře nové iPrimy Gabriela a Monika: Natáčení spotu byla zábava a radost!

Krásné tváře nové iprimy.cz
Krásné tváře nové iprimy.cz
cernanm , Vydáno: 02.06.2017
Včera, 1. června, jsme spustili nový a vylepšený web iprima.cz, na kterém najdete všechny vaše oblíbené pořady a seriály, nebo si tam dokonce můžete vytvořit vlastní TV program. A při té příležitosti jsme pro vás vyzpovídali tváře nové iPrimy – Moniku Leovou a Gabrielu Laškovou.

reklama

Blíží se léto. Máte už naplánováno, jak ho strávíte?

Monika Leová: Už se na léto hrozně těším! A letos obzvlášť, protože nás má v srpnu na měsíc navštívit moje sestra, která žije v Austrálii. Máme už naplánovanou naši trojitou sourozeneckou oslavu narozenin a možná i výlet do Itálie, tak snad to všechno vyjde. Jinak se ještě chystám na sportovní kurz od školy do Dobronic, kterým posledních šest let léto zahajuji a pak už jen plánuji spontánní grilovačky s přáteli, letní kina, beachvolejbal a výlety.

Gabriela Lašková: S manželem máme jako každý rok v hlavě hodně nápadů a rádi bychom většinu stihli, ale jako každý rok už teď jsme ve skluzu a práce nám to hatí. Nicméně moc rádi bychom strávili část léta u našich rodin, ať už u švagra na stavbě nebo s mamkou pod stanem. S kamarády se chystáme na chalupu, rádi bychom i letos stihli nějaký hudební festival a v merku máme i cestu k moři, ale už teď vidím, že by to chtělo tak 6 měsíců léta.

  • Obě jste hodně pracovně vytížené – Gábi, ty moderuješ večerní zprávy a Moni, ty zas ty odpolední. Potkáváte se při nějaké práci společně?

 

Nová iprima rozhovor 2 Foto:

ML: No, jasně. Díky bohu za přehlídky a Primu, kde se pravidelně potkáváme. Někdy nám vyjdou i pracovní večírky, kde se sejdeme i s našimi protějšky. S Gábi si i užívám moderování společných akcí, ona je prostě parťák každým coulem a mým hnacím motorem!

GL: Pracujeme pod jednou střechou, a tak na sebe máme štěstí velmi často, což je k nezaplacení, ať už v zákulisí zpráv či na mnoha společných akcích, nebo třeba při společném focení a natáčení, jako naposledy kampaň pro novou iPrimu. Navíc se nám teď zalíbilo společné moderování, a tak si stále častěji bereme do ruky mikrofon a pomalu zkoušíme štěstí jako ženské moderátorské duo. Štěstí na sebe máme i na přehlídkových molech, která stále neopouštíme, no ale když se můžeme vidět i mimo pracovní povinnosti, to je teprve nejlepší!

  • Jak se vám společně natáčel spot pro novou iPrimu?

ML: Myslím, že jsme si to moc užily! Ze začátku jsem ale byla trochu nervózní, byla to má první zkušenost podobného typu. Gábi mě ale hrozně podržela a pak už to šlo raz dva. Byla to sranda, a chytlo mě to dokonce tak, že bych si to ráda někdy v budoucnu zopakovala.

GL: Nejlepší byly jednoznačně společné záběry, tam se člověk nemohl cítit jinak než uvolněně! O vysmáté záběry tak nebyla nouze a vše bylo natočené za chvíli. No užily jsme si to nesmírně, věřím, že se bude spot líbit, stejně jako fotky, které jsme k němu fotily. Focení totiž probíhalo naprosto ve stejném duchu a se stejnou pozitivní energií.

  • Sledujete nějaké seriály a pořady vaší domovské televize?

ML: Abych pravdu řekla, seriály obecně raději nerozkoukávám, protože bych u nich dokázala prosedět celý den. Jediné, co opravdu sleduji a nenechám si ujít jediný díl, je Kdo přežije. Většinou ho stíhám každé ráno, ale když ne, zhlédnu ho v archivu na iprima.cz. Občas si také z archivu pustím své Odpolední zprávy, abych se podívala, jak vysílání vypadalo. Občas se směju, jaké koniny ze mě vypadnou :-)

GL: Televize je mým parťákem při domácích pracích, a to především žehlení. Co mě baví, je Moderní rodinka a Průměrňákovi na Prima Comedy Central a snad cokoliv na Prima ZOOM. A když zrovna neběží, co bych ráda, mrknu do archivu na iprima.cz a můžu žehlit.

  • Vy obě patříte mezi mladou (millenials) generaci, která již vyrůstala s mobilem a počítačem, jako běžnou součástí života. Koukáte na nějaké pořady/seriály/filmy i na tabletu, nebo dokonce na mobilu?

 

Nová iprima rozhovor 3 Foto:

ML: Na pořady/seriály/filmy koukám většinou na počítači, se kterým i bohužel někdy usínám. Na telefonu se na ně podívám jen výjimečně, tam spíš koukám na krátká videa, protože mě nebaví, koukat tak dlouho na malý display :-D

GL: Já se přiznám, že ač mezi tuto generaci pravděpodobně patřím, tak jsem nejšťastnější daleko od všemožných vymožeností. Jsou ale chvíle, kdy čelím hodinám čekání, ať už v práci na přehlídkách, nebo na cestách vlakem, kdy se nějaký ten seriál nebo film hodí a s mobilem po ruce je to hračka.

  • Baví vás být online nebo raději vypínáte na dovolené telefon?

ML: Upřímně mě baví být online, ale na dovolené to opravdu omezuji. Nastavím si “digitální dietu” a jsem online, jen když je to nutné. Přes den mám telefon jako foťák a mapu, večer jsem ale ráda, když se můžu připojit na internet, odpovědět na zprávy, sdílet fotky a podívat se, zda mi něco neuniklo.

GL: Jsou dny, kdy bych vypínala telefon, aniž bych dovolenou měla, nicméně na dovolené jej vypínám, jen co dopnu kufr. Nerada bych se ale rouhala, být online je úžasné, člověk má rychlý přístup k informacím, což mi pomáhá v mnoha situacích, nejen v pracovním, ale i soukromém životě.

Připravila: Martina Hrušková

Save

reklama

Související témata: natáčení , Monika Leová , iprima.cz , Gabriela Lašková

reklama

Přečtěte si také

reklama