Prima maminka

25. června 2016 04:15

Martina Čerňanská

Usmějte se a my vám povíme, jaká jste aneb 5 "úsměvových typů"

Podle úsměvu se toho dá poznat víc, než možná tušíte. Schválně, usmějte se na sebe do zrcadla pak se podívejte, co o vás váš úsměv vypovídá.

Úsměv málem přes celý obličej: zářivý, široký

Dokážete se usmívat skutečně "na plné pecky"? Abyste si takový typ úsměvu vybavili, napovíme vám, že navlas tak se usmívá jedna z nejznámějších hollywoodských hvězd: Julia Roberts. Pokud se tímto způsobem usmějete na muže, který vás zajímá, jakživ na to nezapomene. Ženy usmívající se široce a zářivě bývají přátelské, laskavé, se srdcem na dlani. Také úzkostlivě dbají na zubní hygienu, v opačném případě by si široký úsměv nemohly dovolit.

Fascinující mezírka mezi zuby

Jistě máte ve svém okolí někoho, kdo se může výraznou či aspoň méně nápadnou mezírkou mezi předními zuby pochlubit. Zářným příkladem je například zpěvačka Madonna. Odborníci se shodují na tom, že ženský chrup vpředu nahoře s mezírkou působí velice sexy. Některé africké národy se domnívají, že dámy s tímto úsměvem jsou symbolem plodnosti a ryzího ženství. Všeobecně platí, že takové ženy jsou přitažlivé a svůdné – a nebojí se dávat to najevo.

Úsměv bělejší než sníh

Bělení chrupu je v módě, svědčí o tom, že ten či onen je, řekněme, na úrovni, že se o svůj vzhled stará velmi svědomitě. Ale pozor, situace, kdy se péče o vzhled stává posedlostí, není příliš žádoucí. Perfektně bílý chrup vypovídá v tom smyslu, že jeho majitelce či majiteli nesmírně záleží na tom, jak vypadá. Ale pozor, nepřežeňte to. Přehnaná bělost zubů může působit až komicky.

Zakrýváte si ústa, když se smějete?

Nelze si nevšimnout žen, které, jakmile se chystají široce se usmát anebo rozesmát, si automaticky zakryjí rukou ústa. Bohužel to znamená, že takové dámy nemají dostatečné sebevědomí, trpí nedostatkem sebedůvěry. Je třeba si začít více věřit, méně se trápit svými chybami a začít se vnitřně chválit za každou maličkost.

Zavíráte během záchvatu smíchu oči, krčíte nos?

Jste spontánní, hravá, možná maličko lehkomyslná. Někdy to hraničí až s jakousi dobrodružností, pozor, ta může být nebezpečná. Občas jednáte nerozvážně, kromě toho býváte náladová. Ale muži vás milují: jste věčně mladá, rozpustilá, a nikdo se s vámi nenudí ani vteřinu.

-em-

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.