Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.

reklama

Usmějte se a my vám povíme, jaká jste aneb 5 "úsměvových typů"

1/5: Úsměv málem přes celý obličej: zářivý, široký
Řekněte nám, jak se usmíváte, my vám povíme, jaká jste široký

Dokážete se usmívat skutečně "na plné pecky"? Abyste si takový typ úsměvu vybavili, napovíme vám, že navlas tak se usmívá jedna z nejznámějších hollywoodských hvězd: Julia Roberts. Pokud se tímto způsobem usmějete na muže, který vás zajímá, jakživ na to nezapomene. Ženy usmívající se široce a zářivě bývají přátelské, laskavé, se srdcem na dlani. Také úzkostlivě dbají na zubní hygienu, v opačném případě by si široký úsměv nemohly dovolit.

2/5: Fascinující mezírka mezi zuby
Řekněte nám, jak se usmíváte, my vám povíme, jaká jste mezírka

Jistě máte ve svém okolí někoho, kdo se může výraznou či aspoň méně nápadnou mezírkou mezi předními zuby pochlubit. Zářným příkladem je například zpěvačka Madonna. Odborníci se shodují na tom, že ženský chrup vpředu nahoře s mezírkou působí velice sexy. Některé africké národy se domnívají, že dámy s tímto úsměvem jsou symbolem plodnosti a ryzího ženství. Všeobecně platí, že takové ženy jsou přitažlivé a svůdné – a nebojí se dávat to najevo.

3/5: Úsměv bělejší než sníh
Řekněte nám, jak se usmíváte, my vám povíme, jaká jste zuby

Bělení chrupu je v módě, svědčí o tom, že ten či onen je, řekněme, na úrovni, že se o svůj vzhled stará velmi svědomitě. Ale pozor, situace, kdy se péče o vzhled stává posedlostí, není příliš žádoucí. Perfektně bílý chrup vypovídá v tom smyslu, že jeho majitelce či majiteli nesmírně záleží na tom, jak vypadá. Ale pozor, nepřežeňte to. Přehnaná bělost zubů může působit až komicky.

4/5: Zakrýváte si ústa, když se smějete?
Řekněte nám, jak se usmíváte, my vám povíme, jaká jste ruka

Nelze si nevšimnout žen, které, jakmile se chystají široce se usmát anebo rozesmát, si automaticky zakryjí rukou ústa. Bohužel to znamená, že takové dámy nemají dostatečné sebevědomí, trpí nedostatkem sebedůvěry. Je třeba si začít více věřit, méně se trápit svými chybami a začít se vnitřně chválit za každou maličkost.

5/5: Zavíráte během záchvatu smíchu oči, krčíte nos?
Řekněte nám, jak se usmíváte, my vám povíme, jaká jste krčení

Jste spontánní, hravá, možná maličko lehkomyslná. Někdy to hraničí až s jakousi dobrodružností, pozor, ta může být nebezpečná. Občas jednáte nerozvážně, kromě toho býváte náladová. Ale muži vás milují: jste věčně mladá, rozpustilá, a nikdo se s vámi nenudí ani vteřinu.

-em-

reklama