Prima maminka

22. září 2014 14:57

Anna Kopečková

V jednoduchosti je síla. Objevte ji s novými pračkami Crystal Blue od Samsungu

Vybrat do domácnosti vhodné spotřebiče bývá velmi obtížný úkol. Zvlášť pokud chceme spotřebiče funkční a zároveň designové. Výběru pak obětujeme mnoho času a úsilí. Například v segmentu praček došlo v posledních letech k velikému posunu.

Nově jsou k dostání pračky nejrůznějších vzhledů s mnoha speciálními funkcemi a také takzvané chytré pračky, které vynikají zejména funkčností a možností propojení se zbytkem domácnosti. Absolutní jedničkou mezi nimi jsou super prémiové pračky z řady Crystal Blue - Samsung WW9000 a Samsung WW7000, jež jsou k dostání ve všech pobočkách Electro Worldu. K čemu je chytrá pračka dobrá a jak ji vybrat, poradí odborníci z Electro Worldu.

Trend efektivního praní

Otázku efektivního praní řeší snad každá rodina, ať již z ekologického nebo ekonomického hlediska. Jaká dávka pracího prostředku a aviváže je optimální? Nechte určení té správné dávky na chytré pračce. Díky technologii čtyř senzorů totiž dokáže sama nadávkovat potřebné množství pracího prostředku či aviváže podle stupně zašpinění prádla, druhu tkaniny a jeho množství.

Pračka WW9000 je navíc vybavena také unikátní moderní technologií EcoBubble, která při praní produkuje aktivní pěnu, díky níž dochází k dokonalému rozpuštění pracího prostředku, a tím zefektivnění pracího programu. Výborného výsledku praní tak dosáhnete i při nízkých teplotách. Pračka má také speciální cykly zaměřené na šest druhů skvrn, se kterými se nejčastěji potýkáme: program Gardening (zahradničení) na nečistoty od trávy nebo bahna, Cooking and Dining (vaření a stolování) na mastné skvrny od jídla či program Active Kids (aktivitní děti), který se vypořádá se špinavým oblečením všech malých „raubířů“.

Díky unikátní moderní technologii EcoBubble dochází k dokonalému rozpuštění pracího prostředku

Pračka jako ozdoba vaší domácnosti

Pořiďte si pračku, kterou vám bude závidět každá návštěva, pračku, která se stane šperkem vašeho domova. Moderní tvary a hladké křivky jsou tím, co právě letí. Model WW9000 značky Samsung byl vytvořen tak, aby odpovídal nejmodernějším nárokům. Tým designérů nahradil původní otočné tlačítko volby programů dotykovým displejem a dávkovač na prací prášek i aviváž integroval přímo do pračky. Vznikl tak domácí spotřebič s nadčasovým vzhledem, který zaujme na první pohled. Praní tak bude mít nejen skvělé výsledky, ale i jedinečný styl.

Chytrá domácnost

Samsung WW9000 nabízí jednoduché propojení vašeho chytrého telefonu s pracími programy. Pračku je tak možné řídit online i na dálku, aniž by byli spotřebitelé přítomni doma či přímo u spotřebiče. Díky nové funkci může uživatel ve smartphonu pračku zapnout či vypnout, má také přehled o právě probíhající fázi pracího cyklu. Jasně tak vidí, kolik času zbývá do konce praní.

Přijďte se přesvědčit o jedinečnosti designu a vlastnostech praček Samsung do jakékoli prodejny Electro World v České republice. Rádi Vám poradíme s jejím výběrem a všechny funkce pečlivě vyzkoušíme. Ve spolupráci se společností Samsung jsme pro vás v Electro Worldu připravili také prémium servis, který obsahuje komfortní doručení až k vám domů, instalaci, nastavení spotřebiče a případné propojení s dalšími spotřebiči v rámci chytré domácnosti. Navíc lze nákup v rámci prémiového servisu rozložit do 10 měsíčních splátek, a to bez navýšení úroků.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 14. 4. 2024

Nepatříte k těm, kteří by příliš věřili významu snů, ale možná se vám nedávno zdál sen, jehož předpověď byla tak přesná, že vás téměř děsila. Určitě to bylo podivné. Zapište si vše, co si o něm pamatujete, a pak si o představách promluvte s přítelem. Nebojte se, Berani, váš přítel se vám nebude smát. Je více než pravděpodobné, že se vám dostane výmluvných postřehů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.