Prima maminka

22. prosince 2016 06:00

Martina Čerňanská

Vánoční dekorace a ozdoby na poslední chvíli

Již pozítří je tady Štědrý den a přípravy jistě ve všech domácnostech vrcholí. Máte pocit, že nic už nejde stihnout? Omyl! Ukážeme vám, jak vyzdobit byt a prostřít sváteční tabuli za pár minut.

Vánoce jsou svátky míru, klidu a pohody. Ano ano...to by se nám všem jistě líbilo, ale bohužel tomu nějak poslední roky není. Doba je rychlejší, vše je hektičtější. V těchto dnech obchody doslova praskají ve švech a lidé už pomalu kupují cokoliv, co jim padne pod ruku.

Člověk by se rád zastavil, v klidu promyslel, jak letos vyzdobí byt, jak zabalí dárky a jak prostře na štědrý den sváteční stůl. Realita je ovšem taková, že většina z nás bude ještě 23.12. v práci a ty pravé chvíle odpočinku nastanou až právě na Štědrý den. Ale přesto všechno toho jde přece jen dost stihnout!

Nic není ztraceno

Podívejte se na naše video, kde vám ukážeme, jak vyrobit super last minute ozdoby na vánoční stromeček, se kterými vám případně lehce pomohou i vaše děti - tak jsou jednoduché a přesto krásné.

Po shlédnutí videa se nechte ještě inspirovat několika postupovkami - jak složit efektně ubrousek, jak vyrobit jednoduchou dekoraci z papíru nebo jak snadno vyrobit skvělou mašli, díky které budou vaše dárky letos jako zabaleny od profesionála.

Jednoduchá dekorace na stůl? Žádný problém!

Stromeček z papíru krásně doladí sváteční tabuli, Foto: Pinterest.com

Super mašle za pár vteřin:

Jak vyrobit krásnou mašli? Takhle!, Foto: Pinterest.com

I obyčejný ubrousek může udělat velkou parádu:

I obyčekný ubrousek správně poskládaný dokáže zázraky, Foto: publix.com


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 6. 2024

Připomeňte svým blízkým, jak moc pro vás dnes znamenají, Berani. Slova mají obzvlášť velkou sílu. Neberte je na lehkou váhu. Buďte ohleduplní k tomu, jak se k druhým chováte. Snažte se zachovat klid a mír. Není dobré k někomu chovat zášť nebo v sobě nosit nenávist. Dobré vychování a upravený vzhled jsou klíčovými prvky tohoto dne.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.