Prima maminka

24. listopadu 2016 06:00

Martina Čerňanská

VÁNOČNÍ SOUTĚŽ o 3 balíčky! Vyhrajte luxusní kosmetiku a Zápisník radosti

Tentokrát jsme si pro vás připravili soutěž přímo vánoční. Tři z vás mohou vyhrát balíček s luxusní kosmetikou v hodnotě 1600 Kč a Zápisník radosti!

Nová soutěž na webu prima ŽENY probíhá od 24. 11. do 30. 11. Stačí odpovědět na jednoduchou otázku a odeslat ji pomocí webového formuláře.

Vyhrává každá správná 100., 200., 300. odpověď! A o co soutěžíme? V dárkovém balíčku každý výherce najde luxusní pleťový krém v hodnotě 1600 Kč od značky FOR LIFE & MADAGA. Novinka My Secret Botoplatinum Elixir posouvá hranice v péči o pleť a zajišťuje jí takřka nekončící mládí. A k tomu navíc nádherný Zápisník radosti od autorky Jany LeBlanc, který ilustrovala Martina Pavlová.

Stačí odpovědět správně na otázku přímo zde pomocí webového formuláře.

A pokud si nejste jisti odpovědí, nápovědu hledejte zde.

Ceny do soutěže věnovala firma FOR LIFE & MADAGA a nakladatelství Mladá Fronta.

Soutěž probíhá od 24. 11. do 30. 11.

Herní řád


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.