zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.

reklama

návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

reklama

Vánoční stromeček: 8 nápadů, jak ho letos ozdobit

1/8: S modrými detaily
S modrými detaily

Červená je klasická barva Vánoc. Zkuste ji zkombinovat s trochou modré – stačí přidat pár malých modrých kouliček. Stromečku to dodá úplně jiný rozměr.

2/8: V pastelových barvách
V pastelových barvách

V dnešní době není vůbec složité sehnat krásné vánoční ozdoby v barvách, které chcete. A i kdybyste je nesehnali, prostě nakoupíte bílé a přemalujete je barvami na sklo.

3/8: S živými květinami
S živými květinami

Živé květiny jsou asi to poslední, čím by vás napadlo ozdobit stromeček. A přesto jsou lidé, kterým "obyčejné" klasické ozdoby nestačí, a tak to zkusili. Vypadá to krásně, že? Jen je nutné počítat s tím, že čerstvé květiny dlouho bez vody nevydrží (dá se to vyřešit například zapíchnutím stonků do kousků speciální hmoty napuštěných vodou).

4/8: Se sušenými květinami
Se sušenými květinami

A ještě jednou květiny, tentokrát sušené. Takže odpadá problém s uvadáním. Všimněte si i dalších doplňků – čerstvých šišek, originálních ozdob stočených z drátu do tvaru slov nebo papírových řetězů, které vůbec nevypadají nevkusně.

5/8: V retro stylu
V retro stylu

Možná ještě najdete nějaké staré ozdoby po babičce. Další si můžete uháčkovat nebo vyrobit ze starých černobílých fotografií. Stačí přidat ozdobné stuhy místo řetězů a je hotovo.

6/8: V ombre stylu
V ombre stylu

Tento styl možná znáte z kadeřnických salónů nebo cukráren, které nabízejí ombre dorty. Dvoubarevný si můžete udělat i váš vánoční stromeček. Ideální je umělý bílý, který zčásti přestříkáte tmavou barvou  a plynulý přechod k bílé dosáhnete pomocí šedého nástřiku. Můžete vyzkoušet i jiné barvy. Tmavší by vždy měla být ve spodní části stromečku.

7/8: Ledové království
ledové království

Tak tady chybí už jen Olaf! Stříbrné kouličky doplňují velké bílé "sněhové" koule (pokud je neseženete, stačí obyčejné kouličky přestříkat speciálním "sněhovým" sprejem) a malé pletené rukavičky. Nemělo by chybět ani trochu červené – v tomto případě přírodní větvičky, krásně budou vypadat i malé kouličky nebo třeba mašličky. A jestli chcete mít ledové království dokonalé, přestříkejte stromek sněhovým sprejem.

8/8: Klasika, která neomrzí
Klasika, která neomrzí

Červené kouličky, ručně vyráběné ozdoby, svítící řetězy nebo svíčky. Tak takovéhle stromečky nám budou vždycky připomínat domov. 

reklama