Prima maminka

30. března 2017 06:00

Martina Čerňanská

VELKÁ JARNÍ SOUTĚŽ: Vyhrajte 6 vysavačů Panasonic

Za dva týdny jsou tady Velikonoce a spousta z vás se na ně jistě již připravuje. Minimálně tak, že se chystá na velký jarní úklid. A aby vám to šlo co nejvíce od ruky, připravili jsme pro vás soutěž, ve které můžete vyhrát jeden ze 6 skvělých vysavačů Panasonic!

Někoho uklízení baví, pro jiné je to utrpení, ale na jednom se shodneme – uklízet se musí. A abychom vám to co nejvíc ulehčili, připravili jsme si pro vás soutěž o 6 skvělých výkonných vysavačů značky Panasonic!

Vyhrajte super vysavač

Vysávání nikdy nebylo tak pohodlné – nové vysavače Panasonic s válcovým filtrem jsou velmi tiché a nabízejí široké využití při nižší spotřebě energie v porovnání s běžnými vysavači.

Podlahový vysavač Panasonic MC-CG712AC79 s vysokou účinností a čistotou. Vysavač díky ECO-MAX motoru nabízí vysoké využití při nižší spotřebě energie. Filtrace s HEPA filtrem zaručuje maximální čistotu vzduchu.

Stačí odpovědět na jednoduchou otázku a jeden vysavač může být váš!

Soutežit můžete přímo zde pomocí webového formuláře!Soutěž probíhá od 30. 3. do 6. 4. 2017

Herní řád

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 6. 2024

Usmívejte se dnes na svět, Berani. Buďte vděční za věci, které máte, a za lidi kolem sebe. Umocněte v sobě příjemný, hřejivý pocit a šiřte tuto lásku mezi ostatní. Toto je pro vás velmi expanzivní období, ve kterém můžete dosáhnout poměrně hodně, pokud se do toho pustíte. Vyzařujte svou pravou povahu každou buňkou svého těla a sledujte, jak se vám naskýtají příležitosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.