Velký čínský horoskop - znamení Draka

Lidé ve znamení Draka se narodili v těchto letech: 1928, 1940, 1952, 1964, 1976, 1988, 2000, 2012

Toto znamení odpovídá astrologickému znamení Berana

Měsíc jeho vlády: duben

Hodina jeho vlivu: 0709

Draci překypují energií, která je žene neustále kupředu. Přestože působí dojmem rozmarných lidí, bývají praktičtí. Podstatou lidí narozených v tomto znamení je nepředvídatelnost. Jsou silní, oslniví a záhadní, ale nikdy nevíte, co v příští minutě udělají. Vzbuzují vzrušení a obdiv a obvykle mívají v životě štěstí, jsou to silné, magnetické osobnosti a v mnoha oborech zastávají ta nejvyšší místa. S velkým potěšením se pouštějí do všeho nového, jsou to lidé s divokou povahou, ale bývají čestní a k přátelům velkorysí. Nejsou to vyloženě rodinné typy, rodinu a domov však potřebují, ale vzhledem k jejich divoké a nezkrotné povaze to může být problém. Drak si zakládá na společenském postavení, rád se předvádí a má rád vše nové, jednotvárnost jej nemůže uspokojit. Díky svému šarmu se často dostává do popředí společenského života.

Partnerství a láska

Pod velkolepým zevnějškem a energií jang se skrývá nejistota a nervozita. Lidé ve znamení Draka milují přírodu, svůj druhý domov, kde se cítí v bezpečí. K životu potřebují rodinu a očekávají oddanost svých blízkých, které jsou na oplátku připraveni chránit. Tato ochrana může občas sklouznout až k panovačnosti, ale mít v těžkých dobách po boku silného Draka není vůbec špatné. V lásce si nejvíc rozumí s Opicí a Krysou, které jsou fascinovány jeho osobností a dokážou mu mnoho tolerovat. Neutrální, přátelské spojení naváže s Buvolem a Kozou, většinou nejde o dlouhodobé svazky. Vyhnout by se Draci raději měli Psům a Vepřům, v takových vztazích většinou trpí.

Drak v roce 2015

Práce

Nastává doba, kdy váš profesní úspěch může kolísat, někteří z vás mohou přehodnotit své profesní směřování a lze říci, že tento rok je vhodný jak k ustálení vaší pracovní pozice, tak ale i ke změnám. Nemusíte se také bát žádných nečekaných dramatických situací, a jestliže něco takového ve vašem zaměstnání nastane, určitě naleznete velmi brzo dobré řešení i východisko. Je také možné, že si budete chtít zvyšovat svou pracovní kvalifikaci, k čemuž je tento rok přímo ideální. Vše vám půjde snadněji a díky tomu se i vaše pozice může v budoucnosti posílit a také vaše profesní orientace zásadně změnit. Tento rok je vhodný i pro různé rekvalifikační kurzy, stáže a pracovní pobyty v cizině.

Zdraví

Ani v oblasti zdraví a tělesné vitality se nemusíte obávat žádných pohrom. Bude ale nutné, abyste věnovali trochu pozornosti a času svému tělu, které si to zaslouží. Dopřejte si aktivity, které vás těší a naplňují, oprašte staré koníčky sportovní, ale i tvůrčí. Také kolektivní a společenské sporty si zaslouží vaši pozornost. V tomto roce můžete posílit svoji akceschopnost také vhodným jídelníčkem, protože platí rčení: „Jsem to, co jím.“ I v případě časového stresu vynechte rychlá občerstvení a raději si připravte jídlo pro nabitý pracovní program doma. Dostatek zeleniny, ovoce i vlákniny podpořený pitným režimem nabije váš organismus energií a vy se budete cítit skvěle.

Láska

Energie tohoto roku je vyrovnanější než v roce minulém, což se promítne celkově i do mezilidských vztahů. Jako partner bývá typický Drak značně dominantní a také málo přizpůsobivý. Lze očekávat, že v tomto roce svoje diktátorské tendence zklidní, což samozřejmě kladně ovlivní i jeho osobní vztahy. V partnerství a lásce by se Drakům celkově mělo dařit. Někteří zástupci dračího znamení se mohou snažit párovat, ale i usadit, možný je i přírůstek do rodiny. I nové vztahy a seznámení mohou zpestřit a okořenit život těchto zrozenců, celkově by se neměla odehrávat žádná dramata, ale spíše pozitivní partnerské a rodinné události.

Sdílejte článek
Štítky láska rodina energie

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.