Velký čínský horoskop - znamení Hada

Lidé ve znamení Hada se narodili v těchto letech: 1929, 1941, 1953, 1965, 1977, 1989, 2001, 2013

Toto znamení odpovídá astrologickému znamení Býka.

Měsíc jeho vlády: květen

Hodina jeho vlivu: 09 - 11

Hadi bývají pasivní intelektuálové, kteří rozvážně a pečlivě spřádají své plány a čekají na vhodnou chvíli. Had působí dojmem klidného a pomalého tvora, je ostražitý, inteligentní, má pevnou vůli a může být i nebezpečný, protože útočí znenadání. Dovede tvrdě pracovat, zřídkakdy však zastává vysoké funkce, spíše se drží v pozadí. Umí se ovládat a jeho instinktivní a břitký úsudek má na ostatní neuvěřitelný vliv. Tito lidé umí pečlivě skrývat své emoce a střeží si své soukromí, takže ostatní je mohou považovat za chladné a odtažité. Ve skutečnosti mají velkou potřebu přátelství, morální podpory a lásky, která je pro ně nepostradatelným zdrojem energie a síly. Jsou to umělecky založení a tvořiví lidé milující kulturu, zejména hudbu a tanec. Pokud jde o vkus, jsou spíše konzervativní a nepotrpí si na žádné výstřednosti.

Partnerství a láska

Lidé ve znamení Hada pečlivě skrývají své emoce a ambice, a jelikož jim nezáleží na tom, zda přitahují pozornost, okolí je mylně považuje za chladné a odtažité bytosti. Ve skutečnosti bývají vřelí, přátelští a soucitní. Dlouhé cesty a časté stěhování je rozčiluje. Dávají přednost domovu, svým dětem a rodině, k níž jsou hluboce připoutáni. Inteligentní Had potřebuje protějšek na úrovni, proto je pro něj dobrou volbou Kohout nebo pracovitý a schopný Buvol. Budou ho také fascinovat Draci, ale lásky jim většinou dlouho nevydrží. Stálé napětí bude ve spojení s Opicí a Tygrem, zcela vyhnout by se měli Vepřům.

Had v roce 2015

Práce

Na obzoru jsou nové možnosti. Pro ty, kteří chtějí měnit svůj profesní život, přichází plodné období. Musíte být otevření změnám a nebát se, protože každá změna s sebou přináší i nutnost riskovat. Tento rok podporuje také vaši tvořivost a kreativitu, kterou můžete plně ve svém zaměstnání využít. Nový rok přinese také možné zlepšení finanční situace, dobré investiční možnosti, a když projevíte svoji odbornost a nápady, jistě si toho šéfové a vedení povšimnou a vaše ocenění se může projevit i zvýšením platu. Zástupci vašeho znamení, kteří jsou umělecky nadaní, se mohou napojit na inspirační zdroje a zažijí velký rozmach svojí tvořivosti.

Zdraví

Znamení Hada má sklony k problémům nervového aparátu a také zažívání, což přímo souvisí s postojem k životu. Dobrou radou pro vás je – obklopujte se pokud možno pozitivními a optimisticky založenými lidmi a snažte se ze svého života eliminovat negace. V případě, že se cítíte unavení, si dovolte odpočívat, navštivte místa, která máte rádi. Vaše znamení bývá umělecky založené, radost vám udělá koncert, návštěva divadla, kina. Také ve svém jídelníčku udělejte místo zdravým potravinám – méně tučného masa, raději konzumujte ryby, kvalitní kuřecí anebo krůtí maso. Místo brambor a knedlíků volte rýži nebo zeleninu, prospějete tím nejen svému zažívacímu systému, ale budete se celkově cítit lépe.

Láska

Více času si udělejte i na různé resty v rodině, dejte svému partnerovi najevo, že je pro vás stále zajímavý a žádoucí. Neobávejte se vyslovit slova uznání a lásky, uvidíte, že vše se vám mnohonásobně vrátí v podobě domácí pohody a klidu. Vaše znamení bývá pro druhé velmi charismatické, takže většinou nemíváte se seznámením problémy, možná je pro vás těžší vztah udržet. V případě, že jste si jistí, že je vedle vás „ten pravý“, otevřete stavidla své výmluvnosti a svojí přízní a láskou nešetřete. Ti z vás, kteří jsou single, mohou zvláště v období května nalézt přitažlivý protějšek, někoho, s kým by mohl být partnerský vztah dlouhodobější.

Sdílejte článek
Štítky láska

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 4. 2024

Vaše kreativita je na vrcholu, Berani, tak toho využijte. Tento den je ideální pro malování nebo psaní. I když svůj talent považujete za hluboko pod úrovní amatérského, možná budete překvapeni tím, co jste schopni vytvořit. Ignorujte svého přísného vnitřního redaktora a pracujte pro čisté potěšení z tvorby. Výsledky vás potěší.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.