Velký čínský horoskop - znamení Opice

Lidé ve znamení Opice se narodili v těchto letech: 1932, 1944, 1956, 1968, 1980, 1992, 2004

Toto znamení odpovídá astrologickému znamení Lva.

Měsíc jeho vlády: srpen

Hodina jeho vlivu: 15–17

Tito lidé jsou energičtí, fyzicky i duchovně, a často se nedovedou ve svých vášních ovládat. Tam, kde je Opice, se vždycky něco děje, jsou to vůdčí typy, ale jen nerady přiznávají vlastní chyby, a tak ze všeho raději viní ostatní. Lidé narození v roce Opice jsou chytří, rychlí, zábavní a smyslní. Mají divoký, rtuťovitý temperament a mohou být neuvěřitelně nepořádní a neukáznění. Nervozita, nadměrná aktivita a nedostatek trpělivosti jsou důvodem, proč se Opice často vystavuje nejrůznějším nebezpečím a ohrožuje tak své šance na úspěch. I přes vrozenou netrpělivost si dělají velké plány, organizují nejrůznější události a ovládnou vždy každý večírek. Obvykle příliš neutrácejí, ale vzhledem k četným koníčkům a zájmům ani moc neušetří. Jestliže se nudí, jak v práci, nebo v partnerství, nikdo a nic nedokáže udržet jejich pozornost a zájem.

Partnerství a láska

Tito lidé zůstávají po celý život nadšení jako děti. Chovají se k ostatním bezprostředně a nemají rádi žádné složité vazby. Rádi se baví, proto dávají přednost partnerům a také přátelům, kteří je dokážou rozesmát, protože nesnášejí nudu. Také se těžko rozhodují pro pevný vztah, nemají rádi závazky, protože nejsou příliš rodinnými typy. Raději žijí svobodným životem, milují společnost a večírky, kde se mohou před ostatními předvádět. Bývají lepšími přáteli než partnery, i když samozřejmě existují výjimky. Nejlepším partnerem pro toto znamení je Drak, většinou naleznou vzájemné zalíbení také s Krysou. Ocenit mohou trpělivost a také obdiv znamení Vepře a Hada. Také citlivý Zajíc mívá pro Opice velké pochopení. Neutrální bývá vztah s Koněm a Kohoutem. V přátelském, ale i pracovním vztahu je bude vždy podporovat Buvol. Naprostou katastrofou může skončit láska s Tygrem.

Opice v roce 2015

Práce

Rok vlády Kozy je pro jedince narozené ve znamení Opice proměnlivý, někteří budou chtít zásadně změnit svoje pracovní místo a budou se poohlížet po lepším uplatnění. Ideální dobou pro změny bude měsíc březen, proto je vhodné veškeré pohovory a vstupní testy naplánovat na tuto dobu. Opice si musí uvědomit, co opravdu chtějí, a pak se pustit za svým snem. Příznivé vyhlídky budou mít i v podnikání, nové nápady jim přinesou vyšší zisky, nesmí se bát riskovat a pustit se i do neprobádaných oblastí. Tito lidé jsou tvořiví a nemají problémy s novými nápady, jen může být problém uvést novoty do praxe. Opice budou moci lépe plnit svoje finanční závazky, proto lze říci, že tento rok jim přinese zlepšení profesní i materiální.

Zdraví

Opice mívají sklony k nestřídmosti, zvláště pak ve chvílích stresu a napětí se mohou uspokojovat vydatnými porcemi jídla, sladkostmi a dalšími nezdravými pochutinami. Nezřídka sáhnou i po alkoholu nebo utišujících prostředcích, na kterých pak mohou být dlouhodobě závislé. Rok Kozy přináší klidnější vibrace, přesto se musí neklidná Opice přimět k lepší skladbě svého jídelníčku – vynechat těžká kořeněná a slaná jídla, přílohy nahradit zeleninou. A především se snažit napětí a stres „rozchodit“ a také si dopřát, zvláště na přelomu zimy a jara, v březnu, trochu odpočinku. Pár dnů na venkově, v přírodě, daleko od hlučícího davu a starostí dokáže tyto lidi znamenitě zklidnit.

Láska

Opice by měly v novém roce zlepšit vztahy s ostatními lidmi. Budou klidnější a otevřenější k naslouchání, takže vzájemné diskuze mohou příznivě ovlivnit jejich život. Možná dojde i k určitým posunům v rámci zkvalitnění vztahů, někteří jedinci tohoto znamení se mohou rozhodnout zpečetit svůj svazek a vydají se před oltář. Může také dojít k závažným krokům, jako je sestěhování a společné soužití, což lze doporučit nejlépe během měsíce června. Společenské znamení Opice se bude v tomto roce vyhřívat na výsluní zájmu ostatních, takže i ti, kteří jsou sami, se mohou potkat a seznámit se s pohledným protějškem, do kterého se zamilují.

Sdílejte článek
Štítky jídlo láska horoskop stres vztah vláda Lev

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 5. 2024

Dnes byste mohli dobře psát beletrii nebo publicistiku. Je docela dobře možné, že jste o nějakém literárním oboru uvažovali. Proč váháte? Nikdy není pozdě. Najděte si čas na napsání příběhu. Pokud máte negativní postoj k věcem, které děláte, jak chcete něco udělat, Berani?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.