Velký čínský horoskop - znamení Psa

Lidé ve znamení Psa se narodili v těchto letech: 1934, 1946, 1958, 1970, 1982, 1994, 2006

Toto znamení odpovídá astrologickému znamení Vah

Měsíc jeho vlády: říjen

Hodina jeho vlivu: 19–21

U těchto lidí najdeme silný vztah ke všemu tajemnému, zajímají je různé záhady a mystika. Psi jsou bdělí, jako první varují před blížícím se nebezpečím, a jakmile nastane čas jednat, chovají se velmi odvážně. Přestože osoby narozené v roce Psa budí dojem tichých a vyrovnaných lidí, v jejich nitru panuje často neklid. Jsou aktivní a nudí je, když je něco příliš snadné nebo když se věci řeší moc dlouho. Jejich cesta k úspěchu bývá dlouhá a někdy se může zdát, že jsou odsouzeni jen k lopotné dřině. Smysl pro věrnost kolegům, přátelům i partnerům je klíčovou vlastností lidí narozených v tomto znamení. Jejich city je snadné zranit, a jelikož mají dobrou paměť, jejich rány se hojí dlouho. Hodně si věří, a tak na sebe berou více úkolů, než mohou zvládnout. K životu přistupují pozitivně, rádi se baví, ale práce je pro ně vždy na prvním místě, i když si rádi najdou čas i pro společnost blízkých a přátel.

Partnerství a láska

Toto znamení je velmi citlivé a právě díky tomu jedná často velmi emocionálně. Psi proto mohou vytvářet ve vztazích časté problémy a nedorozumění, jsou vztahovační a také si libují v roli oběti. Partnerství berou velmi vážně, proto prožívají veškeré potíže silně a rozchody jsou pro ně velmi traumatické. Jsou romantičtí a věří na lásku na celý život, a jestliže se zklamou, většinou se uzavírají do sebe a nesnadno vstupují do nových vztahů. Nejsnadněji navážou partnerství s Tygry a Koni, tato partnerství mohou být trvalá. Přitažliví pro ně bývají i umělecky založení Zajíci, zvláštní přitažlivost panuje mezi Psem a Hadem, který je pro něj velkou hádankou a výzvou. Spíše přátelské vztahy navazuje se Kohouty. Napjaté vztahy mívá s Drakem, Kozou a také Buvolem.

Pes v roce 2015

Práce

Hned počátkem nového roku znamení Kozy se budete snažit zvládnout pracovní úkoly svižným tempem. Chcete postoupit a vaše snaha se vám v tomto roce opravdu vyplatí. Oprašte staré známosti a kontakty, buďte aktivní, a je jisté, že v tomto roce může nastat velký zlom ve vaší profesi. Můžete konečně nalézt zaměstnání, které bude odpovídat vašim nárokům a uspokojí vás i finančně. Skvěle se bude rozvíjet i vaše stávající kariéra, můžete dosáhnout viditelného posunu, ale je potřeba dát o sobě vědět, umět si říci, co chcete. V tomto roce budete mít štěstí i na výhodné půjčky, úvěry a nákup zařízení do domácnosti atd.

Zdraví

Ve znamení Psa se většinou rodí dobrosrdeční a veselí lidé, i když samozřejmě existují výjimky. Největším problémem tohoto znamení bývají potíže v oblasti zad a pohybového aparátu. Důležitým úkolem tohoto roku bude, aby se tito zrozenci naučili hospodařit s energií a zbytečně nezatěžovali svoji psychiku i tělo. Jde o časový plán a harmonogram, který by se měli naučit dodržovat. Pokud to dokážou, budou mít dostatek času jak na práci, tak i na soukromý život, své přátele a koníčky. Budou spokojeni, což se odrazí celkově i na jejich zdraví a fyzické vitalitě. Ve stravě a jídelníčku se doporučuje dodávat dostatek selenu a také vápníku, pro pročištění organismu popíjet bylinkové detoxikační směsi.

Láska

V tomto roce mohou mít štěstí zvláště nezadaní, a to v podobě nové lásky, která je může potkat v období jara nebo léta. Proto by zrozenci znamení Psa měli co nejvíce vyhledávat různé společenské události, při kterých budou mít příležitost seznámit se s novými lidmi. Vhodnou dobou ke změnám v osobním, partnerském životě je také období podzimu, zvláště pak měsíce října. Celkově lze říci, že vztahy s ostatními lidmi se mohou při troše snahy zlepšovat, nedorozumění a také nezájem je nutno nahradit vstřícností i časem stráveným s blízkými lidmi. Mnoho problémů se pak může pozitivně změnit.

Sdílejte článek
Štítky láska

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 5. 2024

Dnes byste mohli dobře psát beletrii nebo publicistiku. Je docela dobře možné, že jste o nějakém literárním oboru uvažovali. Proč váháte? Nikdy není pozdě. Najděte si čas na napsání příběhu. Pokud máte negativní postoj k věcem, které děláte, jak chcete něco udělat, Berani?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.