Velký čínský horoskop - znamení Vepře

Lidé ve znamení Vepře se narodili v těchto letech: 1935, 1947, 1959, 1971, 1983, 1995, 2007

Toto znamení odpovídá astrologickému znamení Štíra

Měsíc jeho vlády: listopad

Hodina jeho vlivu: 21–23

Lidé narození v roce Vepře jsou mírní, optimističtí, inteligentní a velkorysí, ale zároveň ostražití, pasivní a nesmělí. Ačkoli bývají obdařeni uměleckým nadáním, bojí se, že se zesměšní. Trpí pocitem, že svět je nebezpečný a plný nástrah, a proto se raději drží stranou. Jen velice málo věcí u nich vyvolá tvrdohlavost, ale pakliže se tak stane, získávají bojovného ducha a nejsou ochotni se smířit s porážkou. Jsou citliví, jemní a velkorysí k přátelům. Nejsou to výstřední osobnosti a veškeré smyslové požitky včetně umění berou velice vážně. Rádi objevují přírodu, ale nejšťastnější jsou doma. I když bývají nesmělí, je pro ně společenský život velmi důležitý a skvěle se cítí na večírcích. Bývají to nenároční lidé, kteří většinou nemívají nepřátele, umějí odpouštět a dovedou poměrně rychle překonat zklamání. Jsou nároční zejména sami na sebe, a pokud neuspějí v tom, co si předsevzali, podléhají silnému vnitřnímu stresu.

Partnerství a láska

Lidé ve znamení Vepře jsou srdeční a k druhým je poutá upřímná náklonnost. Přestože se na veřejnosti chovají rezervovaně, uvnitř se jim rodí hluboké city, které si většinou nechávají pro sebe. Rozkoš jim působí téměř všechno, dokonce i intelektuální či filozofické záležitosti, které ostatním připadají příliš abstraktní. Pokud se jim nedaří a mají pocit, že nedovedou řádně zastávat své povinnosti, propadají melancholii. Jsou to báječní a nenároční lidé, umějí odpouštět a dovedou poměrně dobře překonat citovou ztrátu. Harmonii a lásku prožívají Vepři nejvíce s Kozou a Zajícem. Velkou přitažlivost pro ně mají rychlí Koně. Napjatý vztah prožívají s povahově odlišným Tygrem a Opicí. Ve vztahu s Hadem budou trpět. Zajímavá je pro ně Krysa, ale je příliš komplikovaná a svéhlavá.

Vepř v roce 2015

Práce

Optimistické znamení Vepře si může v tomto roce polepšit. Ti, co už na své kariéře pracovali v minulém období, mají na čem stavět a budou na ně čekat další růst a expanze a také nové příležitosti. Může dojít k impulsům, které tyto zrozence popostrčí k rychlému jednání a změnám. Vyvstanou před nimi nové výzvy, projekty a větší pracovní nároky, které by se měli snažit zvládnout. Vygradování přijde během dubna, kdy budou mnozí Vepři postaveni před rozhodování, kam ve své profesní kariéře dál směřovat. Posun může nastat i v oblasti jejich financí, lze očekávat zlepšení materiálního ohodnocení, ale je důležité, aby se nebáli a řekli si o zvýšení platu nebo o další výhody, jako jsou různé odměny a příspěvky.

Zdraví

Tito lidé bývají většinou gurmány a dopřávají si rádi stravu, která pro ně není nejzdravější. Dobrým doporučením je rozšířit škálu jídelníčku o více zeleniny, ovoce, vlákniny. Nahradit tučné maso dietnějším bílým masem, jako je kuře, krůta, ale také sladkovodními i mořskými rybami. Vepř je znamení náruživé ve všem, do čeho se pustí, proto by měl myslet i na odpočinek a aktivity, které zharmonizují jeho energii, a také se donutit k relaxaci. Dobrým doporučením jsou např. koupele s přidáním bylinkových extraktů, akupresura a také detoxikační, např. medové masáže, ale i různé čaje, které pomáhají pročistit tělo.

Láska

Vepři bývají pro druhé přitažliví a sympatičtí, většinou nemívají nouzi o zájem druhého pohlaví. Někdy však netaktností a také nepřiměřeným afektovaným chováním mohou své protějšky odradit. Po celý rok budou mít příležitost mnohé věci napravit a udělat si ve svém partnerském životě jasno. Nezadaní jedinci budou mít dostatek možností, zvláště pak v březnu a dubnu, najít někoho, kdo jim bude vyhovovat a s kým mohou mít dlouhodobější vztah. Důležitou věcí, kterou by se měli tito lidé naučit, je umět přijmout odmítnutí a netrápit se, když jejich partnerské vztahy skončí, a snažit se o pozitivní pohled do budoucnosti a očekávat, že láska se v jejich životě znovu objeví. Rok Kozy pro ně může být velmi úspěšný v oblasti milostných vztahů a uspořádání partnerského života.

Sdílejte článek
Štítky láska

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.