Velký čínský horoskop - znamení Vepře

Lidé ve znamení Vepře se narodili v těchto letech: 1935, 1947, 1959, 1971, 1983, 1995, 2007

Toto znamení odpovídá astrologickému znamení Štíra

Měsíc jeho vlády: listopad

Hodina jeho vlivu: 21–23

Lidé narození v roce Vepře jsou mírní, optimističtí, inteligentní a velkorysí, ale zároveň ostražití, pasivní a nesmělí. Ačkoli bývají obdařeni uměleckým nadáním, bojí se, že se zesměšní. Trpí pocitem, že svět je nebezpečný a plný nástrah, a proto se raději drží stranou. Jen velice málo věcí u nich vyvolá tvrdohlavost, ale pakliže se tak stane, získávají bojovného ducha a nejsou ochotni se smířit s porážkou. Jsou citliví, jemní a velkorysí k přátelům. Nejsou to výstřední osobnosti a veškeré smyslové požitky včetně umění berou velice vážně. Rádi objevují přírodu, ale nejšťastnější jsou doma. I když bývají nesmělí, je pro ně společenský život velmi důležitý a skvěle se cítí na večírcích. Bývají to nenároční lidé, kteří většinou nemívají nepřátele, umějí odpouštět a dovedou poměrně rychle překonat zklamání. Jsou nároční zejména sami na sebe, a pokud neuspějí v tom, co si předsevzali, podléhají silnému vnitřnímu stresu.

Partnerství a láska

Lidé ve znamení Vepře jsou srdeční a k druhým je poutá upřímná náklonnost. Přestože se na veřejnosti chovají rezervovaně, uvnitř se jim rodí hluboké city, které si většinou nechávají pro sebe. Rozkoš jim působí téměř všechno, dokonce i intelektuální či filozofické záležitosti, které ostatním připadají příliš abstraktní. Pokud se jim nedaří a mají pocit, že nedovedou řádně zastávat své povinnosti, propadají melancholii. Jsou to báječní a nenároční lidé, umějí odpouštět a dovedou poměrně dobře překonat citovou ztrátu. Harmonii a lásku prožívají Vepři nejvíce s Kozou a Zajícem. Velkou přitažlivost pro ně mají rychlí Koně. Napjatý vztah prožívají s povahově odlišným Tygrem a Opicí. Ve vztahu s Hadem budou trpět. Zajímavá je pro ně Krysa, ale je příliš komplikovaná a svéhlavá.

Vepř v roce 2015

Práce

Optimistické znamení Vepře si může v tomto roce polepšit. Ti, co už na své kariéře pracovali v minulém období, mají na čem stavět a budou na ně čekat další růst a expanze a také nové příležitosti. Může dojít k impulsům, které tyto zrozence popostrčí k rychlému jednání a změnám. Vyvstanou před nimi nové výzvy, projekty a větší pracovní nároky, které by se měli snažit zvládnout. Vygradování přijde během dubna, kdy budou mnozí Vepři postaveni před rozhodování, kam ve své profesní kariéře dál směřovat. Posun může nastat i v oblasti jejich financí, lze očekávat zlepšení materiálního ohodnocení, ale je důležité, aby se nebáli a řekli si o zvýšení platu nebo o další výhody, jako jsou různé odměny a příspěvky.

Zdraví

Tito lidé bývají většinou gurmány a dopřávají si rádi stravu, která pro ně není nejzdravější. Dobrým doporučením je rozšířit škálu jídelníčku o více zeleniny, ovoce, vlákniny. Nahradit tučné maso dietnějším bílým masem, jako je kuře, krůta, ale také sladkovodními i mořskými rybami. Vepř je znamení náruživé ve všem, do čeho se pustí, proto by měl myslet i na odpočinek a aktivity, které zharmonizují jeho energii, a také se donutit k relaxaci. Dobrým doporučením jsou např. koupele s přidáním bylinkových extraktů, akupresura a také detoxikační, např. medové masáže, ale i různé čaje, které pomáhají pročistit tělo.

Láska

Vepři bývají pro druhé přitažliví a sympatičtí, většinou nemívají nouzi o zájem druhého pohlaví. Někdy však netaktností a také nepřiměřeným afektovaným chováním mohou své protějšky odradit. Po celý rok budou mít příležitost mnohé věci napravit a udělat si ve svém partnerském životě jasno. Nezadaní jedinci budou mít dostatek možností, zvláště pak v březnu a dubnu, najít někoho, kdo jim bude vyhovovat a s kým mohou mít dlouhodobější vztah. Důležitou věcí, kterou by se měli tito lidé naučit, je umět přijmout odmítnutí a netrápit se, když jejich partnerské vztahy skončí, a snažit se o pozitivní pohled do budoucnosti a očekávat, že láska se v jejich životě znovu objeví. Rok Kozy pro ně může být velmi úspěšný v oblasti milostných vztahů a uspořádání partnerského života.

Sdílejte článek
Štítky láska

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 31. 5. 2023

Autority, které vás dosud provázely, vás mohou konfrontovat. Nastala hodina, kdy můžete odložit své obavy a vydat se po své cestě. To je nepochybně velmi pozitivní stav. Znamená to, že dospíváte, Berani. Kromě toho vám nic nebrání v tom, abyste čas od času požádali o pomoc, pokud ji budete potřebovat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.