Horoskopy

23. prosince 2015 04:30

Anna Kopečková

Velký horoskop na rok 2016 pro všechna znamení

Velký horoskop na rok 2016 pro všechna znamení

Nahlédněte trochu do budoucnosti. Jak na tom budete příští rok se zdravím, s prací, s láskou a vztahy nebo s penězi? Která čísla vám přinesou štěstí? Co pro vás bude důležité a na co si dát pozor?

Beran

Co vás čeká v důležitých oblastech vašeho života:

Práce

Začátkem roku nebudete úplně vědět, co máte od své práce očekávat a kam zaměřit svoji energii. To vám vydrží do února a následně vám už dojde, že nejlepším řešením je navázat na úspěchy v minulosti. V jarním období pocítíte samotu a přijde vám, že je vše jen na vás a nikdo vám nepomůže. Možná se dostanete i do sentimentální nálady a budete vzpomínat. Přes léto vše proběhne tak, jak si to naplánujete a zařídíte. Ke konci roku vám pomůže muž, který k vám chová i nějaké city. Pracovně bude rok mnohem klidnější než ty minulé.

Peníze

Vaše peníze se na začátku roku začnou hýbat. Možná zrušíte nějaké spoření nebo vše, co máte uloženo, dáte na jiný účet. Prostě začnete se svými penězi něco dělat a přesouvat je. Na jaře se vám bude finančně velice dobře dařit. Žádné strádání. A nakonec zjistíte, že máte opravdu dostatek peněz na vše, co potřebujete. V létě buďte obezřetní, protože můžete přijít o peníze, což hrozí až do konce roku. Může dojít k náhlým ztrátám a nešťastným investicím. Finančně na tom ale budete celkově dobře, jen více přemýšlejte, kam investujete.

Zdraví

Nejvíce se zaměřte na oblast krvetvorby, můžete mít zhoršený krevní obraz. Na jaře vám bude chybět jód, a tak se oslabí štítná žláza. Postačí přidat do jídelníčku více ryb a bude to v pořádku. V létě si dejte pozor na úpal a problémy s kůží. Na podzim zažijete hormonální bouři a také reprodukční orgány mohou trochu zlobit. Koncem roku budete opět řešit svůj krevní obraz, vše by mělo dobře dopadnout.

Láska a vztahy

Někdo z vašich blízkých k vám má velice majetnický vztah, ale vy mu to dovolujete. Vlastně vám takový vztah vyhovuje. Ve vztahu si dejte pozor na zavírání očí před problémy z minulosti, protože na jaře se znovu objeví a budete je muset řešit. Není řešením je opět odložit, nepustilo by vás to dál do důležitějších záležitostí týkajících se vztahu. Na konci léta se už budete radovat a vztah vás bude naplňovat. Uvědomíte si, že máte vedle sebe někoho, kdo je pro vás oporou a stálicí. Ke konci roku se vztahy odsunou do pozadí, protože vás zcela pohltí práce, bude vás však bavit. Celý rok vám lidé kolem vás budou něco závidět v souvislosti se vztahem. Nevšímejte si toho, je to zbytečné řešit.

Důležitá data pro vás na rok 2016: 22. 2., 2. 7., 9. 10., 25. 12.

Váš šťastný měsíc pro rok 2016:říjen

Na co si dát pozor v roce 2016:

Tento rok je pro vás důležité, abyste dokončili vše, co jste započali už v minulých letech. Všechny projekty, které jste neukončili, vás budou pronásledovat, a tak se snažte tomu předejít.

Co vám rok 2016 přináší:

Celý rok budete mít jednu schůzku za druhou – pracovní schůzky, ale i setkání s přáteli. Také se začnete víc objevovat ve společnosti, což vám přinese další dobré kontakty.

Co je pro vás v roce 2016 nejdůležitější:

V tomto roce je důležité uvědomit si, co od života opravdu chcete. Co je pro vás důležité a zda vaše hodnoty jsou stále stejné. Tím, že si nastavíte cíl, se věci dají do pohybu, a to, co delší dobu jen stálo, se začne hýbat neuvěřitelnou rychlostí. Musíte jen určit ten správný směr.

Nepříznivý měsíc pro rok 2016:

Březen – znamení Ryb se pokuste vyhnout, nepřinesou vám nic dobrého ani v práci ani v lásce.

Rada pro vás na rok 2016: Když se nedokážete rozhodnout, objednejte si jasnou mysl a pokyn, co je pro vás správné. Spolehněte se, že se tak jako tak někdy budete muset rozhodnout. Nerozhodnout se znamená s rozhodnutím jenom vyčkávat. Nemůžete se NE-rozhodnout!

Kámen pro vás na rok 2016 (amulet): křišťál

Vaše šťastná čísla pro rok 2016: 8, 23, 45, 67, 70, 86

Co důležitého prožijete v každém jednotlivém měsíci v roce 2016

Leden – je nutné řešit ty opravdu důležité věci, ostatní odložte, bude na to čas jiný měsíc.

Únor – klidně si vezměte dovolenou, protože budete mít měsíc plný pohody, klidu a odpočinku.

Březen –práce vás bude pronásledovat i v noci. Budete mít nabitý měsíc plný pracovních schůzek a krátkých termínů.

Duben –měsíc plný beznaděje a depresí. Náročný měsíc, ale nakonec ho zvládnete.

Květen – po náročném měsíci budete odpočívat a nebudete chtít nic řešit. To se vám podaří. Odsunete všechny problémy na jiný měsíc.

Červen – S něčím nebo s někým se rozloučíte. Bude to měsíc, kdy něco končí. Musíte postavit nové základy, protože ty staré zboříte.

Červenec – úspěšný měsíc, kdy můžete potkat muže, který má vysoké postavení a bude vám nakloněn. Díky němu se vám bude dařit.

Srpen –vše bude jako na vahách. Jednou nahoře a jednou dole. Nemusíte se obávat, vše se děje ve jménu spravedlivosti.

Září –čekají vás cesty a cestování. Možná pojedete na podzimní dovolenou nebo prodloužený víkend. V každém případě si to užijete.

Říjen –máte tolik sil, že můžete i hory přenášet. Tento měsíc zvládnete vše, co si určíte, a ničeho se nemusíte obávat. Čeká vás měsíc plný úspěchů a odvahy.

Listopad –měsíc, který i pro vás bude tajemstvím. Nechte se překvapit.

Prosinec –hádky, nedorozumění a únava. Na konci roku budete vyčerpaní a nebude se vám chtít se s nikým dohadovat. Nějaké hádky vás však neminou, ale jen mírné.

Býk

Co vás čeká v důležitých oblastech vašeho života:

Práce

Čeká vás úspěšný začátek roku. Bude se vám dařit a zažijete velké výhry, občas i menší ztráty, ale celkově budete úspěšní. Na přelomu března a dubna si dejte pozor na rozepře a nespravedlivé obvinění. Máte tendenci se zastávat všech lidí kolem sebe, ale někdy to nebudete vidět zcela reálně a může vám to ublížit. Na jaře najdete svoji stabilitu. V létě je čas na odpočinek – a ten si opravdu zasloužíte. Konec roku bude už klidnější, ale stále úspěšný. Možná nedosáhnete na vyšší postavení, ale budete mít dobře nakročeno. Práce pro vás tento rok bude výhrou.

Peníze

Finanční stabilitu vám přinese jak začátek roku, tak celý další půlrok. Bude se vám dobře dařit a můžete i utrácet víc než jiné roky. S pracovním úspěchem vám finance přinesou i pocit jistoty. Možná ta jistota bude tak velká, že úplně zapomene být obezřetní. Nikomu nepůjčujte peníze, hlavně ne na konci roku, jinak se vaše finanční situace radikálně zhorší. Peníze totiž na konci roku budete potřebovat kvůli koupi nějaké nemovitosti nebo něčeho hodnotnějšího. Finance se k vám budou celý rok vracet.

Zdraví

Imunita je pro vás tento rok tím hlavním, co budete řešit. Začne to nejdříve kašlem a rýmou a z toho se tak snadno nedostanete. Může se vám to i vracet. Na vině je vaše snížená imunita; když ji posílíte, vyhnete se veškerým nepříjemnostem. Zažívací problémy vás zastihnou vždy, když přijde stres. Vyhněte se mu a zažívání se vůbec neozve. Když si přes léto odpočinete, budete na konci roku zdraví jako rybičky.

Láska a vztahy

Na začátku roku si s partnerem budete vzájemně vyměňovat láskyplná objetí a bude vám spolu dobře. Tento láskyplný vztah vám vydrží až do dubna, ale už si pomalu začnete uvědomovat, že tento partner není ten pravý. Pochopíte, že vás svedlo dohromady něco, v čem jste se vzájemně zrcadlili. Jenže vy jste už to vyřešili, a tak vám to najednou na vašem partnerovi začne vadit. Přes léto už budete trávit více času každý zvlášť. A na podzim se můžete rozejít, protože vás okouzlí někdo, kdo vás bude fascinovat a bude splňovat vše, o čem jste kdy snili.

Důležitá data pro vás na rok 2016: 2. 3., 1. 6., 19. 9., 5. 11.

Váš šťastný měsíc pro rok 2016:únor

Na co si dát pozor v roce 2016:

Láska je pro vás opravdu důležitá. Občas jste tak zamilovaní, že nevidíte realitu takovou, jaká opravdu je. Změny ve vztazích vás děsí, ale jsou pro vás většinou vysvobozením.

Co vám rok 2016 přináší:

Tento rok se můžete přestěhovat a to vám přinese pocit bezpečí, po kterém už delší dobu toužíte. Upravte si domov dle vašich představ.

Co je pro vás v roce 2016 nejdůležitější:

Nejdůležitější bude pro vás letos stabilita, kterou získáte na základě své pracovitosti a úspěšnosti. Budete i finančně úspěšní a můžete si vybudovat stabilní domov.

Nepříznivý měsíc pro rok 2016:

Červen – boj ve všech oblastech, nejvíce ve vašem partnerství. Budete bojovat i sami se sebou.

Rada pro vás na rok 2016: Vesmírný posel stojí často přímo před vámi a vy jej posíláte zpět, protože nemáte odvahu vydat se novým směrem. Když však zůstáváte na starých cestách, nesmíte se divit, když se nedostanete na nové místo.

Kámen pro vás na rok 2016 (amulet): ametyst

Vaše šťastná čísla pro rok 2016: 1, 22, 80, 90, 95, 96

Co důležitého prožijete v každém jednotlivém měsíci v roce 2016

Leden – čekají vás nové začátky. Nejen nový rok, ale i jiné oblasti pro vás budou nové.

Únor –měsíc plný vášně a energie. Vše, na co sáhnete, vám půjde od ruky a budete mít úspěch.

Březen –stěhování a přesuny jsou pro vás tento měsíc aktuální. Nebojte se, bude to pozitivní.

Duben –časté schůzky a setkání s přáteli jsou pro vás prioritou a budete si to užívat.

Květen –ukončíte nějakou záležitost, kterou jste řešili delší dobu. Ukončení bude impulzivní, možná by bylo vhodnější ještě chvilku počkat.

Červen – čeká vás boj. Budete bojovat se všemi a se vším. Náročný měsíc, pokuste se být víc v klidu.

Červenec – čeká vás měsíc opatrného našlapování a určitého politikaření. Někdo s vámi bude manipulovat a vy nebudete vědět, jak z toho ven.

Srpen –přichází velká změna, na kterou máte nastartováno už půl roku. Přijměte ji a nebraňte se.

Září – konečně odpočinek… A zase budete pracovat na tom, jak se mít rádi a užívat si života – a půjde vám to.

Říjen –máte tolik sil, že můžete skály lámat. Teď je čas na vyřešení všech problémů, půjde vám to skvěle.

Listopad –vaše finanční situace se stabilizovala, a tak si užíváte klid a pohodu, a to i rodinnou.

Prosinec – uzavíráte rok a vnímáte svou finanční stabilitu a jistotu. Je vám dobře, měli jste úspěšný rok.

Blíženci

Co vás čeká v důležitých oblastech vašeho života:

Práce

Tento rok je pro vás rokem úspěchu, především v pracovní oblasti. Vaše hvězda stoupá, jen si dejte pozor, aby nestoupala příliš rychle. Hlavně v souvislosti s vaším nadřízeným. Nesmí se cítit ohrožen. Když se vám podaří potlačit svoje velké ambice a ponechat to náhodě, dostanete se nahoru bez velkých potíží. Začátek roku k tomu bude nejpříznivější. Ke konci roku si už budete užívat úspěchu a ocenění. Vždy se trochu nadechněte, než se do něčeho pustíte. Vaše impulzivnost vám může být na překážku.

Peníze

Finance u vás budou trochu jako na rozbouřené lodi. Na začátku roku budete mít pocit, že si k vám finance nemůžou najít cestu. Na jaře už se vaše finanční situace zlepší a užijete si hojnosti. Nesmíte však riskovat a být impulzivní ve finančních transakcích, protože vám hrozí finanční ztráty. Na druhou stranu vás tento rok může potkat i finanční zhodnocení. To vše bude ke konci roku. Rok uzavřete už s finanční jistotou a dovolíte si i nákup drahých dárků.

Zdraví

Tím, že se budete cítit fit, začátkem roku zariskujete, a to vás může dovést k únavě. Přepracovanost se objeví kolem Velikonoc, a v případě, že neodjedete na prodloužený víkend, může vás položit nachlazení nebo viróza. Vše bude provázet zánět dutin a velké bolesti hlavy. Lepší bude odpočinout si. Léto si užijete bezstarostně a na podzim se může opět projevit únava a zhoršené dýchání. Více se o sebe starejte a tělo vám to vrátí.

Láska a vztahy

Hned v lednu můžete zažít jiskření a možná si i zamilujete. U vás však láska není vždy stabilní a za nějaký čas už vás zajímá někdo jiný. Stejně tak tomu bude i tento rok. Začátkem roku budete lítat na růžovém obláčku a na jaře už ze svého okouzlení začnete střízlivět. V létě vás čeká další láska a krátký flirt. Ke konci roku můžete konečně potkat svého vysněného partnera a na nějaký čas se usadit. Bude to totiž někdo, kdo se nenechá jen tak lapit a bude před vámi unikat. Tyhle hry vás budou naplňovat a bavit – a tím vás zaujme.

Důležitá data pro vás na rok 2016: 9. 1., 15. 5., 13. 8., 4. 10.

Váš šťastný měsíc pro rok 2016:duben

Na co si dát pozor v roce 2016:

Buďte obezřetní v oblasti vztahů, hlavně při krátkodobém flirtu. Pokud máte stálého partnera, pozor na prozrazení.

Co vám rok 2016 přináší:

Naučíte se více manipulovat s lidmi v pracovní oblasti a to vám přinese velký úspěch.

Co je pro vás v roce 2016 nejdůležitější:

Je to práce a zase práce. Když věnujete své práci lásku a uvědomíte si, co vás baví a naplňuje, dostanete za to ohodnocení, o kterém už dlouho sníte.

Nepříznivý měsíc pro rok 2016:

Červen – pozor na ztrátu něčeho, co je důležité a může být pro vás nepříjemné.

Rada pro vás na rok 2016: Trpíte-li chronickým nedostatkem peněz, přezkoumejte svůj postoj k nim. Co si o nich myslíte? Pokud to není nic dobrého, je jasné, že se jim k vám nechce. Promyslete si pozitivní asociace spojené s penězi a to, co vše krásného s nimi můžete udělat.

Kámen pro vás na rok 2016 (amulet): opál

Vaše šťastná čísla pro rok 2016: 9, 33, 56, 87, 90, 100

Co důležitého prožijete v každém jednotlivém měsíci v roce 2016

Leden – práce je pro vás to nejdůležitější a náležitě si ji užijete. Bude se vám dařit.

Únor – hádky a nepříjemnosti budou obcházet kolem vás a také vás zasáhnou. Buďte více v klidu a půjde to.

Březen –vše se vám bude dařit. Máte moc ve svých rukách a můžete všechny své oblasti pozitivně ovlivnit.

Duben –hojnost práce i hojnost financí, dokonce i hojnost lásky provází tento měsíc. Hezkou zábavu.

Květen – lásky čas, a to platí i u vás. Náležitě si ho užijete.

Červen –samé ztráty, které přijdou už na začátku měsíce. Hlídejte si věci, hrozí, že něco ztratíte.

Červenec – hojnost energie vám pomůže užít si krásnou dovolenou a odpočinek. Budete sršet nápady a inspirací.

Srpen –podaří se vám nějaký posun, který pro vás bude velkou odměnou za vaši snahu.

Září – v oblasti rodiny vám bude dobře a zjistíte, že vše je tak, jak jste si přáli, a to se týká práce, financí i vztahu.

Říjen –někdo vás odrazuje od dobrého nápadu a nemyslí to s vámi dobře, dejte si na to pozor.

Listopad –vyřizování věcí týkajících se úřadů a jiných institucí, vše je zdlouhavé a nepříjemné.

Prosinec – máte vedle sebe někoho, kdo má oheň v těle a umí se s vámi radovat. Je to krásné zakončení roku.

Rak

Co vás čeká v důležitých oblastech vašeho života:

Práce

První dekáda nového roku přinese ovoce za vaše snažení z minulých let. Mělo by se vám začít dařit a můžete i najít novou práci. Seznámíte se s novými lidmi, kteří vám mohou pomoci k lepšímu místu a postavení. Budou to úspěšní a zajištění lidé a vás inspirují správným směrem. Koncem roku se dostanete na vrchol vašeho profesního snažení a udržíte si ho i v budoucnosti. Dokonce je možné, že založíte vlastní firmu, která se postupně stane jednou z velice úspěšných firem na trhu. Budete se opravdu snažit a nebude to jednoduché. Vy však máte dostatek sil a odhodlání a tak vaši snahu korunuje úspěch.

Peníze

Peníze vám tento rok půjdou do kapsy samy od sebe. Už na začátku roku se vám bude finančně velice dobře dařit. Vše, co uděláte ve spojitosti s financemi, bude úspěšné. Myslete i na dlouhodobé investice, protože vám finance zůstávají ležet doma ladem. Tyto investice se vám vyplatí a zúročí. Díky dobré platební morálce si zajistíte finanční svobodu, která se vám líbí. Jediné, co by vás mohlo ohrozit, je zbytečné riskování. Nikomu peníze nedávejte bez předchozí analýzy trhu a investic. Ta finanční svoboda stojí za menší trpělivost.

Zdraví

V případě, že se budete věnovat sportu a zdravému životnímu stylu, vyloučíte všechny nemoci ze svého těla. Pravidelný pohyb a přemýšlení o tom, co jíte, vám pomůže se vyhnout všem epidemiím i nachlazení. Oslabeni budete na jaře, kdy se objeví spíš přepracovanost. Koncem roku je dobré dát si pozor na úrazy na lyžích nebo na ledě. Energie budete mít celý rok na rozdávání. Pamatujte, že odpočinek je součástí i vašeho života a potřebujete ho, i když se nebudete cítit unaveni.

Láska a vztahy

Ti, kdo jsou sami, mohou svého partnera potkat už na jaře, ale budou se dlouho rozmýšlet, než se přesvědčí, že jde o dobrý vztah. Zadaní si uvědomí, že jejich partner sice není dokonalý, ale je jim s ním dobře. Tento rok budete rekapitulovat své vztahy a tím více si uvědomíte, co je pro vás důležité a jak by měl váš vztah vypadat. Prožívat budete výhry i pády, ale nakonec ve svém vztahu zůstanete. Společně oslavíte konec roku – harmonicky a láskyplně.

Důležitá data pro vás na rok 2016: 31. 1., 1. 5., 23. 7., 7. 11.

Váš šťastný měsíc pro rok 2016:duben

Na co si dát pozor v roce 2016:

Stagnace a iluze jsou u vás časté. Někdy se vám prostě nechce nic dělat, a tak si zalezete do své ulity a tam zůstanete. Někdy to však trvá až moc dlouho a můžete něco propást!

Co vám rok 2016 přináší:

Mnoho práce, která vás bude bavit a naplňovat, a navíc v ní budete úspěšní.

Co je pro vás v roce 2016 nejdůležitější:

Vyhněte se depresím a pocitům smutku, mohou vás stáhnout na dno a bude vám trvat věčnost, než se znovu postavíte na nohy. Letos nemáte na deprese a smutek čas.

Nepříznivý měsíc pro rok 2016:

Listopad – zaměříte se na boj místo na úspěch a to vás stáhne zpět.

Rada pro vás na rok 2016: Vnitřní klid vám přinese splnění vašich objednávek, protože se vám postará o spojení s vesmírem. Pokud máte v sobě vnitřní neklid, nejste naladěni na vesmír, ale na zlost. Uklidněte se, uvolněte napětí a agresivitu, a pak se stane zázrak.

Kámen pro vás na rok 2016 (amulet): růženín

Vaše šťastná čísla pro rok 2016: 4, 44, 69, 78, 83, 97

Co důležitého prožijete v každém jednotlivém měsíci v roce 2016

Leden – budete se cítit osamoceni, ale v této samotě najdete to, co je pro vás opravdu důležité.

Únor – mějte trpělivost a sklidíte ovoce své práce.

Březen –všude vidíte jen překážky, ale umíte je překonat, chce to jen odvahu.

Duben –tento měsíc si užijete štěstí i lásku plnými doušky. Budete se radovat ze všeho, co zažijete.

Květen – podaří se vám ukončit impulzivně něco, co ještě ukončeno být nemělo. Dejte si více času a jednejte v klidu, prospěje vám to!

Červen –budete mít mnoho práce a přijdou nové lukrativní nabídky. Zažíváte finanční svobodu. Prostě si užíváte se vším všudy.

Červenec – zjistili jste, že v životě máte někde špatně postavené základy, a tak je zboříte a postavíte nové, stabilnější, a uleví se vám.

Srpen –vše analyzujete a přemýšlíte o tom, co vám život přináší, což vás přivede k novým nápadům.

Září –čekají vás úřední záležitosti, návštěvy škol, bankovních ústavů a jiných institucí. Bude to únavné.

Říjen –věnujete se práci a ta vás uspokojuje, protože vnímáte svůj úspěch i to, jak se vám v pracovní oblasti opravdu daří.

Listopad –budete bojovat sami se sebou a s každým, s kým se potkáte. Ten boj nebude mít vítěze ani poraženého, jen vás připraví o energii.

Prosinec –rok zakončíte velkou láskou, radostí a především úspěchem, který se jen tak nezapomíná. Užijete si to.

Lev

Co vás čeká v důležitých oblastech vašeho života:

Práce

Práce pro vás bude hlavním motorem po celý rok, ale není nutné jít přes svůj limit. Dojdete ocenění, ale ne vždy se vyplatí vyměnit práci za rodinu nebo milostný život. Spíš se snažte být v práci radostní a dělat to, co vás opravdu naplňuje. A pamatujte i na svůj soukromý život. Začátkem roku vám půjde vše samo a do cesty se vám nepostaví žádné překážky či komplikace. V druhé půlce už to vypadá složitěji, ale stále budete za hvězdu. Ke konci listopadu můžete dostat novou pracovní nabídku, nechte si čas na rozmyšlenou, nejlépe do nového roku. Práce pro vás bude koníčkem i radostí.

Peníze

O peníze si nemusíte dělat starost. Budete jich mít hojnost a budou k vám proudit tak, jak jste si nikdy ani nedokázali představit. Zažijete pocit finanční svobody a taky se za to náležitě oceníte. Jen buďte opatrní v utrácení. Víte, že vám to jde lépe než šetření, a na konci roku by vám zase peníze mohly chybět. Nakupovat můžete v létě, to bude vhodné období na výhodné nákupy. S koncem léta už začněte šetřit na Vánoce a dávejte si něco stranou. Pokud to vydržíte, budete na konci roku v plusu a možná se vám podaří zaplatit si úžasného silvestra v Karibiku nebo na místě, které jste chtěli vždycky navštívit.

Zdraví

Chcete-li otěhotnět, je dobré si najít odborníka, který vás zbaví psychického bloku. Jste totiž v pořádku a nepotřebujete žádné operace ani zákroky. Postačí vám pár konzultací a uvědomíte si, že si vše blokujete svojí silnou lví myslí sami. V létě vás může potrápit bolest ucha, a tak raději nepotápějte hlavu při plavání, mohlo by se to zhoršit. Na konci roku vás čekají nachlazení a virózy, ale to jen proto, že málo odpočíváte a držíte nezdravé diety. Věnujte se víc zdravé stravě, sportu, a posílíte tak imunitu a všechny nemoci se vám vyhnou.

Láska a vztahy

V případě, že jste stále sami, máte možnost v první polovině roku někoho potkat a zamilovat se tak, že budete chtít hned založit rodinu. Jste-li už zadaní, tak možnost pořídit si dítě vám přinese do života radost a obohacení. Už bylo dost mejdanů a bujaré společnosti, letošní rok je ten pravý pro rodinu a také pro urovnání všech rodinných sporů. Nebojte se otevřít dlouholeté problémy a nepříjemná nedorozumění. Podaří se vám vše urovnat k všestranné spokojenosti.

Důležitá data pro vás na rok 2016: 1. 1., 30. 3., 5. 7., 11. 12.

Váš šťastný měsíc pro rok 2016:červen

Na co si dát pozor v roce 2016:

Budete tento rok každého přitahovat a okouzlovat, vše vám půjde od ruky, ale je důležité si uvědomit, co je pro vás důležité a tomu věnovat pozornost. Nebo promarníte skvělou příležitost.

Co vám rok 2016 přináší:

Přináší vám určitou samotu. Vnitřní samotu, kdy poznáte, co je pro vás opravdu důležité, a dokážete to využít ve svůj prospěch i do dalších let.

Co je pro vás v roce 2016 nejdůležitější:

Je čas si založit rodinu, a tak pokud po tom delší dobu toužíte, je ten nejvyšší čas. V případě, že jste o tom ještě nepřemýšleli, tak si o rodině promluvte s partnerem. Je k tomu nejvhodnější doba. Pokud nechcete miminko, pořiďte si pejska nebo nějaké zvířátko.

Nepříznivý měsíc 2016:

Listopad – je nutné si určit priority a uvědomit si, co opravdu chcete, jinak o vše můžete přijít.

Rada pro vás na rok 2016 : Naprogramujte své podvědomí na to, co si přejete. Uvolněte se, posaďte se a řekněte si v duchu jednotlivé pojmy, které pokládáte za důležité. A formulujte svá přání.

Kámen pro vás na rok 2016 (amulet): citrín

Vaše šťastná čísla na rok 2016: 2, 49, 60, 88, 97, 99

Co důležitého prožijete v každém jednotlivém měsíci v roce 2016

Leden – hned na začátku roku máte možnost dostat se v práci dál, než jste kdy doufali. Pomůže vám k tomu úspěšný muž.

Únor – měsíc plný tajemství, které budete odhalovat.

Březen –máte vedle sebe muže, který je pro vás oporou nejen srdeční, ale i finanční.

Duben –nedokážete se rozhodnout, a to bude váš problém celý měsíc.

Květen – čekají vás úspěšné a zábavné cesty.

Červen –měsíc plný lásky a porozumění. Budete si užívat zamilovanosti plnými doušky.

Červenec – jste plni energie a vášně a vše se vám daří. Můžete dělat, co chcete, a vše vám půjde.

Srpen –jste na něčem závislí a ta závislost vás ničí. Odstraňte ze života to, co je mrtvé a nefunkční, a uleví se vám.

Září –měsíc plný přátelství a pohody. Budete si užívat přízně všech lidí kolem vás.

Říjen –osud vám je nakloněn, nemusíte vůbec nic dělat a vše se vám podaří.

Listopad –nevíte, co chcete, a to vás ničí a zastavuje ve vaší cestě. Ujasněte si to.

Prosinec –trpělivost přinesla své ovoce. Máte všeho dostatek a hojnost je u vás jako doma. Užíváte si to.

Panna

Co vás čeká v důležitých oblastech vašeho života:

Práce

Letošní rok je pro vás rokem změny. Budete oceněni za dobrou práci a za svoji vytrvalost. V případě, že chcete změnit zaměstnání, tak to udělejte v druhé půlce roku. Bude se vám dařit, ani na tom letos nemusíte tolik pracovat. Štěstí vám přeje i s kolegy a kolegyněmi. Když přijde únava a vezmete si dovolenou, nemusíte se bát, že by se v práci něco nečekaného událo, tak jako se to stávalo v minulosti. Práce je vaším koníčkem a z úspěchů se budete radovat celý rok. V druhém pololetí se vám navíc splní i některé pracovní sny.

Peníze

Spolu s pracovním úspěchem se vám bude dařit i s financemi a to vás uklidní. Konečně budete moci odložit vaše letité existenční obavy a uleví se vám. Můžete si dovolit i větší útraty a váš finanční rozpočet to nezatíží. Jste spíše spořiví než marnotratní, a tak moc neutrácíte. Zajeďte si ale na hezkou dovolenou, zasloužíte si ji za ty roky dřiny a odříkání. Finance vám budou proudit celoročně a na konci roku si užijete radost z bohatých Vánoc a krásného silvestra s celou rodinou.

Zdraví

Bolesti zad jsou následkem přetížení ze sportu. Více se šetřete a pak si uleví i váš pohybový aparát. Také lymfatický systém je potřeba vyčistit nějakou jarní detoxikační kúrou a změnou stravy. Případně si dojděte na masáže. Uvidíte, uleví se vám a tělo opustí přebytečná voda. Přestanou vás tak bolet nohy. Na konci roku si dejte pozor na zažívací a dýchací potíže. Kašel vyležte, a když se nebude zlepšovat, raději si dojděte k lékaři. Zažívání vám pomohou zlepšit bylinky a odlehčená strava.

Láska a vztahy

Ve vztahu vám to půjde dobře. Nezadaní by dokonce mohli na dovolené potkat svoji lásku. Musíte však více cestovat. Cesty přinášejí nové známosti! Jen se stačí víc rozhlédnout. Ve stávajících vztazích bude harmonie a klid. Pouze se může objevit hádka s nějakým členem rodiny. Možná dojde i k tomu, že spolu nějaký čas nebudete komunikovat. Snažte se vše uklidnit a nechte lidem kolem sebe víc volnosti a svobody a pak možná k hádce ani nedojde.

Důležitá data pro vás na rok 2016: 13. 3., 4. 6., 29. 11., 2. 12.

Váš šťastný měsíc pro rok 2016:únor

Na co si dát pozor v roce 2016:

Na dovolené si hlídejte svoje věci. Mohlo by se stát, že přijdete o něco, co je vám hodně drahé a máte s tím spojenou nějakou vzpomínku.

Co vám rok 2016 přináší:

Přinese vám více majetnických pocitů k někomu, kdo se snaží od vás odpoutat. Možná by bylo dobré dát mu víc prostoru.

Co je pro vás v roce 2016 nejdůležitější:

Láska – a to ta současná i minulá. Pěstujte lásku a navazujte na to hezké z minulosti a budete šťastni.

Nepříznivý měsíc 2016:

Duben – snažíte se s někým manipulovat a to se vám nevyplatí, nastaví to před vás samépřekážky.

Rada pro vás na rok 2016 : Jednou denně se stáhněte dovnitř, a pokud je to možné, odeberte se na nějaké tiché místo a zeptejte se: Co vlastně chci? Kdo jsem? S čím se cítím opravdu dobře? Co mě dnes nejvíce potěšilo?

Kámen pro vás na rok 2016 (amulet): safír

Vaše šťastná čísla na rok 2016: 12, 24, 49, 77, 79, 96

Co důležitého prožijete v každém jednotlivém měsíci v roce 2016

Leden – obdržíte pozitivní zprávy týkající se financí a ty vám způsobí radost.

Únor – osud vám je nakloněn. A vše, co podniknete, se vám bude dařit, aniž byste se sami snažili.

Březen –budete se cítit osaměle a začnete hledat sami sebe prostřednictvím samoty.

Duben –samé překážky, kam se jen podíváte – a to vás bude unavovat.

Květen – práce a peníze vám proudí a vy si to užíváte.

Červen –objeví se před vámi dvě cesty a vy se musíte rozhodnout, která je lepší. Jednejte intuitivně.

Červenec – potkáte úspěšného bohatého muže a ten vám hodně pomůže.

Srpen –zase samé překážky, ale tentokrát to lépe zvládnete.

Září –čeká vás láska a přátelé. Budete si užívat všeho, co si přejete.

Říjen –uzavíráte minulost a konečně vidíte svoji nadějnou budoucnost. Udělejte to rychle.

Listopad –pozor na ukvapené jednání. Můžete ukončit něco, co ještě ukončeno být nemá.

Prosinec –ti, kdo chtějí, mají teď možnost. Ostatním se bude dařit a zažijí hojnost.

Váhy

Co vás čeká v důležitých oblastech vašeho života:

Práce

Práce se vám daří už od podzimu a na to navážete i v novém roce. Možná jste změnili místo nebo jste i povýšili. V každém případě máte dostatek energie a tu tvořivě vkládáte do vaší práce. Na jaře dostanete nabídku na nějaký kurz nebo seminář, který vám opravdu prospěje, a možná si uvědomíte, že není od věci se začít víc vzdělávat. V půlce roku se vám podaří uzavřít obchod nebo zvládnout projekt, kterého jste se obávali. Na konci roku se objeví někdo, kdo vám dá velice výhodnou pracovní nabídku a vy o ní začnete uvažovat. Tahle nabídka není jediná, počkejte i na ty další.

Peníze

Máte v plánu cestovat, což vás bude stát dost peněz, ale vy je okážete vydělat. Jen si rozmyslete, která cesta je pro vás nejlepší, kterou preferujete, a ty ostatní plánujte postupně, protože by vám peníze mohly dojít. Práce vám poskytne velice dobrou finanční jistotu, a dokonce máte i nějaké peníze našetřené. Tento rok budete ve finančním klidu a můžete na podzim i přemýšlet o rekonstrukci bytu nebo domu, případně o koupi nového auta. Jen si vše dobře promyslete a kupujte věci postupně.

Zdraví

Pohybový aparát je zatížený a vy se vůbec nešetříte. Možná byste měli některý ze svých sportů vynechat a nechat tělo trochu odpočinout. Žijete zdravě a to vám stále dodává energii. Dokonce jste minulý rok i zhubli, což vám velice prospělo. Přesto je někdy čas na odpočinek. V zimním období se věnujte více svým ledvinám, protože by vás mohly pozlobit. Na jaře vám prospěje nějaká detoxikační kúra a v létě si můžete užívat dobrého jídla i vína. Podzim přinese pár nachlazení, ale ze všeho se brzo dostanete.

Láska a vztahy

Tak jako práci jste možná změnili i partnera nebo jste potkali někoho nového a zajímavého. Ti, co jsou zatím sami, se mohou těšit na jaro, protože budou mít příležitost potkat partnera svých snů. Nebo se z jejich letitého přítele stane partner životní. V každém případě prožijete láskyplné období a to po celé jaro až do léta. V létě zažijete krásnou dovolenou a na podzim si trochu vyjasníte své priority a zase se vše srovná.

Důležitá data pro vás na rok 2016: 4. 1., 27. 2., 18. 3., 7. 12.

Váš šťastný měsíc pro rok 2016:červenec

Na co si dát pozor v roce 2016:

Pokuste se najít harmonii a vyváženost. Pro život to potřebujete a tento rok to bude pro vás velice důležité.

Co vám rok 2016 přináší:

Přináší vám možnost dostat se tam, kam jste mysleli, že se nikdy nedostanete. Budete sice pomalu našlapovat, ale podaří se vám to.

Co je pro vás v roce 2016 nejdůležitější:

V letošním roce je důležité odložit analyzování a více vše prožívat přes srdce. Snažte se především ptát, co opravdu cítíte, než co z toho budete mít. Srdce bude váš přítel a rádce, mozek tentokrát nechte odpočívat.

Nepříznivý měsíc pro rok 2016:

Srpen – přemýšlejte, co je pro vás stabilita a jistota. Tento měsíc jí možná můžete začít ztrácet.

Rada pro vás na rok 2016 : Vděčnost za přítomný okamžik léčí emocionální zranění. Čím více jste přítomni a čím láskyplněji prožíváte současnost, tím spíše bolestné vzpomínky blednou nebo v nich pro sebe odhalíte pozitivní lekce.

Kámen pro vás na rok 2016 (amulet): opál

Co důležitého prožijete v každém jednotlivém měsíci v roce 2016

Leden – čeká vás jen práce a zase práce, ale bude vás naplňovat a budete se cítit dobře.

Únor – vaše cestování má v únoru zelenou. Tak si zajeďte na lyže nebo na exotickou dovolenou do Karibiku.

Březen –peníze vám budou přicházet vždy, když na ně jen pomyslíte, a tak upevníte svoji finanční stabilitu.

Duben –měsíc, kdy je potřeba všechny projekty dotáhnout do konce a uzavřít to, co je otevřeno.

Květen – čas klidu a harmonie. Konečně se vám podařilo nastolit tolik potřebnou vyváženost a užijete si ji.

Červen –naděje na vše dobré. Na co sáhnete, to se vám bude dařit. Užijte si krásný měsíc.

Červenec – zažíváte hojnost financí, hojnost práce i hojnost lásky… Co více si můžete přát?

Srpen –čekají vás deprese, protože jste si zvykli být nahoře. Nestresujte se, vše se brzo změní.

Září – hádky a nepříjemnosti se vám nevyhnou, ale když budete více odpočívat, tak vše zvládnete.

Říjen –pozor na impulzivní chování, možná ukončíte něco, co ukončit nemáte, a můžete toho litovat.

Listopad –vrací se vám štěstí spojené s financemi, a tak se je snažíte udržet, někdy až příliš majetnicky.

Prosinec –úspěch v práci a ve financích a celkově v životě vás nemine – zase se k vám štěstěna obrátila čelem.

Štír

Co vás čeká v důležitých oblastech vašeho života:

Práce

Práce vám půjde o ruky. Našli jste nové cíle a už v předešlém roce jste si postavili dobré základy. Ty také využijete. Nabídky se vám jen pohrnou, ale vy jste se naučili vše si dobře promyslet a nikam nespěchat. Už víte, co opravdu chcete, a tomu se budete věnovat. Žádnému spěchu a stresu nepodlehnete. Na začátku roku sice trochu zabojujete s tím, jak všechnu tu práci zvládnout, ale vyřešíte to. Budete dělat jen to, co vás opravdu baví. Na jaře už vše ovládnete a ze všech stran vám bude přáno. Dokonce k tomu tento rok nebudete potřebovat žádné velké úsilí. Vše půjde lehce a bez překážek. Na podzim si splníte svoje pracovní cíle a můžete si postavit nové – a nebojte se jít k těm nejvyšším. Zažijete velký pracovní úspěch. Pomůžou vám jak úspěšní muži, tak ženy, které potřebují vaši pomoc. Konec roku bude plný pracovních schůzek a setkání.

Peníze

O finance se letošní rok vůbec nemusíte obávat. Vyděláte je stejně snadno, jako se vám daří v práci. Dovolíte si i zajet několikrát za rok na dovolenou. Možná si koupíte také něco nového domů nebo se v létě pustíte do rekonstrukce bytu. Změníte tak náhled na peníze a postavíte to vše na pevné základy, které vám přinesou finanční svobodu a klid. To, jak jste pilně pracovali vloni, se vám vrátí hned na začátku roku, kdy pocítíte, co to je finanční ráj. Na jaře se vše urychlí a přijde radost. Na podzim se objeví menší překážky, ale zvládnete je úplně v klidu a na konci roku už zase budete prožívat klid a pohodu.

Zdraví

V oblasti zdraví se budou dít zázraky. Vyléčíte všechny neduhy, které vás už roky trápily, a o nichž jste si mysleli, že nikdy neskončí. Zdravotně se budete cítit velice dobře, jako už roky ne. Podaří se vám i zhubnout na velikost, kterou jste měli před deseti lety. Krevní obraz se zlepší a štítná žláza se uzdraví. V zimě vás potrápí bolesti kloubů, ale je to přetížením. Celé jaro budete úplně fit a ve skvělé kondici. Koncem roku vás už čeká jen pár viróz, které lehce překonáte.

Láska a vztahy

Počátkem roku vás čekají schůzky s partnery, kteří vás budou zajímat. Sice zatím nemusí přijít ten pravý, ale začnete flirtovat a otvírat se partnerství. Už víte, že chcete něco trvalého, a na tom také budete stavět. O někom, s kým se seznámíte už na začátku roku, můžete na konci roku zjistit, že k sobě máte blíž, než jste si mysleli. Na jaře a přelomu léta budete velmi přitahovat opačné pohlaví. Máte k dispozici všechny možnosti, jak se seznámit nebo zamilovat. Na konci roku už budete vědět, co je pro vás v lásce a ve vtazích opravdu důležité.

Důležitá data pro vás na rok 2016: 3. 3., 17. 5., 28. 8., 18. 11.

Váš šťastný měsíc pro rok 2016:prosinec

Na co si dát pozor v roce 2016:

V práci budete přitahovat muže, který má dobré postavení, ale pro vás to není ten správný vztah a mohl by se obrátit proti vám.

Co vám rok 2016 přináší:

Máte kolem sebe mnoho zamilovaných, ale i vy budete zamilovaní, a pokud si vše nevyjasníte, tak se ocitnete v situaci, kdy ani jeden z vás nebude vědět, že ten druhý má zájem. Také vás čekají cesty plné vášně a netrpělivosti.

Co je pro vás v roce 2016 nejdůležitější:

Dokončujte projekty, které máte rozpracované, a to vám přinese vášeň, energii a velkou stabilitu jak v práci, tak ve financích.

Nepříznivý měsíc pro rok 2016:

Duben – je čas posunout se dál a nikdo vás nemůže blokovat vlastní stagnací.

Rada pro vás na rok 2016 : Když jste úplně uvolnění, nedokážete negativně myslet. A všechno, co si opravdu přejete a s uvolněnou důvěrou si objednáte, k vám proudí. Pro splnění vašich přání je tedy nezbytné starat se o pravidelné uvolnění a obveselení.

Kámen pro vás na rok 2016 (amulet): tyrkys

Vaše šťastná čísla na rok 2016: 25, 89, 90, 91, 99, 100

Co důležitého prožijete v každém jednotlivém měsíci v roce 2016

Leden – budete jednat impulzivně, a protože jste viděli všude překážky, ukončíte něco, co jste ukončit neměli.

Únor – čeká vás úžasný flirt, který vás bude opravdu naplňovat.

Březen –přichází hojnost všeho, co si přejete. Především proto, že jste v loňském roce odvedli výbornou práci.

Duben –rozloučíte se se ženou, kterou jste měli rádi, a zjistíte, že vztah s ní byl pro vás více přítěží než pozitivem.

Květen – přicházejí hádky a nepříjemnosti spojené s přesuny, které vás čekají. A bude za tím muž.

Červen –komunikace týkající se vaší práce a peněz. Nové pracovní nabídky jsou spojené s novým finančním ohodnocením.

Červenec – někdo vás bude odrazovat od možnosti studia nebo nějakého kurzu, ale pro vás to je výzva. Jděte do toho!

Srpen –zboříte základy spojené s financemi a spořením, protože jsou špatně postavené. Impulz přijde od nějakého muže.

Září –dva muži vám nabídnou různé cesty a vy se musíte rozhodnout, kterým směrem se dáte.

Říjen –zamilovaný partner vás okouzlí a vy mu podlehnete.

Listopad –začíná pro vás nový život. Velké změny, ale vše je pozitivní.

Prosinec –odchází všechno to letité trápení s partnerem a v oblasti práce a financí. Máte možnost získat vše, po čem už roky toužíte.

Střelec

Co vás čeká v důležitých oblastech vašeho života:

Práce

Rok 2016 pro vás bude trochu obtížnější. Musíte svoji pozici v oblasti práce obhájit a to potrvá až do léta. Možná na vás bude i vyvíjen tlak na zvýšení kvalifikace anebo absolvování nových vzdělávacích kurzů. Ničeho se neobávejte a jděte do toho, vše zvládnete. Jen vás to bude stát hodně času. Je to pro vás ale výzva, kterou je potřeba zdolat. Po trochu obtížnějším půlroku se vám na čas přes léto uleví, ale ne na dlouho. V druhé půlce roku budete muset znovu překonávat překážky. Opět to ale zvládnete a na konci roku by se vám mělo opravdu ulevit. A uvidíte, co všechno jste za ten rok dokázali. Ničeho se neobávejte a berte to jako příležitost ke svému růstu.

Peníze

Letos se snažte šetřit. Situace kolem peněz nebude tak růžová jako byla v minulých letech. Nezůstanete bez peněz, ale musíte se víc snažit, pak se peníze přikutálejí. Občas se objeví i nenadálý výdaj, který vás překvapí. Více výdajů vás sice hodně zatíží, ale i tak to zvládnete. Snažte se šetřit a zbytečně neutrácet. Na konci roku už bude lépe a uleví se vám.

Zdraví

Celý rok dávejte pozor na své zdraví. Bude to zapotřebí. V zimních měsících se víc otužujte a snažte se jíst hodně vitamínů. Na jaře se snažte podstoupit detoxikační kúru, která vám hodně pomůže zlepšit metabolismus a odstranit z těla toxické látky. Zlepší se vám pleť, zbavíte se přebytečné vody a kil a také posílíte imunitní systém, který to bude na podzim v období chřipek opravdu potřebovat. V létě si dejte pozor i na ledviny a močový měchýř, budete více náchylní k zánětům. A v neposlední řadě eliminujte stres.

Láska a vztahy

Rok 2016 vám přináší jen samé zkoušky a budete si připadat jak na horské dráze. Snažte se méně nervovat a jednat impulzivně. Vše si vždy dobře promyslete a nejednejte ukvapeně. Rozejít se s partnerem můžete vždycky. Užívejte si období, kdy je klid a harmonie, a čerpejte z toho pro další období. Všechny zkoušky, které vás potkají, vám pomůžou vše pochopit a podívat se na věci z jiného úhlu. Nakonec budete rekapitulovat a zjistíte, že to nebylo tak špatné.

Důležitá data pro vás na rok 2016: 7. 6., 28. 8., 9. 10., 11. 11.

Váš šťastný měsíc pro rok 2016:březen

Na co si dát pozor v roce 2016:

Nebojte se, budete sklízet to, co jste zaseli v minulém roce, ale je dobré nechat si i nějakou zásobu na dobu, kdy se vám dařit nebude.

Co vám rok 2016 přináší:

I přes některé problémové situace v oblasti vztahů se před vámi objeví láska, tak ji využijte a radujte se z ní.

Co je pro vás v roce 2016 nejdůležitější:

Věřte, že celý rok 2016 pro vás bude velkou lekcí a vaše kroky povede osud. Jsou to lekce, které vás posunou mnohem dál, než jste si kdy představovali.

Nepříznivý měsíc pro rok 2016:

Únor – můžete přijít o něco drahého nebo se vám nepodaří něco dokončit v práci. Vše si dobře rozmyslete.

Rada pro vás na rok 2016: Pobýváte rádi mezi pozitivními a láskyplnými lidmi, kteří všude šíří radost? Pokud ano, tak se snažte být i vy pozitivně naladěni a ostatní lidé budou rádi s vámi.

Kámen pro vás na rok 2016 (amulet): chalcedon

Vaše šťastná čísla na rok 2016: 2, 9, 60, 88, 97, 99

Co důležitého prožijete v každém jednotlivém měsíci v roce 2016

Leden – samé schůzky a práce vás čekají hned na začátku roku. Pozor na únavu!

Únor – čekají vás ztráty a nepříjemnosti. Dejte si pozor na své věci.

Březen – radost bude mít váš partner a tím udělá radost i vám. Budete se cítit šťastni.

Duben – měsíc plný komunikace a nových nápadů a příležitostí. Vše se však odehraje jen v rámci komunikace.

Květen – všude se objevují překážky, ale vy je dokážete překonat, nebojte se.

Červen – pozor na impulzivní jednání, můžete něco ukončit, ale nebude to pro vás vůbec výhodné a můžete toho litovat.

Červenec – měsíc, který pro vás bude odpočinkový a vy pocítíte harmonii a klid. Užijte si ho.

Srpen – lpíte na něčem, co už je dávno mrtvé a nefunkční. Zbavte se toho a nelitujte.

Září – vše vidíte idealisticky. Snažte se víc soustředit na realitu, pomůže vám to.

Říjen – situace kolem financí se uklidní a vy budete mít dostatek peněz na dárky i jiné výdaje. Jen utrácejte s rozmyslem.

Listopad – měsíc, který bude především o návštěvách bank, soudů, úřadů a jiných institucí.

Prosinec – konečně se uklidní situace kolem vaší práce a financí a vy zase zažijete hojnost.

Kozoroh

Co vás čeká v důležitých oblastech vašeho života:

Práce

Tak jako každý rok pro vás zůstane práce na prvním místě. Tentokrát to však bude náročnější. Začátkem roku uvidíte všude kolem sebe jen samé překážky a těžkosti, což vám zkomplikuje postavení v práci. Pracovat budete od rána do večera a odměna nebude adekvátní vynaloženému času a úsilí. Na jaře pocítíte, že jste v práci jakoby uvěznění a nebudete vědět, jak dál. Pak se objeví žena, která vám pomůže vše konsolidovat. Konec roku vypadá opět trochu náročněji: plný hádek a nedorozumění. Přesto pro vás tento rok bude velice úspěšný. Jen nic nedostanete zadarmo.

Peníze

Vaše finanční situace by se měla zlepšit. Zlepšení by mělo být však postupné a začátkem léta už to i znatelně pocítíte. V létě budete cestovat a dovolenou si užijete v dobré náladě. Postupem času se objeví i finančně zajímavé nabídky, ale vy je nepřijmete, protože to není práce, která by vás naplňovala. Vaše finance se stabilizují až na konci roku, a dokonce našetříte i nějaké peníze a můžete i více utrácet.

Zdraví

Kolena a klouby vás budou bolet až do začátku jara. Je to tím, že je přetěžujete. Pokud lyžujete, dejte si pozor na úraz a zbytečně neriskujte. Na jaře se váš zdravotní stav zlepší a budete se cítit velice dobře. Přes léto více odpočívejte, protože na podzim se vrhnete do práce a už na to nebudete mít čas. V případě, že si neodpočinete, může vás pozlobit zažívání. Takže se věnujete i tomu, co jíte.

Láska a vztahy

Rok plný flirtu a nečekaných lásek. Přijde to už na začátku roku, a to i přesto, že žijete v pevném svazku. Dejte si však pozor, aby na to vaše druhá polovička nepřišla. Tento rok k tomu je příležitost. Nečekané známosti vás budou provázet celý rok a vy se nebudete bránit. Z některých vašich známostí se mohou stát i přátelské vztahy, které vydrží do dalších let. Na konci roku se možná zamilujete i vy a pak zboříte všechny mosty. Rozmyslete se, než něco učiníte. Nezadaní mají možnost potkat na konci roku svoji osudovou lásku, z které se brzo stane trvalý vztah.

Důležitá data pro vás na rok 2016: 22. 2., 14. 4., 2. 10., 25. 12.

Váš šťastný měsíc pro rok 2016:leden

Na co si dát pozor v roce 2016:

Obezřetní buďte ve svých láskách a nedávejte své srdce každému, kdo si o ně řekne. Může se to obrátit proti vám.

Co vám rok 2016 přináší:

Budete cestovat a cesty vám přinesou radost a úspěch. Nebojte se investovat do cestování, vyplatí se to.

Co je pro vás v roce 2016 nejdůležitější:

Nejdůležitější pro vás v roce 2016 bude láska a budete si ji užívat plnými doušky.

Nepříznivý měsíc pro rok 2016:

Říjen – tento měsíc bude lépe, když nebudete nic zásadního řešit a podpisovat. Ovládne vás pocit, že je vše proti vám – a ono to tak i bude vypadat.

Rada pro vás na rok 2016: Pokud o někom špatně smýšlíte nebo hovoříte, vaše podvědomí se domnívá, že hovoříte špatně sami o sobě, protože neumíte rozlišovat mezi já a ty. Čím více zaměřujete svoji pozornost na lásku v druhém člověku, tím více ji v něm – a také v sobě – aktivujete.

Kámen pro vás na rok 2016 (amulet): rubín

Vaše šťastná čísla na rok 2016: 1, 12, 40, 51, 85, 93

Co důležitého prožijete v každém jednotlivém měsíci v roce 2016

Leden – zažijete hojnost všeho, co jste v minulém roce zaseli. A bude se vám dařit.

Únor – rozejdete se s něčím, co pro vás bylo důležité. Nebude to jednoduchý rozchod.

Březen – čeká vás flirt a užijete si zamilovanost a sex.

Duben – přicházejí velké změny a budou jak pozitivní, tak negativní. Nebojte se, zvládnete to.

Květen – čeká vás hodně pracovní měsíc. Na vše ostatní zapomenete, protože práce pro vás bude prioritou.

Červen – dovolená je pro vás tím nejlepším řešením a opravdu si ji užijete.

Červenec – už vás zase pohltila práce a věnujete jí veškerý svůj volný čas. Přichází i mnoho pracovních zpráv, ale i nabídek na práci.

Srpen – měsíc bude plný běhání po úřadech, soudech a jiných institucích.

Září – komunikace bude tento měsíc na prvním místě. Také dostanete novou nabídku.

Říjen – měsíc plný beznaděje a trápení. Budete se snažit něco vyřešit, ale vůbec vám to nepůjde.

Listopad – můžete potkat někoho, kdo pro vás je opravdu důležitý a změní vám život.

Prosinec – jste zamilovaní a prožíváte to. Je to opravdu to, co jste chtěli?

Vodnář

Co vás čeká v důležitých oblastech vašeho života:

Práce

Dosud jste byli úspěšní, nyní se zastavíte v rozletu a začnete stagnovat. Nepůjde vám posunout se dál. Stagnace je to jen dočasná, ale přesto se vám nevyhne. I když se budete snažit, překážky a komplikace se vám postaví do cesty. V červnu si vezměte dovolenou a užijte si klid a pohodu. Nic vám neuteče, naopak potřebujete nabrat sílu a energii, protože na konci roku se už ledy prolomí a vám zase bude vše vycházet. Po dovolené se věci změní podzim pro vás už bude úspěšný a koncem roku se vám podaří opět zabodovat tam, kde se to celý půlrok nedařilo. Vše však za předpokladu, že jste první půlku roku nezaháleli, protože budete sklízet ovoce právě za toto období.

Peníze

Stagnace přichází i ve spojitosti s vašimi financemi. Peníze vám chybět nebudou, ale už jich nebude tolik jako jiné roky. Lepší je šetřit a moc neutrácet, aspoň první půlku roku. Po létě už by se vše mělo změnit a celá situace se vyjasní. Peníze začnou přicházet pomalu, ale znovu se objeví a postupně porostou. Podzim už bude finančně stabilní, ale stále vás bude obcházet riziko ztrát, tak dobře promyslete, kam peníze investujete. Konec roku uzavřete už i s finanční rezervou a pocitem, že se vše dalo zvládnout.

Zdraví

Zdravotně se budete cítit aspoň do léta hodně unaveni. Nemělo by vás provázet nic zásadního, ale ozve se močový měchýř, ledviny a pozlobit mohou i reprodukční orgány. Na jaře vás možná potrápí alergie, a tak se snažte posilovat imunitu. Potřebujete především odpočívat a nabrat energii, k tomu přispěje dovolená nebo prodloužený víkend. Takže se nebraňte a odjeďte někam dobít baterky. V druhé půlce roku už se budete cítit podstatně lépe, jen si dejte pozor na zažívací a dýchací potíže. A zažívání šetřete především o svátcích, abyste mohli v klidu oslavit silvestra.

Láska a vztahy

Tento rok prověří, jak silné a funkční jsou vaše vztahy. Ty nefunkční se mohou rozpadnout. Budete nuceni se zaměřit na to, co ve vašem partnerství funguje a co už delší dobu ne. Více v partnerství komunikujte a snažte se od partnera vyzvědět, co mu vadí, a najděte kompromis. Nezadaní mohou navázat známost, ale bude to spíše jen krátkodobé vzplanutí než dlouhodobý vztah.

Důležitá data pro vás na rok 2016: 8. 2., 4. 6., 29. 9., 30. 10.

Váš šťastný měsíc pro rok 2016:listopad

Na co si dát pozor v roce 2016:

Ujasněte si, co je pro vás ve vaší práci opravdu důležité, a na to se zaměřte. Nemarněte čas ničím nepodstatným.

Co vám rok 2016 přináší:

Rozhodování, a to především v oblasti lásky a vtahů. Budete často přemýšlet o tom, co máte udělat a jak se ke všemu postavit.

Co je pro vás v roce 2016 nejdůležitější:

Stagnace, která vás bude provázet především celou první polovinou roku, vám má pomoci ujasnit si priority a zaměřit se na to podstatné, co v práci a ve vztazích chcete.

Nepříznivý měsíc pro rok 2016:

Květen – budete se snažit posunout věci vpřed, ale nic se vám nepodaří změnit. Nechte všemu volný průběh.

Rada pro vás na rok 2016: Součet našich myšlenek, slov a pocitů produkuje naše vnější životní okolnosti. A naopak naše životní okolnosti a lidé v našem okolí zrcadlí náš vnitřní stav. Všimněte si jednou obou směrů současně.

Kámen pro vás na rok 2016 (amulet): rubín

Vaše šťastná čísla na rok 2016: 6, 28, 66, 73, 80, 93

Co důležitého prožijete v každém jednotlivém měsíci v roce 2016

Leden – čeká vás jedna schůzka za druhou a budete přepracovaní. Snažte se odpočívat.

Únor – rozhodování v oblasti vašeho vztahu vám dá zabrat. Nezadaní mohou prožít krátký flirt.

Březen – měsíc plný práce, která, jak se zdá, stále přibývá, místo aby jí bylo méně – a nevidíte žádné výsledky.

Duben – úspěšný měsíc, kdy budete sklízet ovoce své práce a mělo by se vám dařit.

Květen – přichází stagnace a nic se vám nedaří. Stále stojíte na jednom místě a nemůžete se z něj hnout.

Červen – věnujete veškerý svůj čas práci a na nic jiného vám nezbývá. Vezměte si už dovolenou.

Červenec – velké změny, které vás čekají, nebudou vždy úplně příjemné, ale zvládnete to.

Srpen – stabilitu vám pomůže najít žena, která je dobře finančně zajištěná a velice úspěšná.

Září – období, kdy opět propadáte práci a nevíte o světě. Věnujte pozornost svému vztahu, je to potřeba.

Říjen – budete se věnovat především úřadům a jiným institucím. Bude to únavné, ale je to potřeba.

Listopad – konečně si odpočinete a čeká vás pohoda a možná i dovolená.

Prosinec – závěr roku bude skvělý, plný lásky, porozumění a pohody ve všech oblastech.

Ryby

Co vás čeká v důležitých oblastech vašeho života:

Práce

Už od začátku roku začne přicházet jedna nabídka za druhou. Budete postaveni před mnoho změn a jsou před vámi velká rozhodnutí, která budou mít vždy velice dobrý konec. Nemusíte se obávat o práci, protože té je v tomto roce dostatek. Záměr, který máte se svou prací, se vám podaří uskutečnit, a už v půlce roku budete odměněni. V letních měsících se objeví i nová, opravdu zajímavá nabídka a začnete zvažovat, zda ji nepřijmout. Koncem roku už zase pocítíte jistotu ve svém zaměstnání a nebude nic, co by vás odradilo od úspěchu.

Peníze

Finance se vás během roku budou držet. Dokonce vás čeká zaplacení většiny dluhů, co máte, a můžete i nějaké peníze ušetřit. V prvních třech měsících možná dostanete neplánované odměny nebo se vám podaří vyhrát nějaké peníze sázením. V druhé půlce roku už sázení ale nechte a chovejte se skromněji. Kolem peněz se bude točit celý váš velice finančně úspěšný rok.

Zdraví

Dávejte si pozor celý rok na úrazy. Úraz vás může zastihnout už v únoru a také v červnu a na podzim. Bolesti kloubů a kolen budou během roku přicházet a zase odcházet. Nejlepším řešením je málo klouby zatěžovat. Při sportu se snažte víc se šetřit. Na podzim vás čekají virózy a chřipky, ale žádný vážný průběh mít nebudou.

Láska a vztahy

Většinu roku se nebudete vztahy zabývat, protože se budete věnovat především zaměstnání. Čekají vás dny plné práce a také postup v pracovní oblasti a vylepšení finančního zajištění. Přesto se vám podaří potkat velkou lásku a je jen na vás, zda spálíte mosty a odejdete za ní. Možnost opustit rodinu vás napadne už v začátku nového vztahu. Nezadaní se mohou dokonce vrhnout do manželství nebo plození dítěte. Vše totiž proběhne velice rychle a vášnivě. Vztah vás může úplně pohltit, takže na vše ostatní zapomenete. Vše je tak, jak jste si kdysi dávno plánovali a už jste na to úplně zapomněli.

Důležitá data pro vás na rok 2016: 9. 1., 27. 4., 26. 5., 24. 11.

Váš šťastný měsíc pro rok 2016:červenec

Na co si dát pozor v roce 2016:

Protože přichází úspěch jak v pracovní, tak ve finanční a vztahové oblasti, čekají vás potíže se závistí. Nevšímejte si jí, mohla by vše pokazit.

Co vám rok 2016 přináší:

Naučíte se myslet analyticky a vše si dobře promyslet, což vám pomůže v budoucí práci.

Co je pro vás v roce 2016 nejdůležitější:

Naučíte se pracovat s pocitem beznaděje a tento pocit se vám podaří proměnit v radostnou emoci. Budete z toho čerpat už celý další život.

Nepříznivý měsíc pro rok 2016:

Květen – cítíte se osamoceni a to vás tíží, nemáte rádi samotu. Nebojte se, je to jen dočasné.

Rada pro vás na rok 2016: Mnoho lidí má nevědomý strach z toho, že by mohli zneužít svoji moc, kdyby se jim vedlo „až moc dobře“ nebo kdyby byli „až moc šťastní“. Není to pravda. Šťastný člověk, který žije v lásce, bude chtít svou radost sdílet.

Kámen pro vás na rok 2016 (amulet): achát

Vaše šťastná čísla na rok 2016: 18, 29, 55, 61, 82, 93

Co důležitého prožijete v každém jednotlivém měsíci v roce 2016

Leden – hned na začátku roku vás čeká přísun většího obnosu peněz a zjistíte, jak vypadá finanční stabilita.

Únor – máte před sebou rozhodnutí a nevíte, co si vybrat. Celý měsíc se budete potýkat s nerozhodností.

Březen – přicházejí nové nápady a nové nabídky. Vše bude o velice dobré komunikaci, což se vám daří.

Duben – můžete se přestěhovat nebo přesunout. V každém případě to bude v rámci práce nebo domova.

Květen – cítíte se osamoceni a je vám smutno. Je to dočasné, snažte se nalézt v samotě sami sebe.

Červen – přicházejí překážky, jsou ale jen dočasné a především překonatelné. Do konce měsíce je zvládnete.

Červenec – měsíc plný lásky a zamilování. Budete se cítit jak v pohádce a to vás dobije energií.

Srpen – měsíc plný odhalených tajemství a odkrytých lží.

Září – máte vedle sebe někoho, s kým prožíváte nejen lásku, ale i velkou vášeň. Doslova jste uneseni do jiného světa.

Říjen – je potřeba přijmout do života velkou změnu a také zbořit špatné základy. Postavte nové a stabilní.

Listopad – cesty a cestování jsou tím nejdůležitějším, co budete prožívat na konci roku.

Prosinec – čeká vás vyřešení problému, který už dlouho nechcete vidět. Je nutné to změnit.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 2. 2024

Berani, dnes si dejte pozor na právníky, bankéře a burzovní makléře. Jeden z nich se vás pravděpodobně pokusí uvést v omyl nepřesnými informacemi. I když je možná v jeho či jejím zájmu, abyste tyto informace brali za bernou minci, rozhodně to není ve vašem zájmu. Udělejte si vlastní průzkum a zjistěte si všechna fakta, než se pustíte do finančních investic, které vám někdo doporučuje.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.