Horoskopy

27. prosince 2016 07:30

Anna Kopečková

Velký horoskop na rok 2017 pro všechna znamení

Velký horoskop na rok 2017 pro všechna znamení

Nahlédněte trochu do budoucnosti. Jak na tom budete příští rok se zdravím, s prací, s láskou a vztahy nebo s penězi? Která čísla a data vám přinesou štěstí? Co pro vás bude důležité a na co si dát pozor?

Beran

Co vás čeká v důležitých oblastech vašeho života:

Práce

V práci se budou střídat pocity beznaděje s velkou radostí a úspěchem. Jednou se ocitnete nahoře a podruhé dole. Začátkem roku vás čeká rozhodování, v jakém projektu se chcete rozvíjet a co je nutné vyřešit nejdřív. Nebude to snadné rozhodování a věnujete tomu celý leden. Jaro přinese únavu a opět občasné pocity beznaděje a velkých překážek, což se s příchodem léta naprosto změní. Budete si užívat radosti a splněných úkolů. S podzimem přijde více odpočinku a zima vás zahrne opět prací a novými úkoly.

Peníze

Začátkem roku máte možnost získat nějaké odměny a peníze vám nebudou dělat problémy. Jaro bude finančně ještě mnohem významnější, a dokonce si uděláte i nějakou radost. Na přísun větších peněz si však rychle zvyknete a v létě vám to začne chybět. Přesto strádat nebudete a na podzim doplatíte část hypotéky nebo nějaké finanční závazky. Koncem roku však si dejte pozor, můžete o peníze přijít, a to náhle a nečekaně. Nejedná se však o tak velké peníze, aby vás to položilo.

Zdraví

Na začátku roku si dejte pozor na krevní oběh, také krevní obraz může být zhoršený, můžete mít menší trable s krvinkami. Na jaře přijdou bolesti kloubů a upozornění, že je nutné se šetřit. Pohybový aparát se bude ozývat častěji po celý rok. V létě jezte hodně ryb, aby posílily štítnou žlázu, kterou budete mít oslabenou. Podzim je plný stresu a špatného spánku a v zimě si dávejte pozor na úrazy, může přijít i operace.

Láska a vztahy

V lednu a začátkem roku prožijete klid a pohodu, protože budete stále čerpat z dovolené na konci roku, kterou strávíte s rodinou. Už na jaře vám partner přijde hodně studený a odtažitý, ale je to spojeno s přemýšlením, možná může mít i menší depresi. V létě budete víc v práci než doma u rodiny, a tak se s ním moc neuvidíte, ale on vám to vyčítat nezačne. Na podzim se může objevit nový a velice vášnivý muž. Možná odoláte, možná neodoláte. Ke konci roku přijde opět hektické období plné práce a budete mít málo času na rodinu.

Důležitá data pro vás na rok 2017: 31. 1., 28. 2., 4. 4., 30. 10.

Váš šťastný měsíc pro rok 2017:listopad

Na co si dát pozor v roce 2017:

Nedokážete se rozhodnout a dlouho budete zvažovat všechny možnosti, což vás určitým způsobem paralyzuje. Snažte se rozhodovat rychleji a soustředit se především na opravdu důležité věci, od toho se odvíjí další vývoj. Otevřou se vám tak nové cesty.

Co vám rok 2017 přináší:

Rok 2017 vám přinese lásku, ale také tajemství v oblasti vztahů a možná i někoho nového, koho ještě neznáte.

Co je pro vás v roce 2017 nejdůležitější:

Důležitý pro vás bude nový člověk, který vám přichází do života a nese vám lásku, zamilovanost, flirt, sex i přátelství. Nezavrhujte ho a to i přesto, že máte partnera. Otevře vám cestu k hojnosti.

Nepříznivý měsíc 2017: únor

Rada pro vás na rok 2017: Bez vnitřní připravenosti je hledání nesmyslné.

Kámen pro vás na rok 2017 (amulet): akvamarín

Vaše šťastná čísla na rok 2017: 9, 27, 85, 91, 94, 100

Co důležitého prožijete v každém jednotlivém měsíci v roce 2017:

Leden – běhání po úřadech a zařizování záležitostí spojených s různými institucemi.

Únor – měsíc marných nadějí a velkého zklamání.

Březen –nové začátky a přízeň osudu. Přichází něco nového plného vášně a energie.

Duben –zavíráte před něčím oči a nevidíte tak problém, který vás trápí už delší dobu.

Květen – květen vám přináší hojnost, a to ve všech okolnostech a spektrech života.

Červen –věci jsou tak, jak mají být, ale ne vždy to je pro vás pozitivní.

Červenec – čekají vás přesuny, možná stěhování nebo nějaké změny spojené s rozloučením se starým a přivítáním nového.

Srpen –neumíte se rozhodnout, což vás tíží a znepokojuje. Snažte se učinit rozhodnutí co nejdříve.

Září –jen samá práce. Nebudete se vůbec nudit, ale z práce budete vycházet jen sporadicky.

Říjen –nějaký muž vám dá pocit stability a vy si oddechnete, protože si uvědomíte, že máte zastání.

Listopad –v práci vás čeká odměna a podaří se vám zvládnout něco, za co budete opravdu pochváleni.

Prosinec –plodnost ve všech ohledech. Budete tvořit, pracovat, tancovat, cvičit a dělat vše, co vás baví, a budete v tom dobří.

Býk

Co vás čeká v důležitých oblastech vašeho života:

Práce

Moc práce se na vás na začátku roku nenavalí, spíše budete odpočívat. Pokud pracujete sami na sebe, tak v prvních měsících roku žádné zakázky nepřijdou. Práce bude málo až do jara, kdy se situace začne obracet. Zaměstnaní budou mít více klidu a žádný velký stres a to až do dubna. Využijte této konstelace, v druhé půlce roku budete naopak velice pracovně vytížení. Situace se obrátí v létě a osud vám přinese mnoho práce, která vás bude naplňovat a bavit. Kolem podzimu začnete v práci hodně komunikovat a vše vyřizovat a konec roku bude také plný pracovních povinností.

Peníze

Vaše železné zásoby vám na začátku roku pomůžou překonat krizi, a ve financích tak zažijete klid a pohodu. Dokonce odjedete na dovolenou nebo prodloužený víkend na lyže. Na jaře už ale bude realita jiná, i když si to moc nepřipustíte. Přesto celé období zvládnete a v létě vás čekají velké peníze a finanční stabilita. Moc se ale z peněz nevydejte, protože na podzim přijdou značné výdaje a s nimi pocit, že je to beznadějné. Což přinese hádky a nepříjemnosti, které potrvají až do konce roku.

Zdraví

Na začátku roku si doplňte vitamíny, protože budete mít velký deficit. Zdravotně na tom ale jste skvěle. A dokonce se uzdravíte ze všech možných potíží. Pevné zdraví vám vydrží i přes léto a vy si uvědomíte, jak je to skvělé nemít žádné zdravotní problémy. Podzim vám může přinést jen menší virózu, kterou hravě zvládnete. A ke konci roku budete řešit pouze svůj malinko zhoršený zrak.

Láska a vztahy

Konec roku a začátek roku nového vám přinese lásku a zamilovanost. Náležitě si to užijete a možná se ve vztahu vrátíte k pocitům zamilovanosti z počátku vašeho vztahu. Na jaře se budete cítit hodně osamoceni a v létě odhalíte nějaké partnerovo tajemství. Podzim bude plný cestování, a to jak s partnerem, tak bez něj. Vztah se opět na konci roku srovná a vy uvidíte zase partnera v těch nejlepších barvách.

Důležitá data pro vás na rok 2017: 5. 1., 23. 4., 12. 8., 2. 12.

Váš šťastný měsíc pro rok 2017:březen

Na co si dát pozor v roce 2017:

Na rozchody v partnerství nejste připraveni. Vše si dobře promyslete, než se rozejdete se svým partnerem. Cítili byste se beznadějně a osamoceni.

Co vám rok 2017 přináší:

Manipulaci od vašeho okolí, ale i odpočinek od problémů a také více nabídek, které vás přivedou k rozhodování o více variantách.

Co je pro vás v roce 2017 nejdůležitější:

Zaměřte se především na pracovní záležitosti, protože v práci by se vám mohlo opravdu dařit, a pokud budete mít práci i rádi, tak vás vítězství nemine. V práci zažijete hojnost ve všech ohledech.

Nepříznivý měsíc 2017: duben

Rada pro vás na rok 2017: Vše, co potřebujete, obdržíte v pravý čas.

Kámen pro vás na rok 2017 (amulet): křišťál

Vaše šťastná čísla na rok 2017: 27, 59, 71, 80, 90, 93

Co důležitého prožijete v každém jednotlivém měsíci v roce 2017:

Leden – předčasně ukončíte něco, co ještě ukončené být nemělo, a to vám přinese problémy. Pozor si dejte na impulzivní jednání.

Únor – v tomto měsíci zažijete úspěch a posunete se dál, což vám přináší stabilitu.

Březen –stabilitu a sílu vám poskytne někdo z vašich blízkých a vy to oceníte.

Duben –deprese vás pohltí už na začátku měsíce a budou kulminovat na jeho konci. Raději odpočívejte.

Květen – o něčem ve vašem životě si děláte iluze a nevidíte realitu taková, jaká je.

Červen –rozchod budete řešit už na začátku měsíce a v průběhu měsíce může k rozchodu ve vztahu skutečně dojít.

Červenec – jste plni vášně a energie a vše se vám daří.

Srpen –někde ve vaší blízkosti je muž, který je do vás zamilovaný.

Září –dostáváte zprávy a nabídky a další informace, které jsou pro vás důležité.

Říjen –znovu zažíváte něco z minulosti, ale je to příjemné a plné štěstí.

Listopad –budete celý měsíc cestovat. Cesty mohou být do zahraničí, ale i po republice.

Prosinec –konec roku přináší velké změny, které pro vás budou stresující, ale jsou důležité.

Blíženci

Co vás čeká v důležitých oblastech vašeho života:

Práce

Už v lednu vás čekají cesty jak pracovní, tak i soukromé, ale těch pracovních podstatně víc. Vlastně celý začátek roku budete cestovat. Na jaře vám v práci vše půjde, a i když bude té práce opravdu požehnaně, bude vás bavit. I v létě přijde plno skvělých pracovních nabídek, které vám udělají radost, ale stihnete i dovolenou. Hodně vám pomůžou kolegové. Na podzim si uvědomíte, že jste na práci závislí a začnete přemýšlet, jak s tím naložit. Bude to těžké, protože práce vás baví a naplňuje – a tak to zůstane až do konce roku.

Peníze

V oblasti financí to tak zábavné nebude. Už na začátku roku si uvědomíte, že jste utráceli více, než si můžete dovolit, a padne z toho na vás deprese. Trápení nebudete prožívat jen v lednu, ale i v dalších měsících, až v dubnu přijde změna a pak by se vám už peníze neměly tolik vyhýbat. Přesto budete přemýšlet, co nejdřív zaplatit. Také vás v létě čeká komunikace v souvislosti s financemi a nebude úplně příjemná. Závěr roku přinese hodně přemýšlení, jak s financemi naložit.

Zdraví

Nízký tlak se v prvních měsících roku občas projeví závratí. Pozor na únavu, stres a přepracování, které mohou vést k nějakému závažnému onemocnění. Stres vás nemine ani v létě a bude se vám hůře spát. Na podzim vás čeká menší chřipka nebo viróza, ale nevypadá to na nic vážného. Spíš vás tak tělo donutí na chvilku si odpočinout. Pokud se nevyléčíte, čeká vás zánět dutin, které jsou v zimě více ohroženy.

Láska a vztahy

Začátek roku prožijete na vlně lásky a porozumění. Budete spokojeni a plní citu. Užijte si tento stav, protože na jaře už přijdou překážky a komplikace a na velkou lásku už budete jen vzpomínat. V létě se z vás stane vášnivá žena a pokusíte se navrátit do vztahu zpět zamilovanost. Podzim pro váš vztah bude velice příznivý, prožijete domácí pohodu a klid. Na závěr roku s vámi ale váš partner bude manipulovat a vám to začne vadit.

Důležitá data pro vás na rok 2017: 16. 2., 4. 4., 26. 8., 1. 10.

Váš šťastný měsíc pro rok 2017:červen

Na co si dát pozor v roce 2017:

Velké změny vám nemusí vždy přinést to, co očekáváte.

Co vám rok 2017 přináší:

Opuštění starých nefunkčních záležitostí vám do života přinese nové příležitosti.

Co je pro vás v roce 2017 nejdůležitější:

Snažte se přestat zavírat oči před problémy, a pokud to uděláte a všechny je odkryjete, tak vám do života vstoupí laskavost a velká láska.

Nepříznivý měsíc 2017: březen

Rada pro vás na rok 2017: Můžete obdržet pouze to, co jste také ochotni přijmout.

Kámen pro vás na rok 2017 (amulet): opál

Vaše šťastná čísla na rok 2017: 9, 57, 59, 71, 88, 90

Co důležitého prožijete v každém jednotlivém měsíci v roce 2017:

Leden – pohoda a možnost prodloužené dovolené. Budete si užívat klidu a harmonie.

Únor – pomůže vám a něčím vás překvapí vášnivý a dominantní muž.

Březen –přicházejí velké změny, které mohou váš život hodně změnit.

Duben –jste zamilovaní a šťastní a to vám vydrží celý měsíc.

Květen – odkryjete nějaké tajemství, které jste se už dlouho snažili zjistit.

Červen –čeká vás velká láska a velká zamilovanost. Budete jen zářit.

Červenec – máte plno práce, ale v práci se vám opravdu daří a jste spokojeni.

Srpen –přicházejí potíže a překážky, které jsou překonatelné, ale dá vám to opravdu zabrat.

Září –čeká vás nová a velice příjemná fáze života. Přináší totiž spokojenost.

Říjen –měsíc plný schůzek a setkání s lidmi, s kolegy, s rodinou.

Listopad –zamilovanost je to, co vás bude celý měsíc provázet, prožijete opravdové štěstí.

Prosinec –čeká vás krásný konec roku, protože bude naplněn přátelstvím, velkou láskou a spokojeností.

Rak

Co vás čeká v důležitých oblastech vašeho života:

Práce

Začátkem roku v práci navážete na věci z minulosti a bude se vám to dařit. Na jaře vám práce způsobí velkou radost a stane se pro vás koníčkem nebo splněním vašich snů. Letní období bude plné hojnosti práce a radosti z ní. Půjde vám to ve všech pracovních segmentech. Na podzim přijde rozhodování, protože dostanete nějaké nabídky a musíte si vybrat. Na konci roku vše uzavřete a začnete se dívat s nadějí a očekáváním do dalšího roku.

Peníze

Ztráty v oblasti financí vás čekají na začátku roku a opravdu vás to potrápí. Nebudou to velké ztráty, ale přesto vám peníze začnou chybět. Ještě na jaře to nevypadá o moc lépe. Zavíráte před něčím oči a nechcete vidět realitu a to vaše finance blokuje. V létě se snažte peníze šetřit, aby se to dalo zvládnout. Vše se obrátí na podzim, kdy získáte finanční stabilitu a užijete si finanční hojnosti. Peníze vám nebudou chybět ani na konci roku.

Zdraví

Osud vám přináší na začátku roku ochranu, a tak by se vám všechny fyzické problémy měly vyhýbat. Už na jaře se ozvou ledviny, snažte se neprochladnout. V období léta vám budou chybět vitamíny a je potřeba tělo vyčistit mírnou detoxikací. V období podzimu vás čeká návštěva lékaře. A na konci roku můžete řešit problémy s reprodukčními orgány.

Láska a vztahy

Po novém roce se budete cítit poněkud osamoceni, protože vaše vztahy stagnují. Nemusíte se tím trápit, jaro vám přináší plodnost ve vztazích a užijete si to. Pokud si chcete pořídit rodinu, je na to ten nejlepší čas. Jaro vám bude nakloněno. Léto přinese do vztahů klid a harmonii. Podzim zase hojnost všeho, co si přejete. Žádné hádky ani problémy. Na konci roku budete zamilovaní a užijete si s partnerem úžasný závěr roku.

Důležitá data pro vás na rok 2017: 8. 3., 6. 4., 20. 5., 31. 12.

Váš šťastný měsíc pro rok 2017:únor

Na co si dát pozor v roce 2017:

Měli byste si s partnerem promluvit o tom, že se v rámci vašeho vztahu cítíte osamoceni, a to jak na dovolené, tak celkově ve vašem rodinném životě. Pokud si nepromluvíte, tak se to nevyřeší.

Co vám rok 2017 přináší:

Klid a harmonii ve vztazích a také úžasný flirt. Nakonec zjistíte, že vše je přesně tak, jak mělo být.

Co je pro vás v roce 2017 nejdůležitější:

Poznáte někoho, kdo je hodně přemýšlivý a vše řeší hlavou. Nakonec se můžete do toho člověka i zamilovat nebo zůstane vaším přítelem. Každopádně to bude osudové setkání.

Nepříznivý měsíc 2017: prosinec

Rada pro vás na rok 2017: Všeho je hojnost, ale rozdělováno je pouze podle poptávky.

Kámen pro vás na rok 2017 (amulet): rubín

Vaše šťastná čísla na rok 2017: 13, 77, 89, 93, 97, 99

Co důležitého prožijete v každém jednotlivém měsíci v roce 2017:

Leden – pozor na impulzivní jednání, mohlo by vám přinést nepříjemnosti a hádky.

Únor – osud vám bude nakloněn. Máte jeho přízeň, vše vám půjde tak, jak si přejete, aniž byste vyvinuli nějakou iniciativu.

Březen –řešte pouze ty opravdu důležité záležitosti. Jinak ztratíte čas zbytečnostmi a důležité věci vám uniknou.

Duben –zboříte všechny základy, které jsou špatně postavené, a postavíte nové funkční.

Květen – pomůže vám žena podnikatelka a vy jí budete velice vděční.

Červen –můžete se zamilovat a to opravdu vážně. Budete si to náležitě užívat.

Červenec – čekají vás zprávy, které budou inspirativní a velice důležité. Přijde i jedna velmi dobrá zpráva.

Srpen –někdo z vašich blízkých nebo přátel vás bude manipulovat a vám to dojde až na konci měsíce.

Září –potkáte někoho z minulosti a je to někdo, do koho jste byli zamilovaní nebo kdo byl zamilovaný do vás. Bude to milé setkání.

Říjen –čekají vás úžasné finance a finanční stabilita. Bude se vám v oblastech financí opravdu dařit.

Listopad –něco se uspíší. Půjde to rychleji, než jste si původně plánovali.

Prosinec –zavíráte před nějakým problémem oči a to vám může přinést potíže a problémy.

Lev

Co vás čeká v důležitých oblastech vašeho života:

Práce

Přestože máte práci, na začátku roku začnete hledat jistoty, které vám chybějí. Není to ale potřeba, protože se vám v oblasti pracovní bude dařit výborně a celé jaro budete zářit spokojeností. V létě dostanete několik nabídek a přijde rozhodování. Nabídky budou velice lukrativní. Podzim vám přinese naději na lepší práci a také velký úspěch v pracovní oblasti. Opravdu vás to nadchne. Na konci roku přicházejí dvě zajímavé nabídky, které opět zvážíte.

Peníze

Někdo vám na začátku roku začne vnucovat své názory spojené s vaší finanční situací a to se vám nebude líbit, protože to není upřímné. Jaro vám přináší klid od finančních transakcí a soustředíte se na jiné věci. Peníze vám chybět nebudou. Léto vypadá velmi úspěšně, protože peníze k vám poplynou, aniž byste proto cokoliv udělali. A tak se na podzim začnete rozmýšlet, kam je investovat. Na velké finance si rychle zvyknete a na konci roku si uvědomíte, že na nich máte určitou závislost.

Zdraví

Viróza vás potrápí na začátku roku a vlastně s ní starý rok uzavřete a nový otevřete. Jaro přináší nedostatek vitamínů a minerálů, a tak si je musíte doplnit. Pozor na úrazy v období léta, které by vám mohly zkomplikovat život. Následky týkající se pohybového aparátu byste tak řešili ještě na podzim. Konec roku bude pro vás plný sentimentality a rovněž určitého stresu a napětí.

Láska a vztahy

Na začátku roku budete zamilovaní a plní citu a vášně. Užijete si to. Nepotrvá to však dlouho a může se to změnit v pocit beznaděje a smutku. Vše nepůjde tak, jak jste si to představovali. Léto přináší větší klid. Uvědomíte si, že vše je tak, jak má být, a přestanete se trápit. Což vám pro podzimní období dodá velkou dávku energie a sil. Na konci roku potkáte muže plného vášně a odhodlanosti. A prožijete báječný sex a vše se bude vyvíjet rychlým tempem.

Důležitá data pro vás na rok 2017: 5. 1., 23. 4., 12. 8., 2. 12.

Váš šťastný měsíc pro rok 2017:červenec

Na co si dát pozor v roce 2017:

Pokud nemáte partnera a čekáte na toho pravého, seznamka není ta nejvhodnější. Choďte do společnosti a nebraňte se jít na setkání i s kamarádem.

Co vám rok 2017 přináší:

Muže, který bude úspěšný a stabilní v tom, co dělá, ale vás dostane do situace, s kterou si nebudete vědět rady.

Co je pro vás v roce 2017 nejdůležitější:

Pokud zboříte starý styl myšlení a začnete přemýšlet jinak, čeká vás obrovská láska a spokojenost. Budete mít mnoho sil a energie.

Nepříznivý měsíc 2017: červen

Rada pro vás na rok 2017: Jsem připraven a ochoten k sobě připustit lásku jiného člověka.

Kámen pro vás na rok 2017 (amulet): chalcedon

Vaše šťastná čísla na rok 2017: 4, 11, 17, 29, 65, 69

Co důležitého prožijete v každém jednotlivém měsíci v roce 2017:

Leden – budete se na svět dívat přes růžové brýle a neuvidíte realitu takovou, jaká opravdu je.

Únor – čeká vás dovolená na lyžích nebo prodloužený víkend, kde si úžasně odpočinete.

Březen –řešte pouze opravdu důležité věci a vše zvládnete.

Duben –dostanete skvělý nápad nebo inspirativní myšlenku a ta vám pomůže vyřešit váš problém.

Květen – měsíc plný zpráv a finančních záležitostí. Vše bude probíhat ve váš prospěch.

Červen –překážky jsou, kam se jen podíváte, a budete je zdolávat celý měsíc.

Červenec – čeká vás splnění vašich snů a přání. Velice úspěšný měsíc.

Srpen –přesuny a stěhování. Možnost odkládání problému a s tím spojená nejistota.

Září –spor, hádky a možné nepříjemnosti.

Říjen –někdo vás bude manipulovat a vám se to nebude líbit, ale nedokážete s tím nic udělat.

Listopad –můžete se zamilovat a bude to opravdu velké.

Prosinec –přichází k vám láska jako trám a vy si to náležitě užijete.

Panna

Co vás čeká v důležitých oblastech vašeho života:

Práce

Na začátku roku si užijete velkou radost spojenou s vaší prací. Budete do ní přímo zamilovaní. To se nezmění ani v jarním období, a dokonce vám v pracovní oblasti pomohou i vaši přátelé. V létě se dozvíte tajemství, které mělo být pro vás a vaše kolegy skryto. Na podzim získáte nabídku nové práce a bude to skvělá nabídka, která se neodmítá. Opět se vám začne v pracovní oblasti dařit a znovu se do své práce zamilujete.

Peníze

V oblasti peněz se vám na začátku roku nebude vůbec dařit. Naopak můžete o nějaké peníze přijít a budete z toho nešťastní. Jaro vám přináší velké finanční změny. A tak o tom budete muset celé léto přemýšlet, abyste své finance zase získali zpět, což se vám na podzim podaří. Podzim si užijete, dokonce pojedete na dovolenou. Koncem roku vaše finance budou zase v pořádku a čekají vás i nějaké finanční schůzky.

Zdraví

Začátek roku vás zastihne s migrénou a ta vás bude pronásledovat i v prvních měsících roku. Následně někde prostydnete a můžete si začít léčit kašel a dutiny. Pokud si je dobře nevyléčíte, tak se znovu ozvou během léta. Na podzim budete řešit zažívání, především slinivku. Na konci roku si dejte pozor na srdíčko.

Láska a vztahy

Ve vašich vztazích se budete špatně orientovat už koncem roku a začátek toho nového vypadá podobně. Osud vám však na jaře dá vědět, že máte jeho přízeň, a tak se vše potřebné srovná. V létě zažijete hojnost ve vztazích a bude to pro vás období klidu a harmonie. Na podzim se můžete přestěhovat nebo se někam přesunete. A to, co vás ještě trápí, budete řešit až na konci roku a vše vyřešíte. Jen se musíte rozhodnout, jakým způsobem.

Důležitá data pro vás na rok 2017: 1. 2., 3. 3., 21.5, 22. 11.

Váš šťastný měsíc pro rok 2017: leden

Na co si dát pozor v roce 2017: Partner může na dovolené způsobit určitou nepříjemnost, která přinese negativní změny. Snažte se ho zastavit, pokud bude impulzivní.

Co vám rok 2017 přináší: V práci zažijete boj, ale přinese vám to skutečnou stabilitu.

Co je pro vás v roce 2017 nejdůležitější: Pokud budete chtít odhalit partnerovo tajemství, zničí vám to vztah. Raději mu důvěřujte.

Nepříznivý měsíc 2017: říjen

Rada pro vás na rok 2017: Pochybnosti znamenají odvolání objednávky.

Kámen pro vás na rok 2017 (amulet): larimar

Vaše šťastná čísla na rok 2017: 51, 67,73, 78, 80, 89

Co důležitého prožijete v každém jednotlivém měsíci v roce 2017:

Leden – přízeň osudu, a to všech oblastech. Bude se vám dařit ve všem, na co sáhnete.

Únor – s něčím se rozloučíte nebo něco opustíte.

Březen –pocit osamocení, který budete prožívat v rámci vašeho vztahu.

Duben –dokončíte vše, co jste si předsevzali. Měsíc, kdy uzavřete staré záležitosti.

Květen – úspěch vás nemine. Možná přijde povýšení nebo se ve vztahu posunete do další fáze.

Červen –uzavření minulosti jak ve vztazích, tak v pracovních záležitostech.

Červenec – měsíc plný bojů a konfrontací.

Srpen –silná a dominantní žena vám bude nápomocná ve všech ohledech.

Září –celý měsíc se budete potýkat s úřady a jinými institucemi.

Říjen –zamilovanost je to, co vás bude celý měsíc provázet. Budete opravdu šťastní.

Listopad –čeká vás měsíc plný pracovních povinností a nebudete vědět, co dřív udělat.

Prosinec –vyřešíte všechny problémy a čeká vás harmonický konec roku, klid a pohoda.

Váhy

Co vás čeká v důležitých oblastech vašeho života:

Práce

Hned po Novém roce vám v práci pomůže žena, která vás má ráda, a tak vše zvládnete podstatně lépe. Na jaře budete ve své práci spokojeni, dokonce vás bude natolik bavit, že si začnete připadat jako zamilovaní. V létě se obrátíte na svého kolegu, který myslí především na své potřeby. V podzimním období vás v práci čeká to, co jste už dělali v minulosti a bavilo vás to. Na konci roku vám bude osud příznivě nakloněn a splní se vám vaše sny a přání.

Peníze

Na začátku roku odhalíte jedno tajemství spojené s vašimi financemi. Na jaře budete překonávat překážky. To vás unaví, ale zvládnete to. V létě si oddychnete a přijde velký finanční úspěch. Peníze se k vám pohrnou. A to se ani na podzim nezmění. Budete si užívat finanční jistoty. Zima je opět plná radosti, pokud jde o finance a spokojenou rodinu.

Zdraví

Na začátku roku si dejte pozor na ledviny a močový měchýř. Pokud prostydnete, čekají vás problémy. Jaro je spojeno s oslabenými průduškami, tak se snažte šetřit. V létě se ozve alergie a budete si občas muset vzít nějaké antihistaminikum. Na podzim však už očekávejte pevné zdraví. Konec roku může být spojen s bolestí hlavy od krční páteře, proto se nepřetěžujte.

Láska a vztahy

Po vánočních svátcích a Novém roce prožije celá vaše rodina spokojené a úžasné období. Jaro bude o vzpomínce na krásné chvilky – a na ně navážete. Stále se budete cítit zamilovaní. V létě se na vás navalí spousta práce, a tak vám na partnera a rodinu nezbude tolik času. Podzim vás velmi překvapí. Na konci roku vás někdo začne odrazovat od vašeho partnera, ale nebude to upřímné. Neposlouchejte toho člověka.

Důležitá data pro vás na rok 2017: 21. 2., 3. 5., 12. 7., 24. 10.

Váš šťastný měsíc pro rok 2017:leden

Na co si dát pozor v roce 2017:

Pokud máte milenecký vztah nebo nějaký paralelní vztah, dejte si pozor na prozrazení. Také pozor na to, abyste se nezamilovali a nespálili všechny mosty.

Co vám rok 2017 přináší:

Budete se cítit osamoceni a občas také nebudete vědět, jak z toho ven. Některé věci musíte ukončit nebo od nich odejít – a pak se vše zlepší.

Co je pro vás v roce 2017 nejdůležitější:

Osud vám v roce 2017 přeje, a pokud se vám podaří užít si to a některé věci vyřešit, tak budete mít o starost méně.

Nepříznivý měsíc 2017: únor

Rada pro vás na rok 2017: Jestliže chcete změnit vnější okolnosti, musíte změnit sami sebe.

Kámen pro vás na rok 2017 (amulet): růženín

Vaše šťastná čísla na rok 2017: 8, 10, 29, 45, 52, 74

Co důležitého prožijete v každém jednotlivém měsíci v roce 2017:

Leden – na začátku roku se budete cítit velice stabilně jak finančně, tak v oblasti práce.

Únor – doma vás čeká žárlivost a v pracovní oblasti boj s konkurencí.

Březen –nové začátky, příval energie a měsíc plný milých překvapení.

Duben –v oblasti práce vám někdo pomůže a vám se bude opravdu velice dařit splnit všechny úkoly.

Květen – celý měsíc budete cestovat a to jak pracovně, tak i s rodinou.

Červen –budete jednat impulzivně, a tak můžete i o něco přijít.

Červenec – v práci se budete cítit skvěle a půjde vám vše, co si zamanete.

Srpen –měsíc plný schůzek a setkání. Budete chodit i na různé akce do společnosti.

Září –čeká vás flirt, kterého si náležitě užijete.

Říjen –čekají vás hádky a nepříjemnosti.

Listopad –tento měsíc se posunete dále jak v oblasti vztahů, tak v oblasti práce. Budete mít důvěru zaměstnavatele i rodiny.

Prosinec –měsíc, kdy se s něčím rozloučíte. Může se jednat o rozchod v partnerství nebo v pracovní oblasti.

Štír

Co vás čeká v důležitých oblastech vašeho života:

Práce

Už na začátku roku vás čeká obrovský úspěch a ve svém profesním životě se posunete o další stupeň výš. Získáte stabilitu. Na jaře budete ještě úspěšnější a vaše práce vás bude nesmírně bavit. Přímo se do ní zamilujete. Čeká vás něco osudového. V létě začnete trochu stagnovat a odpočívat. Kariéra se na chvilku zastaví. Na podzim už vše dopracujete a uzavřete rozdělané záležitosti. V zimě se nebudete moct hnout z místa, což vám způsobí trochu nepříjemností.

Peníze

Po Novém roce ještě budete mít peníze, ale následně vás to bude stát hodně námahy a pocitů beznaděje. Na jaře se vám stále nepodaří se z existenční krize dostat, ale i přesto, že to půjde těžko, to nakonec zvládnete. V létě přicházejí přesuny a možné stěhování, což vaši finanční situaci nijak nezlepší. Na podzim se snažte zaplatit všechny důležité pohledávky. Vše srovnáte na konci roku a pak si opravdu odechnete.

Zdraví

Záda vás potrápí na konci roku a začátkem toho nového. Pohybový aparát vám nedá pokoj ani v průběhu roku, ale po Novém roce to bude nejintenzivnější. Následně vám začne chybět železo, a tak budete anemičtí. Krevní obraz se zhorší. V průběhu léta prožijete virózu, která vás donutí si na čas odpočinout. Podzim je spojen s potížemi s kůží, ale na nic zásadního to nevypadá. Na konci roku vás potrápí jen mírná migréna nebo bolest hlavy. Jinak budete v pořádku.

Láska a vztahy

Beznaděj ve vás bude začátkem roku vyvolávat negativní pocity. Nový vztah není na obzoru nebo se ten stávající ocitne v krizi. Na jaře to nevypadá o nic lépe. Ocitnete se v pozici, kdy se nedokážete hnout z místa, a budete uvězněni ve svém pocitu neštěstí z vašich vztahů. V létě se vše obrátí a vy potkáte úžasného partnera, který splňuje všechny vaše požadavky. Podzim bude o klidném rozjímání. A na konci roku navážete na vše krásné z minulosti a užijete si opravdu nádherné Vánoce.

Důležitá data pro vás na rok 2017: 4. 1., 22. 2., 13. 3., 13. 8.

Váš šťastný měsíc pro rok 2017:červen

Na co si dát pozor v roce 2017: Žena, která vám bude blízká a bude se vyjadřovat v tom smyslu, že vás má opravdu ráda, vám může přinést negativní změnu. Důvěřujte, ale i prověřujte.

Co vám rok 2017 přináší: Zamilujete se a váš partner bude vášnivý a energický a především vám pomůže s financemi.

Co je pro vás v roce 2017 nejdůležitější: Boj je pro vás vyčerpávající a přináší vám pouze rozchod a nepříjemnosti. Snažte se najít správnou energii a vše srovnat v klidu.

Nepříznivý měsíc 2017: únor

Rada pro vás na rok 2017: Přání se plní, a to přesně podle objednávky.

Kámen pro vás na rok 2017 (amulet): ametyst

Vaše šťastná čísla na rok 2017: 9, 16, 38, 48, 86, 69

Co důležitého prožijete v každém jednotlivém měsíci v roce 2017:

Leden – čeká vás finanční stabilita spojená především s vaší prací.

Únor – přichází stagnace, která se vám nebude líbit, ale je čas odpočívat.

Březen –budete bojovat s konkurencí v pracovní oblasti. Také můžete zažít žárlivou scénu.

Duben –s něčím nebo s někým se rozloučíte a bude to pro vás velká změna, která vám však přinese klid a harmonii.

Květen – měsíc lásky, kdy zažijete rodinné štěstí a pohodu i ve finanční a pracovní oblasti.

Červen –pohltí vás zamilovanost a budete si užívat přívalů lásky a citů.

Červenec – před vámi jsou samé překážky, které dokážete překonat, ale vezme vám to mnoho sil.

Srpen –měsíc plný tajemství. Budete odkrývat jedno tajemství za druhým.

Září –stane se z vás úspěšný a finančně zajištěný člověk.

Říjen –máte problém a dlouhodobě ho neřešíte a zavíráte před něčím oči, což vás může potrápit.

Listopad –někdo vás bude od vašich plánů odrazovat, nedejte se, nevěřte tomu člověku, nemyslí to s vámi dobře.

Prosinec –měsíc plný plodnosti a úspěchu. Pokud toužíte po dítěti, tak je to nejvhodnější měsíc k početí.

Střelec

Co vás čeká v důležitých oblastech vašeho života:

Práce

Na začátku roku by se vám v pracovní oblasti mělo dařit. Budete disponovat obrovskou silou a vše vám půjde. Na jaře si uvědomíte, že před něčím zavíráte oči, a to pro vás není moc výhodné. Léto bude plné práce a také úspěchů. Najdete oporu u vašich kolegů i rodiny. Na podzim řešte jen ty nejdůležitější věci, vše ostatní odložte. V zimě vás bude od vaší práce někdo odrazovat a ten člověk to s vámi nebude myslet dobře, neposlouchejte ho.

Peníze

Počátkem roku začnete šetřit peníze, protože přijdou obavy, že vám brzo dojdou. Jaro pro vás bude velkým tajemstvím a překvapí vás, co se dozvíte. Kvůli tomu vás po celé léto čekají překážky. Budete je řešit, ale dokážete je překonat. Podzim pro vás vypadá dost náročně, co se financí týká, protože zažijete nějaké ztráty. Na konci roku se vám podaří zbořit staré nefunkční základy a postavit nové pevnější.

Zdraví

Po vydatných svátcích vám nový rok přinese potíže se zažíváním, především slinivka a žlučník vás pozlobí. A zažívání se nesrovná ani na jaře. Snažte se změnit stravu nebo budete muset na operaci. V létě se sníží vaše imunita, tak se pokuste ji ovocem a zeleninou posílit. Podzim je ve znamení oslabené štítné žlázy. Do jídelníčku zařaďte více ryb. A na konci roku vás může zastihnout menší viróza.

Láska a vztahy

Začátek roku vám přináší i nové začátky ve vašich vztazích. Můžete potkat někoho nového nebo se ve stávajícím vztahu posílí vzájemné vazby. Na jaře vás čekají nějaké přesuny nebo stěhování. Léto bude plné úředních záležitostí nebo soudních jednání. Na podzim se vše v dobré obrátí a objeví se velká láska a zamilování. Konec roku je spojen s přízní osudu, který vám splní všechna přání. Bude se vám opravdu dařit ve vztazích i v rodině.

Důležitá data pro vás na rok 2017: 23. 3., 14. 4., 7.6, 23. 12.

Váš šťastný měsíc pro rok 2017: leden

Na co si dát pozor v roce 2017: Na cestách buďte opatrní, především v období dovolených. Mohli byste mít nepříjemnosti s impulzivním jednáním.

Co vám rok 2017 přináší: Budete mít velice plodné období plné lásky a radosti. Vše se vám bude dařit. Pouze si dejte pozor na iluze.

Co je pro vás v roce 2017 nejdůležitější: Prožívejte lásku všemi možnými způsoby, ale nenechte se od nikoho manipulovat.

Nepříznivý měsíc 2017: červen

Rada pro vás na rok 2017: jsem otevřená vůči životu a radosti.

Kámen pro vás na rok 2017 (amulet): karneol

Vaše šťastná čísla na rok 2017: 12, 26, 29, 45, 64, 78

Co důležitého prožijete v každém jednotlivém měsíci v roce 2017:

Leden – na začátku roku se budete cítit zamilovaní a bude vám skvěle.

Únor – štěstí a spokojenost přichází i ve spojitosti s financemi. Užijete si rodinné štěstí.

Březen –potkáte zamilovaného člověka a budete jím okouzleni.

Duben –v tomto měsíci vás čekají samé úřední a soudní záležitosti a na nic jiného vám nezbude čas.

Květen – dokončíte vše, co máte rozpracované, a budete se snažit dokončit i ostatní záležitosti.

Červen –objeví se konflikt s mužem, který přemýšlí pouze hlavou a ne srdcem.

Červenec – někdo z vašich blízkých vám dá důvěru a vám se podaří posunout se dál.

Srpen –přicházejí nové nápady a inspirace, což budete umět skvěle využít.

Září –čeká vás další vyřizování na institucích a soudech, možná, že začnete chodit znovu do školy.

Říjen –pomůže vám energická a vášnivá žena a vám se podaří uskutečnit to, co dlouho plánujete.

Listopad –do života vám přichází žena, která je podnikatelka a bude vám nabízet práci.

Prosinec –konec roku pro vás bude trochu nepříjemný. Ocitnete se totiž v situaci, kdy se nedokážete hnout z místa.

Kozoroh

Co vás čeká v důležitých oblastech vašeho života:

Práce

Na začátku nového roku se budete snažit dokončit vše, co jste v minulém roce neudělali. Na jaře vás čeká vášeň a zapálení pro práci. V létě začnete zavírat oči před problémem, který vás pronásleduje už delší dobu. Na podzim přijde radost a práce se pro vás stane koníčkem. Na konci roku se musíte rozhodnout, kterou cestou se dáte. Přijdou dvě nabídky a obě budou zajímavé.

Peníze

Nový rok pro vás nebude přímo pozitivní období ve spojitosti s penězi. Čeká vás situace, kdy zůstanete stát na místě a nedokážete se hnout z místa. Na jaře začnete vše intenzivně analyzovat a problém řešit. V létě už bude vše v pořádku a peníze se k vám vrátí. Podzim ve znamení stagnace vás zase trochu rozhněvá. Na konci roku už budete se svojí finanční situací spokojeni.

Zdraví

Na začátku roku se budete po Vánocích a silvestru ještě zotavovat a ozve se i vaše zažívání, hlavně slinivka a žlučník. Což vás nepřejde ani v jarním období. Po jarním detoxu se žlučník a slinivka uklidní, ale v létě si dejte pozor na vysoký tlak. Podzimní období vám přinese problémy s klouby a pohybovým aparátem. Na konci roku můžete ulehnout s virózou.

Láska a vztahy

Začátkem roku budete spokojeni v rodině a doma s partnerem. Zažijete domácí klid a pohodu. Jaro už vypadá v partnerství náročněji, protože vás čekají hádky a nepříjemnosti. V letním období se snažte řešit pouze důležité věci, ostatní počká do podzimu. I tak na podzim stále nebude v partnerství úplně jasno a občas přijdou nějaké obláčky v podobě překážek, které se před vás postaví. Na konci roku vás čeká už je radost, pohoda a láska.

Důležitá data pro vás na rok 2017: 3. 3., 18. 3., 25. 5., 25. 12.

Váš šťastný měsíc pro rok 2017:březen

Na co si dát pozor v roce 2017:

V roce 2017 můžete získat určité postavení v práci a je důležité se zaměřit na všechny okolnosti týkající se této pozice. Před ničím nezavírejte oči, vše si dobře promyslete.

Co vám rok 2017 přináší:

Odkryjete tajemství, které je už dlouho skryto. Někdo vás bude od vašich plánů odrazovat, ale nedejte se, protože se jedná o čistou manipulaci.

Co je pro vás v roce 2017 nejdůležitější:

Čekají vás přesuny a budete si na vše připadat sami. Nakonec vám ty přesuny a stěhování přinesou lásku a úspěch.

Nepříznivý měsíc 2017: říjen

Rada pro vás na rok 2017: Být připraven znamená vpustit do svého života všechny zázraky.

Kámen pro vás na rok 2017 (amulet): citrín

Vaše šťastná čísla na rok 2017: 29, 54, 76, 83, 87, 92

Co důležitého prožijete v každém jednotlivém měsíci v roce 2017:

Leden – budete mít dvě možnosti a ocitnete se na rozcestí.

Únor – čeká vás mnoho práce, která vás bude bavit a naplňovat.

Březen –flirt, který se objeví, bude pro vás zajímavý a neodolatelný.

Duben –někdo z vašich přátel, a bude to žena, vám v něčem pomůže. Bude analyzovat a tím řešit.

Květen – čekají vás přesuny a stěhování.

Červen –musíte se rozhodnout a nebude to pro vás vůbec lehké.

Červenec – měsíc plný stability. Užijete si ji jak v práci, tak ve vašich financích.

Srpen –problémy, které máte, odložíte a budete si užívat pohodu a klid.

Září –potřebujete postavit nové základy a ty staré nefunkční zbořit. Tento měsíc to uděláte.

Říjen –před něčím zavíráte oči a to není dobře. Problém se sám nevyřeší, jen se nakumuluje.

Listopad –láska a harmonie vás bude provázet tímto podzimním měsícem. Sejdete se s někým z minulosti a bude to krásné setkání.

Prosinec –nutnost vyřešit problém, který dlouhou dobu odkládáte.

Vodnář

Co vás čeká v důležitých oblastech vašeho života:

Práce

Na začátku měsíce pocítíte energii a vášeň a vše vám půjde od ruky. Někdo finančně stabilní a úspěšný vám pomůže vyřešit problémy, které vás trápí. V létě tak dokončíte všechny projekty, co máte rozdělané. Pak přijde hojnost a pohoda. Podzim tak bude příjemný a úspěšný. Na konci roku budete už jen rozjímat a přemýšlet, co podniknete příští rok.

Peníze

Začátkem roku budete mít tolik sil, že zvládnete všechny finanční záležitosti a ostatní závazky. Na jaře odložíte problém, který vás ale nakonec dožene a řešení se nevyhnete. V létě se vše obrátí a objeví se peníze z minulosti. Na podzim budete ve finanční sféře stabilní a to se týká i vaší rodiny. Koncem roku vám začnou přicházet peníze a užijete si to. Postačí, abyste byli pouze trpěliví, a vše se vyřeší.

Zdraví

Máte už dlouhodobě oslabenou imunitu a začátkem roku se to projeví nejrazantněji. Jaro přináší alergii a s tím spojené problémy s očima. V létě doplňte vitamíny, především křemík a hořčík. Na podzim můžou přijít problémy s kyčlemi. A konec roku bude spojen s kašlem.

Láska a vztahy

Ač na začátku roku nebudete vědět, co chcete, tak se to na jaře obrátí a vy se zamilujete a lásku si užijete. V létě budete víc v práci než doma, což se rodině nebude moc líbit. Na podzim potkáte muže, který má velice dobré postavení, a najednou půjde vše hrozně rychle. Dejte si pozor, pokud jste zadaní, může vám to zničit vztah.

Důležitá data pro vás na rok 2017: 2. 3., 17. 8., 21. 10., 1. 12.

Váš šťastný měsíc pro rok 2017:únor

Na co si dát pozor v roce 2017: S někým se rozejdete a budete se cítit osamoceni a to vám nakonec přinese pocity beznaděje. Snažte se vnímat ten rozchod jako příležitost.

Co vám rok 2017 přináší: Stabilitu, a to ve finanční sféře, a také dostatek energie zvládat všechny překážky.

Co je pro vás v roce 2017 nejdůležitější: Stagnace, která je spojena s rozchodem, vám přinese nakonec něco nového a vzrušujícího.

Nepříznivý měsíc 2017: prosinec

Rada pro vás na rok 2017: Hledání brání vpuštění. Dokud hledáte, jste svázáni se zcela určitým cílem.

Kámen pro vás na rok 2017 (amulet): opál

Vaše šťastná čísla na rok 2017: 7, 15, 23, 34, 58, 99

Co důležitého prožijete v každém jednotlivém měsíci v roce 2017:

Leden – máte plno energie a je vám jasné, že zvládnete všechny své cíle, a tak si to užíváte.

Únor – měsíc plný klidu a harmonie.

Březen –máte intuici a tu používáte ke svému prospěchu, což vás zavede dál.

Duben –cítíte se osamoceni a není vám to příjemné, ale je to jen dočasné.

Květen – čeká vás nějaký rozchod nebo něco opustíte.

Červen –vše se zrychlí a zažijete příval energie a velká překvapení.

Červenec – je před vámi dovolená, kterou si náležitě užijete.

Srpen –jste s rodinou a je vám dobře. Cítíte se naplněni a spokojeni.

Září –měli jste trpělivost a teď je čas sklízet. Daří se vám ve všech oblastech.

Říjen –někdo vás manipuluje, což vám nedělá dobře, snažte se to minimalizovat.

Listopad –nevíte, co chcete, a tak vám osud nemá co nabídnout. Pokuste se určit své cíle.

Prosinec –na konci roku se s někým pohádáte a bude to pro vás znamenat nepříjemné ukončení roku.

Ryby

Co vás čeká v důležitých oblastech vašeho života:

Práce

Začátkem roku se ocitnete v jednom kole, což znamená jednu schůzku za druhou. Na jaře si užijete plno radosti a štěstí a v létě už moc pracovat nebudete. Můžete opustit současnou práci nebo můžete i odpočívat. Podzim bude o velkém přemýšlení a analyzování vaší práce. Na konci roku vám pracovní oblast přinese velkou únavu, deprese a pocit, že už nutně potřebujete odpočinek.

Peníze

Hojnost vás bude provázet začátkem roku a vy si ji přímo užijete. Na jaře dokonce můžete získat i více peněz, a zlepšit tak svoji finanční situaci. V létě se začnete rozhodovat, kam své peníze investujete nebo co si koupíte. Na podzim vám okolí bude závidět, tak si dejte pozor. A na konci roku si opět užijete hojnost financí.

Zdraví

Na začátku roku se u vás může projevit alergie a také snížená imunita. Na jaře mohou přijít problémy s reprodukčními orgány. V létě vás potrápí kyčle. Více šetřete pohybový aparát. Na podzim si chraňte kůži. A konec roku bude spojen s bolestí kolen a kloubů.

Láska a vztahy

Začátkem roku zažijete rychlost ve všem, co se vám bude dít. Jen na něco pomyslíte, tak se to brzo splní. Na jaře však budete před něčím ve vašem partnerství zavírat oči a to se úplně nevyplatí. V létě se však vrátí pohoda, klid a láska a vše bude zase v pořádku. Na podzim se však zase objeví plno překážek, které je nutno překonat. Nebojte se, všechny překonáte a osud na konci roku vrátí do vašeho vztahu hezké chvilky a zamilovanost.

Důležitá data pro vás na rok 2017: 2. 2., 7. 4., 23. 6, 31. 12.

Váš šťastný měsíc pro rok 2017:říjen

Na co si dát pozor v roce 2017: Pozor si dejte na lpění na něčem, co už je nefunkční a co vám nic nepřináší – především v rovině vztahové.

Co vám rok 2017 přináší: Ženu, která vám pomůže s nějakou myšlenkou nebo nápadem v souvislosti s vaší pracovní oblastí.

Co je pro vás v roce 2017 nejdůležitější: Nebát se samoty. Někdy je pro vás samota přínosem a obohatí vás o nové myšlenky a uvědomění si toho, co opravdu chcete.

Nepříznivý měsíc 2017: červen

Rada pro vás na rok 2017: Neexistují žádná omezení. Skutečné omezení je jen v naší hlavě.

Kámen pro vás na rok 2017 (amulet): smaragd

Vaše šťastná čísla na rok 2017: 1, 6, 34, 50, 74, 81

Co důležitého prožijete v každém jednotlivém měsíci v roce 2017:

Leden – už na začátku měsíce pocítíte vášeň, odhodlání a energii a budete se na nový rok těšit.

Únor – čeká vás láska a zamilovanost. Váš vztah se vrátí do období zamilovanosti a potěšení.

Březen –vášnivý muž vám nabídne nějaký flirt nebo schůzku.

Duben –čeká vás cestování v pracovní oblasti i dovolená nebo cesty s rodinou.

Květen – dostanete novou nabídku práce a bude to taková práce, jaká se neodmítá.

Červen –měsíc plný rozhodování. Nebudete vědět, jak se rozhodnout, což vás potrápí.

Červenec – žijete v nějaké iluzi a je potřeba se podívat realitě do očí.

Srpen –snažte se řešit pouze důležité věci. Ostatní vás zbytečně vysiluje.

Září –čekají vás zprávy spojené s financemi a ty zprávy budou pro vás pozitivní.

Říjen –měsíc plný klidu a harmonie. Budete si užívat pohody a odpočinku.

Listopad –možná odjedete na podzimní dovolenou nebo si uděláte prodloužený víkend, každopádně si to užijete.

Prosinec –uzavřete minulost i celý rok, který máte za sebou, a začnete se těšit na rok nový.

Sdílejte článek
Štítky peníze jaro léto láska rodina podzim energie vztah finance šťastné číslo

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 5. 2024

Nadměrné množství jídla a pití by mohlo způsobit, že se budete cítit spíše ospalí a lhostejní ke všemu. To může bránit vaší obvyklé laskavosti a náklonnosti, ale nemělo by. Odpočiňte si, vezměte si lék na žaludek a vraťte se ke svému starému já. V určitém okamžiku můžete být také v pokušení příliš utrácet. Nejprve si to rozmyslete.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.