Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Reklama

Vyrobte si: Krásné květinové aranžmá

Krásně naaranžovat květiny vůbec nemusí být obtížné a drahé.
Vydáno: 22.08.2016
Jak udělat květinové aranžmá
Autor: FTV Prima/Lukáš Grossl Jak udělat květinové aranžmá
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Jestli taky obdivujete krásné kytice v květinářstvích, prozradíme vám, jak si můžete udělat něco podobného sami doma. Není to totiž vůbec těžké. Potřebujete jen vhodnou nádobu a kousek zelené aranžovací hmoty, do které květiny zapícháte, aby hezky držely tvar. Hmotu seženete v květinářství nebo v hobby marketu a nezapomeňte ji předem namočit do vody. 

A pak samozřejmě potřebujete květiny a něco zeleného. Je až neuvěřitelné, kolik se jich do takového květinového aranžmá vejde. Což neznamená, že to musí být drahé. S troškou fantazie můžete využít spoustu květin a zeleně, které najdete na zahradě nebo v lese.

Květinářka Šárka Kettnerová z květinářství Fleur Fatale (www.fleurfatale.cz) nám ukázala, co všechno se dá použít. Právě teď kvetou na zahradách krásné hortenzie s bohatými květy, nebo růže. V lese si můžete natrhat vřes, větvičky s dubovými lístky nebo nezralými ostružinami. A když to všechno zkombinujete, výsledek je nádherný. Podívejte se sami, jak si můžete takové květinové aranžmá vytvořit sami:  

Květinářka 1
Květinářka 1

-ak-

Reklama