Vyrobte si: Krásné květinové aranžmá

Krásně naaranžovat květiny vůbec nemusí být obtížné a drahé.

Jestli taky obdivujete krásné kytice v květinářstvích, prozradíme vám, jak si můžete udělat něco podobného sami doma. Není to totiž vůbec těžké. Potřebujete jen vhodnou nádobu a kousek zelené aranžovací hmoty, do které květiny zapícháte, aby hezky držely tvar. Hmotu seženete v květinářství nebo v hobby marketu a nezapomeňte ji předem namočit do vody.

A pak samozřejmě potřebujete květiny a něco zeleného. Je až neuvěřitelné, kolik se jich do takového květinového aranžmá vejde. Což neznamená, že to musí být drahé. S troškou fantazie můžete využít spoustu květin a zeleně, které najdete na zahradě nebo v lese.

Květinářka Šárka Kettnerová z květinářství Fleur Fatale (www.fleurfatale.cz) nám ukázala, co všechno se dá použít. Právě teď kvetou na zahradách krásné hortenzie s bohatými květy, nebo růže. V lese si můžete natrhat vřes, větvičky s dubovými lístky nebo nezralými ostružinami. A když to všechno zkombinujete, výsledek je nádherný. Podívejte se sami, jak si můžete takové květinové aranžmá vytvořit sami:

-ak-

Sdílejte článek
Štítky květiny aranžmá

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2023

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.