Vyrobte si: Krásné květinové aranžmá

Krásně naaranžovat květiny vůbec nemusí být obtížné a drahé.

Jestli taky obdivujete krásné kytice v květinářstvích, prozradíme vám, jak si můžete udělat něco podobného sami doma. Není to totiž vůbec těžké. Potřebujete jen vhodnou nádobu a kousek zelené aranžovací hmoty, do které květiny zapícháte, aby hezky držely tvar. Hmotu seženete v květinářství nebo v hobby marketu a nezapomeňte ji předem namočit do vody.

A pak samozřejmě potřebujete květiny a něco zeleného. Je až neuvěřitelné, kolik se jich do takového květinového aranžmá vejde. Což neznamená, že to musí být drahé. S troškou fantazie můžete využít spoustu květin a zeleně, které najdete na zahradě nebo v lese.

Květinářka Šárka Kettnerová z květinářství Fleur Fatale (www.fleurfatale.cz) nám ukázala, co všechno se dá použít. Právě teď kvetou na zahradách krásné hortenzie s bohatými květy, nebo růže. V lese si můžete natrhat vřes, větvičky s dubovými lístky nebo nezralými ostružinami. A když to všechno zkombinujete, výsledek je nádherný. Podívejte se sami, jak si můžete takové květinové aranžmá vytvořit sami:

-ak-

Sdílejte článek
Štítky květiny aranžmá

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 5. 2024

Tento den nemusí patřit k vašim oblíbeným, Berani. Možná si až příliš uvědomujete omezení, která vám přináší vaše hlavní zaměstnání. Pravděpodobně budete toužit po odpovídající odměně za svou práci. Tento den je vhodný k definování nových osobních a profesních cílů. Budou vás podporovat při plnění vašich povinností. A co takhle mezitím požádat o zvýšení platu?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.