zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Vyrobte si: Krásné květinové aranžmá

Jak udělat květinové aranžmá
Autor: FTV Prima/Lukáš Grossl Jak udělat květinové aranžmá
anna kopečková , Vydáno: 22.08.2016
Krásně naaranžovat květiny vůbec nemusí být obtížné a drahé.

reklama

Jestli taky obdivujete krásné kytice v květinářstvích, prozradíme vám, jak si můžete udělat něco podobného sami doma. Není to totiž vůbec těžké. Potřebujete jen vhodnou nádobu a kousek zelené aranžovací hmoty, do které květiny zapícháte, aby hezky držely tvar. Hmotu seženete v květinářství nebo v hobby marketu a nezapomeňte ji předem namočit do vody. 

A pak samozřejmě potřebujete květiny a něco zeleného. Je až neuvěřitelné, kolik se jich do takového květinového aranžmá vejde. Což neznamená, že to musí být drahé. S troškou fantazie můžete využít spoustu květin a zeleně, které najdete na zahradě nebo v lese.

Květinářka Šárka Kettnerová z květinářství Fleur Fatale (www.fleurfatale.cz) nám ukázala, co všechno se dá použít. Právě teď kvetou na zahradách krásné hortenzie s bohatými květy, nebo růže. V lese si můžete natrhat vřes, větvičky s dubovými lístky nebo nezralými ostružinami. A když to všechno zkombinujete, výsledek je nádherný. Podívejte se sami, jak si můžete takové květinové aranžmá vytvořit sami:  

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Květinářka 1

-ak-

reklama

reklama

Přečtěte si také

reklama