Vysoce odolné nádobí Fiskars

Nejen kvalitní suroviny, ale i kvalitní nádobí vám zajistí výtečnou chuť připravovaných pokrmů. Vysoce odolné univerzální a kvalitní nádobí nabízí například finská společnost Fiskars.

Řada nádobí Fiskars Hard Face má extra silné dno, které zajišťuje rovnoměrný přenos tepla. Pánve, rendlíky i hrnce jsou tvořeny hliníkovou konstrukcí, která velmi dlouho udržuje teplo. Další výhodou je, že nádobí je možné použít jak na tradiční varné desce, tak i na desce plynové, sklokeramické, indukční, nebo i na grilu. Vnitřní strana nádobí je potažena vysoce odolnou a současně nepřilnavou vrstvou Hardtec Superior, umožňující pohodlné vaření i údržbu. Nádobí Fiskars Hard Face je k dostání i ve verzi s unikátní technologií Optiheat, která je speciálně navržena pro indukční varné desky a zabraňuje nežádoucímu přehřátí nádobí během přípravy pokrmů.

Příjemný je i fakt, že specifické vlastnosti nádobí nebrání jeho normálnímu umývání v myčce. Nádobí z řady Hard Face lze používat i v troubě, a to až do teploty 150°C. Pro představu doporučená cena vysoce odolné pánve na smažení Hard Face 26 cm je 1.427 Kč včetně DPH.

Dalším velmi šikovným pomocníkem je hrnec Hard Face, který má skleněnou poklici se silikonovým okrajem. V poklici jsou pak otvory o dvou velikostech pro snadné slévání vody. Doporučená cena 3,5 litrového hrnce Hard Face je 2.077 Kč včetně DPH.

Letos navíc do produktové řady Hard Face přibyla řada novinek. První z nich je pánev na lívance. Pánev je také samozřejmě potažena vysoce odolnou vrstvou Hardtec Superior. Doporučená cena je 1.557 Kč.

Dalšími přírůstky této řady jsou pak hrnce a pánve Hard Face z nerezové oceli. Veškeré nádobí z této řady má bakelitová držadla, která zůstávají i během vaření chladná. Nepotažené ocelové hrnce a rendlíky mají navíc zabudovanou funkci slévání a měrku na vnitřní straně. V rámci této řady největší pětilitrový hrnec s pokličkou pořídíte za 2.337 Kč.

Více informací naleznete na www.fiskars.cz.

Sdílejte článek
Štítky nádobí pánev Fiskars

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2024

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.