Prima maminka

4. července 2017 14:00

Martina Čerňanská

Zásadní ženy v životě každého muže

V životě každého muže mají své nezastupitelné místo ženy, a to rovnou hned několik. Počínaje matkou, babičkou, sestrou, první láskou, nebo manželkou. Každá z nich otiskne svoji stopu do mužova světa a určitou mírou na něj působí. Jak ho ovlivní matka, dcera či milenka?

„Jsem sice ženatý, avšak na Andreu, temperamentní zrzku s oblými křivky, myslím dodnes a musím říct, že ji pořád nemohu vytlačit z mysli, i když je tomu už několik dlouhých let a v mém životě se mnohé změnilo. Ta pravá láska je totiž jenom jedna, ať si říká každý, co chce. A já si ji nechal ulítnout,“ tvrdí smutně Jaromír (33).

Sice jeho matka, avšak pro vás mnohdy mrcha

Až příliš úzkostlivá, pečlivá, závistivá, milující, sobecká, pomlouvačná, nebo puntičkářka každým coulem. I když vám jeho matka jako potencionální tchyně bude nepříjemná, máte smůlu a občasné rodinné setkání prostě budete muset tu a tam přetrpět. Dejte si však pozor na ty, které hrají drahému na city a fikaně se snaží protlačit svůj názor stůj co stůj. S touto typologií tchyně pak budete mít sakra těžké pořízení. To si pak zkuste naklonit na vaši stranu alespoň tchána, mít spojence se vyplatí. Ostatně váš milý bude pak stejně celý táta, když jeho matka by si mohla střihnout roli přímo na míru ve filmu Příšerná tchýně, a to z fleku a bez scénáře.

Dcera: Jeho všechno!

Sice si každý mužský přeje syna, avšak pokud mu porodíte dceru, bude vás nosit na rukou a tu malou princeznu, která bude věrnou podobou vašeho já, bude hýčkat, chránit a milovat. To mimo jiné potvrzuje i Milan.

„Teprve ve chvíli, kdy jsem v náruči držel svoji ženu a dcerku, jsem si uvědomil, že jsem se v mládí k ženám choval jako debil. Postelí mi prošla celá fronta ženských a já k nim přistupoval tak necitlivě a sobecky. Do doby, než máte dceru, je vám to jedno. Avšak pokud by se nějaký týpek choval stejně jako kdysi já k mé Klárce, rozbil bych mu hubu. Mít dceru z vás prostě udělá gentlemana,“ svěřuje se podnikatel z Prahy.

První opravdová láska je pak metrem na ty ostatní

Je první, je intenzivní a za všech okolností dokonalá, protože je první a váš drahý neměl v té době srovnání. A pak dodatečně s ní porovná ostatní známosti a má chuť hodnotit, jestli náhodou Marta nebyla přece jen lepší, než Sandra a obráceně. Nemluvě o tom, že zamilovanost v mládí byla mnohem silnější, než s přibývajícími křížky na krku. Takže i když to nebudete chtít slyšet, tak vašemu milému se první exláska nikdy nevykouří z hlavy. A čas od času vás bude mít choutky srovnávat a hodnotit.

Milenka může změnit život jemu i vám

Samozřejmě na mysli máme tu, která se tváří jakoby se nechumelilo a přitom se chumelí, avšak daný dotyčný je natolik zaměstnán jinými prostopášnými aktivitami, než aby si povšiml, že v tom pěkně lítá. Nikoliv podle svého, avšak tak, jak jeho roztoužená samička píská. Pokud se vám do cesty postaví jiná ženská, která vašeho muže nejenom sexuálně uspokojí, ale navíc si společně notují i mimo postelová témata, může kdysi stabilnímu manželství zazvonit umíráček dřív, než na jeho košili objevíte rudou rtěnku, i když vy sama používáte jen pomádu.

autor: LZ

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 12. 4. 2024

Berani, dnes můžete přemýšlet o politických nebo společenských záležitostech, konkrétně o zhoršení stavu planety. Možná se obáváte o svou budoucnost a budoucnost svých dětí. Možná se pokusíte toto téma nadhodit na nějakém společenském setkání. Někdo, koho tam potkáte, vás o této problematice určitě něco naučí. Pokud se potřebujete dále zapojit do zvyšování povědomí lidí o této problematice, udělejte to.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.