Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Rodina

Zázrak zrození: 9 měsíců těhotenství ve 4 minutách

Přehrát 9 měsíců života v pouhých 4 minutách? Jde to. Obzvlášť pokud se jedná období od početí k porodu. A pro ty, kteří se bojí video spustit, protože porod rozhodně vidět nechtějí, máme dobrou zprávu. Porod se na konci nekoná! Tedy koná, ale v animované podobě.
Vydáno: 16.11.2016, Martina Hrušková
9 měsíců těhotenství ve 4 minutách
9 měsíců těhotenství ve 4 minutách Autor: thinkstock.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Těhotenství – říká se, že je to jedno z nejkrásnějších období ženy. No... většina žen (troufám si říci, že 90 % určitě), které již těhotné byly či dokonce právě jsou, by tvrdila opak.

Samozřejmě, je to zázrak. Je neuvěřitelné, že prakticky z ničeho (pánové prominou), může vzniknout nový život, 9 měsíců roste v briše a potom se narodí úplně hotový malý člověk. Co už takový zázrak není, jsou ranní nevolnosti, oteklé kotníky, nabírání kilogramů, bolest zad, neschopnost si v 9. měsíci zavázat tkaničky u bot, únava, a takhle bychom mohli pokračovat dál a dál.

Podívejte se ale na následující video. V pouhých 4 minutách zhlédnete celé těhotenství – od úspěšné cesty vítězné spermie až k narození miminka. A navíc je k němu skvěle vybraná hudba a to dodává tomuto mikrofilmu úplně jiný rozměr:

Článek je zařazen v: těhotenství, porod, miminka, nový život, oplodnění, spermie, zázrak zrození, zázrak života
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama