Prima maminka

16. listopadu 2016 07:30

Martina Čerňanská

Zázrak zrození: 9 měsíců těhotenství ve 4 minutách

Přehrát 9 měsíců života v pouhých 4 minutách? Jde to. Obzvlášť pokud se jedná období od početí k porodu. A pro ty, kteří se bojí video spustit, protože porod rozhodně vidět nechtějí, máme dobrou zprávu. Porod se na konci nekoná! Tedy koná, ale v animované podobě.

Těhotenství – říká se, že je to jedno z nejkrásnějších období ženy. No... většina žen (troufám si říci, že 90 % určitě), které již těhotné byly či dokonce právě jsou, by tvrdila opak.

Samozřejmě, je to zázrak. Je neuvěřitelné, že prakticky z ničeho (pánové prominou), může vzniknout nový život, 9 měsíců roste v briše a potom se narodí úplně hotový malý člověk. Co už takový zázrak není, jsou ranní nevolnosti, oteklé kotníky, nabírání kilogramů, bolest zad, neschopnost si v 9. měsíci zavázat tkaničky u bot, únava, a takhle bychom mohli pokračovat dál a dál.

Podívejte se ale na následující video. V pouhých 4 minutách zhlédnete celé těhotenství – od úspěšné cesty vítězné spermie až k narození miminka. A navíc je k němu skvěle vybraná hudba a to dodává tomuto mikrofilmu úplně jiný rozměr:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 4. 2024

Berani, dnes bude ve vzduchu vládnout lehkovážná, téměř bláznivá energie. Vesmír vás vybízí, abyste se vzdali železného sevření seznamu povinností a trochu se pobavili. Představte si všechen tlak, který na sebe vyvíjíte, jako kouli na noze, kterou je třeba uvolnit. Není důvod brát se neustále tak vážně.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.