Prima maminka

8. listopadu 2016 08:44

Anna Kopečková

Zbavte se akčních letáků ve schránce

Vadí vám, že vám schránku neustále zaplňují letáky s akcemi v supermarketech? Nalepte si na schránku sdělení, že o reklamní letáky nestojíte. Jejich papírovým formám už totiž odzvonilo, dnes si je můžete prohlížet online.

Nakupováním ve slevách se dají ušetřit tisíce korun ročně. U základních potravin samozřejmě není možné čekat, než se objeví ve slevovém letáku, avšak u většiny produktů, které v kuchyni používáte, to jde. Stačí nakupovat do zásoby.

Protože o nákup potravin se v drtivé většině českých domácností starají zejména ženy, není překvapením, že právě ty nejčastěji studují akční letáky. Potvrzuje to i statistika portálu Kupi.cz, který shromažďuje letáky z různých českých supermarketů a má i další funkce. Z 65 % ho využívají ženy, zastoupeny jsou všechny věkové kategorie. To jen dokazuje, že ani starší dámy se nebojí moderních technologií a prohlížet si letáky elektronicky je pro ně prostě pohodlnější.

Kompletní přehled o výhodných cenách

Portál Kupi.cz se však nezaměřuje pouze na prohlížení slevových letáků. Snaží se svým uživatelům poskytnout všechny možné rady, díky nimž mohou nakoupit co nejlevněji. Jednou z funkcí je například srovnávač cen. To, že je někde zboží ve slevě, totiž ještě nemusí znamenat, že se jinde nedá koupit levněji. Proto je možné si na Kupi.cz vyhledat cenové srovnání konkrétního výrobku.

Velmi užitečným pomocníkem je rovněž mobilní aplikace. Člověk často zapomene, na co se doma díval, a tak je lepší mít svého rádce po ruce. Po přihlášení do Kupi.cz je možné vytvořit si svůj nákupní seznam, v obchodě si ho zobrazit v mobilní aplikaci a nakupovat pouze to, co skutečně potřebujete.

Portál umí rovněž hlídat určité zboží a upozorňovat své zaregistrované uživatele na nové akce. Už dva roky ho má pod svými křídly Seznam.cz, díky čemuž stále přibývají nové funkce. Momentálně hledá tým Kupi.cz kolegu na pozici PHP programátora. V současné době má přes půl milionu registrovaných uživatelů.

Sdílejte článek
Štítky kuchyně mobilní aplikace základní potraviny

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 4. 2024

Vaše kreativita je na vrcholu, Berani, tak toho využijte. Tento den je ideální pro malování nebo psaní. I když svůj talent považujete za hluboko pod úrovní amatérského, možná budete překvapeni tím, co jste schopni vytvořit. Ignorujte svého přísného vnitřního redaktora a pracujte pro čisté potěšení z tvorby. Výsledky vás potěší.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.