Prima maminka

21. července 2015 04:40

Lucie Průchová

Žena porodila 4,5kilové dítě za jízdy v autě!

Rodiče si mysleli, že mají spoustu času nazbyt, než se jejich miminko narodí, ale to se na svět zřejmě těšilo víc, než tatínek s maminkou předpokládali.

Lesia a John Pettijohn měli před sebou cestu autem do porodnice, která měla trvat 45 minut, vše se zdálo v pohodě, ale ne tak docela, i když se hodně snažili (maminka oddalovala porod, co se dalo a tatínek stál na plynu možná oběma nohama), jejich úsilí dostat se tam včas, se jaksi nezdařilo. Lesii tedy nezbylo nic jiného, než porodit na sedadle spolujezdce za jízdy – narodil se jim syn Josiah.

„Jediný důvod, proč jsem vše za jízdy natáčel, bylo to, že jsem se bál o jejich zdraví a chtěl jsem mít vše zdokumentované, pokud by se stalo něco, co by porod zkomplikovalo a bylo by potřeba okamžité řešení,“ řekl tatínek Jonathan a dodává: „Manželka mi zakázala zastavit, říkala, ať pokračuju v jízdě, ať jsme v porodnici co nejdříve.“ „Byla jsem vystrašená, vyšilovala jsem mnohem víc, než jsem měla, já vím. Ale já jsem opravdu nechtěla, aby se mi narodil v autě. Byla jsem z toho zoufalá. Nevěděla jsem, jestli se nadechne, bála jsem se, jestli nebude po porodu hned něco potřebovat,“ dodala Lesia.

Josiah vážil po narození přibližně 10 liber (cca 4,5 kilogramu), a po ošetření v nemocnici byli on i jeho maminka zcela v pořádku.

Dojemné video, které ukazuje celý průběh porodu:

Sdílejte článek
Štítky porod

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.