Prima maminka

4. srpna 2015 04:20

Lucie Průchová

ZRŮDA? Žena se chlubí mrtvolou žirafy a jiných zvířat, která zabila!

Sabrina Corgatelli čelí rozzlobeným protireakcím po odeslání svých snímku na sociální média. Lidé ji označili za „nepříčetnou“, „nesvéprávnou“ a „hanbu pro lidstvo.“

Americká lovkyně vyvolala přímo mezinárodní zuřivost a není divu. Zdá se ale, že jí je to úplně lhostejné, kritiku odmítá a slibuje, že v zabíjení volně žijících živočichů bude i nadále pokračovat. Jako i v tom, veřejně předvádět své trofeje.

Pod obrázkem nestoudné lovkyně je popisek: „Den 2 - mám úžasnou starou žirafu. Takové úžasné zvíře. Nemohla jsem být šťastnější. Po tom, co jsem ji dostala, mám nezapomenutelný pocit.“

Přijde vám to normální?

Podle aktualizací na facebooku začal její hon 24. července. V ten den se začala chlubit zabitými zvířaty. Nejprve to byla africká antilopa, tou tento masakr začal.

Corgatelli loví s výkonným kompozitní lukem a výlety za zabíjením si dopřává pravidelně.

Během svého řádění v Kruger National Park v Jihoafrické republice zabila například pakoně, prase bradavičnaté a dokonce pózovala před mrtvolou lva, kterého zřejmě zabil její přítel.

A co bude následovat, jak může lidem něco takového procházet?! Je možné si za peníze opravdu koupit smrt jakéhokoliv zvířete? NEUVĚŘITELNÉ!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 9. 2023

Nadcházející den by měl být vynikající, Berani. Máte tendenci pracovat s energií, která nemá u ostatních znamení obdoby, a dnes za svou píli sklidíte odměnu. V těchto dnech se jen zřídkakdy najde někdo tak svědomitý jako vy a zasloužíte si uznání. Nicméně, jak dobře víte, čeká vás ještě mnoho kopců, které musíte zdolat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.