Kvůli takovým dobrotám už nebudete chtít trčet doma

Jaké lahůdky a kolik se jich dá připravit na zahradě u grilu? To budete koukat. Zdeněk Pohlreich vám vše ukáže krok za krokem v televizní novince Rozpal to, šéfe! Mistr kuchař se už v neděli 18. května změní na svém statku v usměvavého hostitele. Opět přesvědčí, že s chutěmi dokáže doslova kouzlit!

Šéfkuchař Zdeněk Pohlreich vaří ve svém zbrusu novém pořadu venku, a to za každého počasí! Pod taktovkou režiséra F. Kölbela připravuje na grilu nejen pořádné kusy masa, ale i delikátní ryby, mořské plody, vtipné předkrmy a snídaně, které přilákají i zaryté odpůrce pobytu v přírodě. Vše o pořadu Rozpal to, šéfe! a recepty najdete v našem speciálu TADY

Dále vám poradí, co při grilování skutečně využijete a jaký gril si vybrat. „Pozvěte správné hosty, dobře nakupte, držte se následujících rad a během pár hodin se stanete hvězdou představení,“ podotýká Zdeněk Pohlreich.

Ochutnejte zatím alespoň očima několik lahůdek z ranče Zdeňka Pohlreicha a jeho Zdeničky

V menu chystaném pod širým nebem dojde i na snídani. Takto může vypadat.

(schneidy)

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.