Kvůli takovým dobrotám už nebudete chtít trčet doma

Jaké lahůdky a kolik se jich dá připravit na zahradě u grilu? To budete koukat. Zdeněk Pohlreich vám vše ukáže krok za krokem v televizní novince Rozpal to, šéfe! Mistr kuchař se už v neděli 18. května změní na svém statku v usměvavého hostitele. Opět přesvědčí, že s chutěmi dokáže doslova kouzlit!

Šéfkuchař Zdeněk Pohlreich vaří ve svém zbrusu novém pořadu venku, a to za každého počasí! Pod taktovkou režiséra F. Kölbela připravuje na grilu nejen pořádné kusy masa, ale i delikátní ryby, mořské plody, vtipné předkrmy a snídaně, které přilákají i zaryté odpůrce pobytu v přírodě. Vše o pořadu Rozpal to, šéfe! a recepty najdete v našem speciálu TADY

Dále vám poradí, co při grilování skutečně využijete a jaký gril si vybrat. „Pozvěte správné hosty, dobře nakupte, držte se následujících rad a během pár hodin se stanete hvězdou představení,“ podotýká Zdeněk Pohlreich.

Ochutnejte zatím alespoň očima několik lahůdek z ranče Zdeňka Pohlreicha a jeho Zdeničky

V menu chystaném pod širým nebem dojde i na snídani. Takto může vypadat.

(schneidy)

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.