S aplikací Česko na grilu vše na jednom místě a včas. Sledujte bonusy, recepty i zákulisí show

Česko na grilu sledujte od 23. března na Primě

Máte rádi rodinnou show Česko na grilu, chcete sledovat in time, jak si vede vaše favorizovaná soutěžní dvojice, zajímají vás drby ze zákulisí a spousta dalších bonusových materiálů, které na televizní obrazovce neuvidíte? Stáhněte si aplikaci Česko na grilu do svého mobilu.

Buďte v neustálém spojení se soutěžícími a hrou, která vás baví. Objevte skvělé recepty, sledujte bonusová videa. Nepřetržitý přísun exkluzivních informací, fotek a dalších materiálů, které na televizní obrazovce neuvidíte.

Kromě receptů ke grilu najdete v aplikaci i exkluzivní recepty přímo od soutěžících. Nesouhlasíte s názorem porotců? Účastníky soutěže můžete hodnotit i vy sami! Hlasujte pro svou oblíbenou dvojici a soutěžte o skvělé ceny. S aplikací Česko na grilu budete pořád u grilu!

Stáhněte si svoji aplikaci Česko na grilu na Google Play

nebo v Apple Store.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.