Mám úchylku na veřejnou dopravu, tvrdí Václav Kopta o možném náhradním povolání

Václav Kopta figuruje jako jeden z hadačů v nové televizní show S pravdou ven. Společně vedle Veroniky Žilkové, Tomáše Horvátha a dalšího hosta bude hádat zajímavé profese, které by možná ani vás nenapadli! Nový pořad uvidíte už ve čtvrtek ve 21.35 na Primě.

Profesionální hadače v pořadu S pravdou ven uvidíte ve čtvrtek večer místo Prima Partičky.

A jak se k pravdě a lži staví například Václav Kopta? Slyšel někdy opravdu neuvěřitelnou lež? „Ano. Tuhle: pane Kopta, jak jste zhubnul těch 20 kilo, tak vám to moc sluší…!“ směje se sympatický herec. A o kom z kolegů z pořadu si myslí, že je nejvíc pravdomluvný a kdo naopak nejvíc fabuluje? „Díky dobrému mixu osobností, které se v pořadu objeví jako odhalovači, se domnívám, že jsme se všichni osvědčili jako skvělí obhájci pravdy, kteří umí lhát, jako když tiskne. Ale upřímně: jediný člověk, který nikdy nelže – jsem já! Ale to kecám…„ uzavírá opět s úsměvem Václav Kopta.

Podívejte se na rozhovor ze zákulisí natáčení, kde jsme museli být potichu, ale Václav Kopta se nebál říct svůj názor nahlas!

Sledujte nový pořad S pravdou ven ve 21.35 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 2. 2024

Berany možná čekají krušné chvíle. Dobrá zpráva je, že se to zlepší. Pokud jste rodiče, děti budou každých pět minut něco chtít a vy můžete cítit tlak ze všech stran. Ani váš milostný život není imunní vůči pochybnostem, které jako by se vám vznášely nad hlavou. Žádný kompromis pro vás není možný, Berani. Jen vydržte a vězte, že přicházejí klidnější dny.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.