S pravdou ven je nový zábavný pořad na Primě. Uvidíte ho už ve čtvrtek!

Televize Prima přichystala do vysílání novou zábavnou show S pravdou ven. Poprvé ji diváci uvidí na obrazovkách již ve čtvrtek 3. 5. ve 21.35.

Jaké to je, když lidé lžou a vás to baví? To se televizní diváci dozvědí v nové zábavné show. Čtyři známé osobnosti se snaží odhalit neuvěřitelné pravdivé příběhy a nekompromisní lháře! V roli moderátora se představí oblíbený herec Tomáš Měcháček. Jak je na tom s lhaním on? Zastává názor, že je lepší milosrdná lež než krutá pravda? „Ano, zastávám, protože někdy je milosrdenství správné,“ přiznává Tomáš. V roli hadačů se představí herečka Veronika Žilková, herec a muzikant Václav Kopta a legendární fotbalista Pavel Horváth. Budou je doplňovat například Michal Novotný, Jakub Kohák, Tereza Kostková, Eva Perkausová, Michal Kavalčík nebo Libor Bouček.

Lež, nebo pravda?

A jak se k pravdě a lži staví například Václav Kopta? Slyšel někdy opravdu neuvěřitelnou lež? „Ano. Tuhle: pane Kopta, jak jste zhubnul těch 20 kilo, tak vám to moc sluší…!“ směje se sympatický herec. A o kom z kolegů z pořadu si myslí, že je nejvíc pravdomluvný a kdo naopak nejvíc fabuluje? „Díky dobrému mixu osobností, které se v pořadu objeví jako odhalovači, se domnívám, že jsme se všichni osvědčili jako skvělí obhájci pravdy, kteří umí lhát, jako když tiskne. Ale upřímně: jediný člověk, který nikdy nelže – jsem já! Ale to kecám…“ uzavírá opět s úsměvem Václav Kopta.

Zábavná show S pravdou ven na Primě od 3. 5. každý čtvrtek ve 21. 35.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.