Seriály a filmy

5. prosince 2021 07:00

Aneta Gretzová

Absolutní kuchařský propadák. Michal nezvládne uvařit ani pudink ze sáčku

Prostřeno! XXIV (81) - Dezert se nedaří

Michalovi z populárního klání amatérských kuchařů se vaření vymkne z rukou. Jeho hosty čeká doslova plejáda kulinářských přešlapů. Budou ochotni otestovat na sobě Michalovy první amatérské pokusy u plotny? Na pár perel se můžete podívat už teď v exkluzivní ukázce.

Tento týden začne pěkně zostra. Hned první soutěžní den se za plotnu postaví mladý seřizovač Michal, kterého do pořadu přihlásila ze škodolibosti jeho dobrá kamarádka. Michal výzvu překvapivě přijal a rozhodl se statečně zabojovat před televizními kamerami. S vařením přitom skutečně nemá sebemenší zkušenosti, což nezachrání ani štěstí. V kuchyni bude mladíka potkávat jedna kalamita za druhou.

Podívejte se, jak proběhne první setkání soutěžících z Vysočiny:

Michal pohostí soutěžící v bytě vypůjčeném od své babičky. Jen chvílí po zahájení příprav na večer bude vše pomalu ale jistě směřovat k naprostému fiasku. První pokus o krtkův dort pohoří kvůli chybějící mouce a Michal si nepomůže ani odhodláním upéct korpus celý od začátku. Při druhém pokusu totiž zapomene přidat do těsta kromě mouky ještě jednu z hlavních ingrediencí – kakao. Smůla se mu bude lepit na paty i při přípravě dalších chodů. Michala by z této šlamastyky dostal už jen čistý zázrak.

Podívejte se, jak Michalovi půjde krtkův dort:

Pozitivní ohlasy Michal za svoje menu tedy asi od hostů nesklidí. Slova chvály si ale vyslechne za scela něco jiného. „Smekám klobouk před Michalem, že to nevzdal, neodopískal to a výzvu přijal,“ ocení Michala středeční hostitelka Klára. Jak dopadne chaotický start týdne, zjistíte hned v pondělním Prostřeno! Vylepší Michalův večer aspoň trochu jeho nebojácný přístup a špetka improvizace k tomu?

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 2. 2024

Prosperita je za rohem, Berani, pokud už tu není. Veškeré vaše úsilí se brzy vyplatí, a to ve velkém. Může se stát, že v práci bude přijat velký návrh, nebo možná rukopis, který jste napsali, vám zajistí nakladatele. Váš vrozený talent a štěstí se spojí a přinesou vám úžasné věci. Užijte si tuto vítanou změnu událostí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.