zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Co Eva Burešová ve Slunečné záviděla Evičce? Možná vás to překvapí!

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Denisa Ganzwohlová , Vydáno: 19.10.2021
Další epizoda seriálu Slunečná bude maximálně dramatická. Se Slunečnou se rozloučí Vanda Pilař Chaloupková alias Evička. Eva Burešová alias Týna se jí přizná, co jí vždy záviděla. Sledujte už teď ukázku!

reklama

Na Slunečné zase nebude klid, ba naopak. O rozruch se postará Roman, když se nechá naplno pohltit svojí paranoiou a zaútočí na Sylvu. Samozřejmě to bude nakonec Evička, která situaci zachrání, jako ostatně vždycky.

Žárlivost ve vztahu na Slunečné?

S Jankem i Týnou se po svém zásahu snad konečně navždy rozloučí. A ze strany Týny dojde vedle slov díků za záchranu sestry také na upřímnost. Do Evičky si trochu rýpne tím, že jí prý vždy záviděla? Co a proč?

Na další 134. epizodu seriálu Slunečná se podívejte ve čtvrtek ve 20:15 na Primě nebo už teď on-line v iPrima Videopůjčovně!

reklama

Související témata: Slunečná , FTV Prima , seriál slunečná , seriál slunečná online

reklama

Přečtěte si také

reklama