Seriály a filmy

30. září 2021 05:00

Aneta Gretzová

Teenagerka Karol má smysl pro bizarnosti. Cvrčci na stole a kámoška zamčená ve sklepě?

Prostřeno! XXIV (34) - Bubák

Je to jen póza, nebo je opravdu taková? Soutěžící ze show amatérských kuchařů čeká u Karol pořádná zkouška trpělivosti.

Ve čtvrtek se hosté přijdou podívat, jak bydlí Karol. Jako jediná z party teenagerů neuvítá ostatní soutěžící v rodinném domě a místo toho je pozve do malého panelákového bytu po babičce, ve kterém je královnou jen ona sama. Garsonka zařízená v původním retro stylu 80. let je podobně jako Karol ztělesněním chaosu. Podaří se jí v tomto punkovém prostředí zajistit poklidný průběh večera?

Podívejte se, jak se Karol vypořádá s problémovou váhou:

Během návštěvy u Karol si budou moct hosté užít mnohem víc než jen vytříbenou kuchyni v podobě omáčky z taveného sýra. Díky její nevyzpytatelné povaze bude o zábavu postaráno od začátku do konce. Ze série bizarních momentů, kam bude patřit třeba pití afrodiziakálního čaje namísto předkrmu, ale nebude hostům vždy jen do smíchu. „Já bizár fakt miluju, ale tohle mi přijde spíš trapné,“ postěžuje si Ella. „Kdybych se na to dívala v televizi, třeba by mi to přišlo vtipné.“

Podívejte se, jak se krmí žába:

Korunu celému večeru nasadí Karol názornou ukázkou, jak se krmí její domácí mazlíček – žába. Při snaze vytáhnout živé cvrčky z nádoby se jí podaří vypustit hmyz na svobodu a panika je rázem na světě! S jakými pocity budou hosté nakonec odcházet z této večeře? Sledujte ve čtvrtečním Prostřeno! Dívejte se každý všední den v 17:50 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 2. 2024

Berani, dnes si dejte pozor na právníky, bankéře a burzovní makléře. Jeden z nich se vás pravděpodobně pokusí uvést v omyl nepřesnými informacemi. I když je možná v jeho či jejím zájmu, abyste tyto informace brali za bernou minci, rozhodně to není ve vašem zájmu. Udělejte si vlastní průzkum a zjistěte si všechna fakta, než se pustíte do finančních investic, které vám někdo doporučuje.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.