Seriály a filmy

17. června 2021 20:20

Další miminko v seriálu Slunečná na cestě. Koho potká štěstí?

Slunečná (116) - upoutávka

Vypadá to, že se s ratolestmi v seriálu Slunečná roztrhl pytel. Koho čeká v rodině další přírůstek? Podívejte se na to už teď v exkluzivních ukázkách ze 116. epizody Slunečné, na kterou se můžete podívat už teď on-line v iPrima Videopůjčovně.

Julča s Martinem jsou sice za malého Vašíka rádi, ale oba únavou doslova padají na ústa, a to nejen kvůli Julčinému vysilujícímu filmovému angažmá. Když pak Julie dostala od režiséra nabídku k pokračování snímku, snažila se ji normálně odmítnout. Jenže režisér byl tak neoblomný, že se Julča musela vytáhnout s neprůstřelnou lží. Jakou? No přece, že je těhotná.

Bohužel ani tahle informace režiséra nezastavila, naopak Julii nabídl lepší platové podmínky, a dokonce i to, že na ni s natáčením filmu počká. Tak takhle to tedy Julie ani v nejmenším nezamýšlela. A Běta nyní přichází s dalším překvapením!

Podívejte se na exkluzivní ukázku ze seriálu Slunečná:

116. epizodu seriálu Slunečná sledujte už nyní v on-line předpremiéře v iPrima Videopůjčovně, nebo si počkejte na úterý, kdy bude Slunečnou vysílat od 20:15 televize Prima.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 2. 2024

Nečekaná konverzace se současným nebo potenciálním milostným partnerem by mohla skončit odhalením mnoha vašich nejhlubších citů, Berani. Tento rozhovor se může týkat stavu vašeho vztahu jen nepřímo, ale dozvíte se o sobě navzájem mnoho informací, které by vás mohly přimět vážně zvážit, zda chcete ve vztahu pokračovat. Všechna znamení však naznačují, že se vztah může mírně změnit, ale bude pokračovat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.