zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Datum narození a nejen to! Co má společného Petra Nesvačilová s Liborem Boučkem?

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Karolína Oehmová, foto: FTV Prima , Vydáno: 10.11.2021
Herečka Petra Nesvačilová baví diváky čtvrteční večery v pořadu Inkognito, který moderuje Libor Bouček. Tato dvojice se tedy nepochybně už nějakou dobu zná. Nyní herečka prozradila, co má se známým moderátorem společného.

reklama

Naciťovat se, to je schopnost Petry Nesvačilové, která ji provází celým pořadem Inkognito. Díky ní dokáže říct, co má jednotlivý soutěžící za profesi. Někdy se to ale bohužel nepovede a pak je riziko, že se host může urazit.

„Je možný, že se mi podařilo všechny urazit. Já se hrozně omlouvám, ale je to silnější než já. To je bohužel to naciťování,“ vysvětlila svoji schopnost herečka.

Petra Nesvačilová s Liborem Boučkem v show Inkognito.
Autor: FTV Prima Petra Nesvačilová s Liborem Boučkem v show Inkognito.

Co má Nesvačilová společného s Boučkem?

Tento zábavný pořad moderuje Libor Bouček, a tak by leckoho mohlo zajímat, jak si s ním Petra rozumí. „Libor je skvělý. Dokonce jsme narozeni ve stejný den, akorát on je starší,“ prozradila Nesvačilová. Kromě toho mají společnou zálibu ve veřejných dopravních prostředcích. Libor se totiž svěřil, že jako malý chtěl být řidič autobusu, což bylo povolání Petřina dědečka. Ji samotnou ale láká něco jiného. „Já bych si chtěla vyzkoušet řidičku tramvaje, to by mě bavilo,“ řekla ještě herečka, která doteď možná ani netušila, co všechno má se svým kolegou společného.

Zábavnou show Inkognito můžete sledovat každý čtvrtek ve 21:35 na Primě.

reklama

Související témata: Inkognito , FTV Prima , Petra Nesvačilová , Libor Bouček , inkognito online , rok narození , nejdivnější povolání

reklama

Přečtěte si také

reklama