Datum narození a nejen to! Co má společného Petra Nesvačilová s Liborem Boučkem?

Inkognito: Co má Nesvačilová společného s Boučkem?

Herečka Petra Nesvačilová baví diváky čtvrteční večery v pořadu Inkognito, který moderuje Libor Bouček. Tato dvojice se tedy nepochybně už nějakou dobu zná. Nyní herečka prozradila, co má se známým moderátorem společného.

Naciťovat se, to je schopnost Petry Nesvačilové, která ji provází celým pořadem Inkognito. Díky ní dokáže říct, co má jednotlivý soutěžící za profesi. Někdy se to ale bohužel nepovede a pak je riziko, že se host může urazit.

„Je možný, že se mi podařilo všechny urazit. Já se hrozně omlouvám, ale je to silnější než já. To je bohužel to naciťování,“ vysvětlila svoji schopnost herečka.

Co má Nesvačilová společného s Boučkem?

Tento zábavný pořad moderuje Libor Bouček, a tak by leckoho mohlo zajímat, jak si s ním Petra rozumí. „Libor je skvělý. Dokonce jsme narozeni ve stejný den, akorát on je starší,“ prozradila Nesvačilová. Kromě toho mají společnou zálibu ve veřejných dopravních prostředcích. Libor se totiž svěřil, že jako malý chtěl být řidič autobusu, což bylo povolání Petřina dědečka. Ji samotnou ale láká něco jiného. „Já bych si chtěla vyzkoušet řidičku tramvaje, to by mě bavilo,“ řekla ještě herečka, která doteď možná ani netušila, co všechno má se svým kolegou společného.

Zábavnou show Inkognito můžete sledovat každý čtvrtek ve 21:35 na Primě.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.