Seriály a filmy

12. listopadu 2021 06:00

Diana je zpátky. A John Linhart ze seriálu Slunečná je lapen!

Slunečná (140) - Diana útočí

Herečka Markéta Hrubešová coby Diana zplakala nad výdělkem a v okamžiku, kdy chtěla rodině Vacků sbalit peníze a rychle se vypařit, chytili ji. Teď ale našla odvahu, vrátila se a políčila si na daleko větší a bohatší rybu. Přímo na samotného Johna Linharta v podání Maroše Kramára – a použije všechny svoje ženské zbraně. Posuďte sami. Na 140. epizodu seriálu Slunečná se mrkněte on-line v archivu iPrima!

Zlatokopka Diana se jen tak nevzdává a v okamžiku, kdy zahlédne odlesk zlaté kreditní karty, tak ji to tím směrem táhne. A teď je to právě do náruče Johna Linharta, na kterého si vymyslí lest v podobě přepadení a záchrany. Jakmile prochází parkem, kde je i John s vnukem, komplic jí strhne kabelku z ramene a předstírá přepadení.

Akční scéna v seriálu Slunečná

„Během přepadení Diana upadne a zraní si nohu. Při natáčení jsem za sebe měla dublérku. Myslím, že bych to zvládla odtočit sama, ale já to začala, a nakonec odtočila jen samotný dopad do trávy,“ přiznává bez okolků herečka, pro kterou byla důležitější jistota. „Může se stát cokoliv, a i podvrtnutý kotník nadělá neplechu – a přede mnou byly ještě tři měsíce natáčení. Navíc jsem měla docela vysoké podpatky. Samotné přepadení, strhnutí kabelky – to jsem netočila, ale kdybych vám to neřekla, tak to ani nepoznáte,“ usmívá se Hrubešová, která teď bude hodně kroužit kolem Maroše Kramára. „S Marošem se známe léta, ale nikdy jsme spolu před kamerou nepartneřili. O to víc jsem ráda, že jsme se teď konečně potkali. Ona ta Diana má na boháče radar a ví, kde se co šustne – a rozhodně si jde za svým.“

To, že její Diana najde zalíbení v bohatém podnikateli, který je otcem i dědečkem, skýtalo nejedno úskalí při natáčení. „Ano, točila jsem s dětmi a musím říct, že to je jako vždy. Občas se dětem nechce, nemají náladu nebo jsou unavené, ale s tím se musí počítat. To není nic neobvyklého. Jednou jsem ale pozapomněla, že jsou děti velmi obratné. Měla jsem obraz, kdy jsem krmila malou Haničku. Na vteřinu jsem se otočila, abych si vyslechla poznámku pana režiséra, a v té chvilce jsem měla celou přesnídávku na kostýmu,“ říká herečka. „Kostymérky mě musely převléknout, vyprat oblečení, vysušit a točilo se znovu. V tu chvíli jsem si opět uvědomila, že ani na vteřinu nesmíte děti spustit z očí,“ vzpomíná se smíchem Hrubešová na slunečné natáčení.

140. epizodu seriálu Slunečná sledujte v archivu iPrima!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.