Seriály a filmy

26. října 2021 04:31

Aneta Gretzová

Dj Manene je neřízená střela. Kde ho musí přítelkyně krotit nejvíce?

Prostřeno XXIV (51) - Hrdličky v kuchyni

Záplava piva v lednici a plato vajec na maděru. Takhle dýdžeje Manene asi nikdo nezná. Až dodnes, kdy uvaří ve slavném Prostřeno! Roman na úklid kalamity v kuchyni sám stačit nebude.

Úterní Prostřeno! bude patřit Romanovi Janků alias DJ Manene. Na rozdíl od svých čtyř dýdžejských kolegů, kteří jsou už matadory svého oboru, Roman na scéně taneční hudby zastupuje mladou generaci. Jelikož k mládí patří také skromné bydlení, hosté se budou muset v tento den spokojit s těsnými prostory jeho pražské garsonky.

Podívejte se, jak to Romanovi a jeho přítelkyni šlape v kuchyni:

Na přípravu čtyřchodového menu nebude DJ Manene sám. Stejně jako pondělní hostitel DJ Džejár i on využije pomocnou ruku své obětavé přítelkyně. Přestože jsou na společné vaření už zvyklí, jejich soužití v kuchyni není vždy idylické. „Já to celé připravuju, všechno krájím a myju, a on pak jen slízne smetanu,“ postěžuje si Romanova přítelkyně Iveta. Bude to tak i v Prostřeno?

Když DJ mixuje drinky? Na to se podívejte:

Roman smysl pro humor nezapře a hosty má v plánu pobavit hned po příchodu. Místo sofistikovaného welcome drinku si vybere českou hospodskou klasiku – pivo a zelenou. Jejich odvážné spojení do jednoho koktejlu můžete znát pod názvem „magické oko“. Kdo z dýdžejů drink ocení a kdo radši bude abstinovat? Dívejte se v úterním Prostřeno! v 17:50 na Primě!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 5. 3. 2024

Berani, dnes by se vám mohly naskytnout příležitosti k tomu, abyste veřejnosti představili svou tvůrčí práci, kterou umíte nejlépe. Může jít o vystoupení, výstavy, veletrhy nebo festivaly – cokoli, co vyžaduje velkou pozornost veřejnosti. Budete v záři reflektorů a zastíníte téměř každého. Je pravděpodobné, že to bude velká zábava. Rozhodně by to mělo posílit vaše ego.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.