Seriály a filmy

25. září 2021 05:59

Do Jakuba Prachaře se zamilovala nová dáma! Neuhodnete, o koho jde

Dvojka na zabití (4): Návštěva u rodičů

Jakub Prachař alias Martin Rykl ze seriálu Dvojka na zabití má sice problémů víc než dost, u žen má ale úspěch. Teď se zalíbí někomu, od koho byste to ani v nejmenším nečekali. Do koho? Mrkněte se na to ve videu.

Martin Rykl (Jakub Prachař) dochází i nadále na psychoterapie. Ač to zprvu nevypadalo na velký úspěch, nonkomforní přístup psycholožky Janákové Ryklovi mu vlastně svým způsobem vyhovuje. Co mu ale nevyhovuje, je to, že musí čelit světu bez své oblíbené berličky v podobě alkoholu. Za střízliva se mu život zdá ještě horší!

Od ponurých myšlenek ho odpoutá další kriminální případ. Společně s kolegyní Světlou (Sara Sandeva) budou muset zjistit, kdo stojí za vraždou umrlce nalezeného ve výtahu. Jedná se o majitele domu a potenciálních vrahů, kteří by z jeho smrti mohli těžit, je celá řada. Ať už se jedná o nájemníky, které se z domu snažil nekalými metodami dostat, nebo místní mafii.

V sobotní epizodě se dočkáte i akční honičky na motokárách:

S Ryklem ve střízlivém stavu to jeho kolegové nemají jednoduché, protože je ještě o něco nepříjemnější než obvykle. Karolína Světlá se stále snaží zoufalému kolegovi pomoci.

Pro jeho rozptýlení se ho dokonce rozhodne pozvat domů za svou rodinou na oběd. Návštěva to bude mírně křečovitá – rodiče z nečekané návštěvy nadšeni nebudou, nicméně jeden člen domácnosti bude nadšený až až. Kdo to bude?

Další epizodu seriálu Dvojka na zabití sledujte v sobotu ve 20:15 na Primě!