Seriály a filmy

4. května 2021 10:20

Exkluzivně ze seriálu Slunečná: Romanovi se hroutí plány. Bude platit šílenou pokutu!

Slunečná (103): Inspekce

Zdá se, že promluvily boží mlýny a Romanovi se začíná vracet jeho chování. To, čím chtěl uškodit Slunečné, se mu nakonec vymstí i s úroky. Nebo ne? Podívejte se už teď na exkluzivní ukázky ze čtvrteční epizody seriálu Slunečná. Sledovat ji můžete už teď v iPrima Videopůjčovně.

Roman Maxa sice dělá pro svůj vlastní prospěch, co se dá, zdá se ale, že je to pořád málo. Úřady mu totiž nyní vyměří astronomickou pokutu. Jak je to možné? Samozřejmě půjde o jeho nekalé kšefty.

V kanceláři starosty ve Slunečné Romana překvapí úředník z inspekce životního prostředí. A nepřichází s dobrou zprávou – kvůli vrakovišti aut, kterým míní vydírat Lídu Vackovou, potažmo všechny ze Slunečné, aby mu usnadnila počátek stavby solární elektrárny, bude muset platit obří pokutu.

Roman má sice pocit, že je všechno v pojištěné, jak se ale ukáže, štěstí tentokrát nebude na jeho straně. Jeho kamarád, právník Libor to totiž pěkně zvrtá a udělá zásadní chybu, která se Romanovi vymstí. Roman proto bude zuřit!

Sledujte exkluzivní ukázku ze seriálu Slunečná:

Opravdu bude muset Roman platit šílenou pokutu? Nebo se mu ze situace podaří jako vždy vybruslit?

Na to se podívejte ve 103. epizodě seriálu Slunečná, kterou můžete sledovat už teď v iPrima Videopůjčovně nebo ve čtvrtek ve 20:15 na Primě: