Seriály a filmy

11. května 2021 12:20

Exkluzivní ukázka: Vztah Vildy a Karoliny v seriálu Slunečná končí. Nebo…?

Slunečná (105) - upoutávka

Jak Karolíně, tak Vildovi, ale i všem v jejich okolí začíná být pomalu jasné, že tenhle vztah nikam nevede. Je tedy na čase si vážně promluvit. Jak upřímná rozmluva dopadne? Podívejte se už teď na extra ukázku ze čtvrteční epizody seriálu Slunečná.

U Vildy s Karolínou to nebyla žádná láska, u které se zachvěl svět, těm dvěma zkrátka došlo, že patří k sobě díky vzájemným sympatiím. Jak je ale vidno, to ne vždycky stačí. Vildovi, který je každý den v úzkém kontaktu se Sylvou, dochází, že Karolína asi nebude láskou jeho života.

Karolína to přitom vidí podobně a i přes Týnina upozornění se sbližuje se Štěpánem. A i když spolu vlastně zatím nic velkého neměli, táhne ji to za Štěpánem mnohem víc než za Vildou. Ti dva si spolu prostě potřebují promluvit a přesně k tomu dojde ve čtvrteční epizodě.

Sledujte exkluzivní ukázku ze seriálu Slunečná:

Jak to mezi Vildou a Karolínou dopadne? Na to se podívejte už teď v předpremiéře on-line v iPrima Videopůjčovně. Nebo si počkejte na čtvrtek, kdy bude 104. epizodu seriálu Slunečná vysílat od 20:15 Prima:

Sdílejte článek