Seriály a filmy

9. března 2021 15:52

Exkluzivní ukázky ze seriálu Slunečná: Opravdu si Janek něco začal s Denisou?

Sice se říká, že dvakrát do jedné řeky nevstoupíš… Jenže v seriálu Slunečná je už možné evidentně úplně všechno. Podívejte se už teď na exkluzivní ukázky z 87. epizody seriálu Slunečná.

Denisa v poslední době vůbec není v pohodě. Zmítána těhotenskými hormony se obává o svoji bezpečnosti, ale i o život Johna, který je stále nezvěstný a neobjevují se bohužel žádné stopy vedoucí k jeho nalezení. Nechce se jí být ani samotné, proto neustále nutí Janka, a dokonce i Hanu, aby s ní trávili čas. A protože mají Hana i Janek Johna rádi, na to dělat Denise „au pair“ přistoupí, byť s nevolí.

Kdyby ale Janek tušil, jak se Denisa dokáže zachovat, dost možná by si vše rozmyslel. Denisa ho totiž vytáhne na večeři, kde je čistě náhodou zastihnou bulvární novináři a z fotografií rozpoutají dokonalý mediální skandál. Když se pak Týna zajde přesvědčit, jak se věci mají doopravdy, Denisa ji nepotěší. Naopak.

Sledujte exkluzivní ukázku ze seriálu Slunečná:

Opravdu Janek Týnu s Denisou podvedl? Nebo je to jen další Denisin hloupý žert? A dokáže Týna vůbec Jankovi věřit?

Na to se podívejte už teď v 87. epizodě seriálu Slunečná, kterou sledujte v iPrima Videopůjčovně:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 5. 2024

Tento den nemusí patřit k vašim oblíbeným, Berani. Možná si až příliš uvědomujete omezení, která vám přináší vaše hlavní zaměstnání. Pravděpodobně budete toužit po odpovídající odměně za svou práci. Tento den je vhodný k definování nových osobních a profesních cílů. Budou vás podporovat při plnění vašich povinností. A co takhle mezitím požádat o zvýšení platu?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.