Expartner herečky Krejčíkové hledá lásku v seznamce u Pohlreicha: Ty máš psa, já mám dítě

První večeře (1) - Patrik Veselý

Patrik je rodinný typ. Bohužel, vztah s herečkou mu nevyšel. A tak hledá jinde. Bude mít štěstí? Podívejte se v exkluzivní ukázce na úplně první ochutnávku z dlouho očekávané seznamovací show První večeře. O spontánní momenty, které napsal sám život, nebude určitě nouze.

V televizní premiéře show První večeře se do hledání nové lásky pustí také devětadvacetiletý Patrik Veselý. Stejně jako ostatní nezadané čeká i na něho seznámení naslepo u první večeře. U večeře proto, protože jak říká hostitel show Zdeněk Pohlreich: „Skvělá kuchyně naší restaurace vytváří základy kvalitních vztahů!“

Neznají se, netuší, kdo na rande naslepo přijde. A tady show začíná. Díky kamerám zůstaneme po celou dobu u jejich seznamovaní.

Patrikova tvář asi skoro nikomu nic neřekne a nijak nápadný nebude ani pohledné blondýnce Simone (33), která už na něho v restauraci v centru Prahy napjatě čeká. Pokud jste v podobných situacích ve stresu, pak vás možná pohled na páry, které se chtějí seznamovat v show První večeře, uklidní, že rozhodně nejste sami. „Jsem tak nervózní, že jsem zapomněla, jak se jmenuješ… Jak se teda jmenuješ?“ Přiznala například Simone až někdy v půlce večeře. Patrik faux paux přijal s úsměvem. Jak ale Simone zareaguje, až se jí Patrik více otevře? V několika následující minutách se od něho dozví hned několik pravd!

Exkluzivní ukázka z premiérové První večeře: Ty máš psa, já má čtyřletou holčičku

Patrik je rodinný typ, má rád sport a rád se seznamuje. „Jak příjmením, tak povahou jsem veselý člověk. Na nic si nehraju. Podnikám, jsem dost vytížený a veškerý čas vkládám do práce. Jednou bych chtěl být hodně bohatý a úspěšný člověk,“ představuje se Patrik. Záhy vychází najevo, že je bývalým partnerem herečky Kateřiny Krejčíkové z Divadla Na Fidlovačce, sestry Anety Krejčíkové.

„Rozchod jsem nesl blbě. Když mi byly tři roky, tak můj táta od nás odešel. Celej život jsem si proto říkal, že když budu mít dítě, tak i úplnou rodinu. A bývalá partnerka mi to vzala… Od té doby jsem opatrnější,“ přiznává zlomeně Patrik a uvádí i proč k rozchodu došlo. „Je herečka. Už jen to, že je herečka… Hrála v Divadla Na Fidlovačce a tak nějak se tam zakoukala do herce.“ Na závěr upřímné zpovědi vybalí Patrik ještě jedno překvapení: „Ty máš psa, já mám čtyřletou holčičku."

Jak tohle setkání dopadne a jestli Patrik se Simone budou mít chuť potkat se ještě jednou, se dozvíme až na samém konci show. Zdá se, že Patrik je ideálním partnerem. Najde v První večeři lásku svého života? Stejné horké chvilky zažijí během večera ještě další tři páry.

První díly nové seznamovací show První večeře sledujte už v pondělí ve 21:35 na Primě!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.