Seriály a filmy

18. března 2021 20:20

Extra ukázky: Roman ovládne celou ves Slunečná. Dívejte se na předpremiéru

Roman Maxa se stěhuje do Slunečné a míní se stát starostlivým starostou. Budou mu to místní opravdu věřit? 90. epizoda seriálu Slunečná bude plná zvratů. Sledujte ji právě teď v iPrima Videopůjčovně.

Slanina senior si myslel, jak všem ve vsi ukáže, když se spojí s Romanem Maxou a jeho kumpány, kterým pomohl vyhrát obecní volby.

Už hned po volbách je ale jisté, že jeho plány rozhodně nedopadnou dle představ, spíše naopak. Maxovi svým chováním umožnil nástup do funkce, čehož se Roman s gustem zhostí hned první den v úřadě:

Ve Slunečné se s tím někteří místní odmítají smířit. Jiní jdou ale Romanovi na ruku, protože čekají vylepšení obce a také možnost nějakého toho přivýdělku. To, že je Romanův nástup ve skutečnosti tragédie, vidí jen málokdo z nich. Jistá si tím je třeba Valentýna, která si na Romana došlápne. Jenže Roman se neštítí ničeho a Valentýnu nechá ze své kanceláře doslova vyhodit.

Sledujte extra ukázku z 90. epizody seriálu Slunečná:

Vztah mezi Romanem a Valentýnou se ale nečekaně změní. Kvůli čemu? Samozřejmě půjde o spojenectví!

Podorobnosti sledujte v 90. epizodě seriálu Slunečná, kterou najdete on-line v předpremiéře v iPrima Videopůjčovně nebo v úterý od 20:15 na Primě:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 2. 2024

Dnes nechcete nic jiného než být sami. Aby se tak stalo, Berani, musíte vypnout telefon i počítač a na dveře pověsit ceduli Nerušit. I tak je pravděpodobné, že vaši přátelé projdou kolem cedule a zeptají se, co je k večeři. Je to jeden z těch dnů. Lidé se chtějí scházet a chtějí to dělat u vás doma. Objednejte si své oblíbené komfortní jídlo a užijte si ten chaos.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.